Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mns21 Trener Milanu w 10 na spokojnie powinien być
0
Dzień dobry , wie ktoś gdzie obejrzę film Goście Goście 2 , ze starym lektorem?
0
@msmsms Oby Ajax i Salzburg
0
@busquets5 Griezmann pod gra jak najwięcej powinien być
1
@fcbarcafan19 "To nie jest kraj dla starych ludzi " JESzcze lepszy western :p
0
@mikokarla Messi pewnie zagra blizej prawej Brait Atak Griezz za nim
2
Dobry mecz będzie na przełamanie z osasuna , powinniśmy wygrac z 10 zero
0
@Leon15 Firpo w Betisie szalał na skrzydle , natomiast u nas nie gra wcale nie ma jak odpalić.
0
Teraz będzie chodził codziennie zlany potem , gramy gorzej niz za Setiena super gosc z tego Komana
0
@DaPi Real wygra pewnie
0
siema , wie ktos gdzie obejrzę powtórkę walki Piechowiak -Szeliga?
0
@barcelonaLM No ale to nasi piłkarze grali w tamtych meczach a nie Valverde człowieku
0
@Goural na strims world jest gala
0
@TheGoldenEleven kibicowałbym Barcelonie ponieważ naszw repra nie daje radości z gry mam ich mecze gdzieś aa podczas meczu Barcy zawsze jest stresik :p
0
@lucca87 Będzie problem żeby gola wcisnąć.
0
Wijnaldum i Depay powinni grać u nas od zimy , z nimi moglibyśmy postraszyć w Lidze Mistrzów.
0
@Manypijany Racja w 100 pro.
6
Ale Aston Villa w tym sezonie ładnie gra jak utrzymają forme to europejskie puchary na pewno będą , dobry ,mocny i równy skład.
0
@Lares Oglądałem cały mecz i widziałem jak nie trafił 3 setek i karnego oraz trafił na pustą bramkę . Rzeczywiście cudowny mecz w jego wykonaniu jak zawsze
2
Średnia ocen Griezmanna 5 - za co ??Powinien mieć piękną pałę twarda jak skałę.
0
Ta gra wiele sie nie rozni od tego co było za Setiena
0
@skakun95 Przecież on tez takie marnował tragikomicznie w każdym meczu praktycznie , dlatego juz nie gra :p
2
Podsumowując kolejny fatalny mecz
Griezmann z Juventusem z paru metrów słupek
Z Dynamo z metra
Z Betisem Hat Trick setek plus karny
Jak tak dalej pójdzie o Lige Europy moze być ciężko.
8
@BarcaInfo Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć dlaczego gra Busquets?
1
@BorzyKrzys Kolejna jakich wiele, wyjdź na miasto tez ładne chodza w przylubicach xd
1
Ciężki mecz będzie , Busquets nie powinien grac , powinien zagrać Pedri i Dembele a De Jong powinien grzać ławę.
0
@Tatazolwinia Masz rację
1
Na problemy w środku pola też raczej nie , przereklamowany i przehajpowany gość
0
@SiSenior kto to ten malik
0
@mekston Ronaldo z Barceloną w 1/2 LM KIEDY?