0

@Mns21 Trener Milanu w 10 na spokojnie powinien być

0

Dzień dobry , wie ktoś gdzie obejrzę film Goście Goście 2 , ze starym lektorem?

0

@msmsms Oby Ajax i Salzburg

0

@busquets5 Griezmann pod gra jak najwięcej powinien być

1

@fcbarcafan19 "To nie jest kraj dla starych ludzi " JESzcze lepszy western :p

0

@mikokarla Messi pewnie zagra blizej prawej Brait Atak Griezz za nim

2

Dobry mecz będzie na przełamanie z osasuna , powinniśmy wygrac z 10 zero

0

@Leon15 Firpo w Betisie szalał na skrzydle , natomiast u nas nie gra wcale nie ma jak odpalić.

0

Teraz będzie chodził codziennie zlany potem , gramy gorzej niz za Setiena super gosc z tego Komana

0

@DaPi Real wygra pewnie

0

siema , wie ktos gdzie obejrzę powtórkę walki Piechowiak -Szeliga?

0

@barcelonaLM No ale to nasi piłkarze grali w tamtych meczach a nie Valverde człowieku

0

@Goural na strims world jest gala

0

@TheGoldenEleven kibicowałbym Barcelonie ponieważ naszw repra nie daje radości z gry mam ich mecze gdzieś aa podczas meczu Barcy zawsze jest stresik :p

0

@lucca87 Będzie problem żeby gola wcisnąć.

0

Wijnaldum i Depay powinni grać u nas od zimy , z nimi moglibyśmy postraszyć w Lidze Mistrzów.

0

@Manypijany Racja w 100 pro.

6

Ale Aston Villa w tym sezonie ładnie gra jak utrzymają forme to europejskie puchary na pewno będą , dobry ,mocny i równy skład.

0

@Lares Oglądałem cały mecz i widziałem jak nie trafił 3 setek i karnego oraz trafił na pustą bramkę . Rzeczywiście cudowny mecz w jego wykonaniu jak zawsze

2

Średnia ocen Griezmanna 5 - za co ??Powinien mieć piękną pałę twarda jak skałę.

0

Ta gra wiele sie nie rozni od tego co było za Setiena

0

@skakun95 Przecież on tez takie marnował tragikomicznie w każdym meczu praktycznie , dlatego juz nie gra :p

2

Podsumowując kolejny fatalny mecz
Griezmann z Juventusem z paru metrów słupek
Z Dynamo z metra
Z Betisem Hat Trick setek plus karny
Jak tak dalej pójdzie o Lige Europy moze być ciężko.

8

@BarcaInfo Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć dlaczego gra Busquets?

1

@BorzyKrzys Kolejna jakich wiele, wyjdź na miasto tez ładne chodza w przylubicach xd

1

Ciężki mecz będzie , Busquets nie powinien grac , powinien zagrać Pedri i Dembele a De Jong powinien grzać ławę.

0

@Tatazolwinia Masz rację

1

Na problemy w środku pola też raczej nie , przereklamowany i przehajpowany gość

0

@SiSenior kto to ten malik

0

@mekston Ronaldo z Barceloną w 1/2 LM KIEDY?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?