Arnold1234
Dołączył/a: marzec 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Absolutnie powinniśmy pożegnać się z Busquetsem , jego nie można niczym usprawiedliwiac , nie dość że nie umie oddać strzału na bramkę to nie walczy , na jego grę z przeciwnikami mocnymi fizycznie nie można patrzeć!
2
Moim zdaniem powinien przyjść trener , który wreszcie nauczy nas grać w obronie , pressing jakim gramy to śmiech na sali a przy tym zostawiamy masę wolnych przestrzeni .
0
Koeman spoko opcja , ale on niedawno objął reprezentacje więc wydaje się to mało prawdopodobne.
0
Na joker live stream masz do wyboru do koloru:)
0
Ktoś wie w jakim komplecie strojów zagramy?
0
Kocham was ludzie, wszystkich❤️
0
A ja lampiłem się na Porto Liverpool....
2
Inni pajace. :D
1
Dzisiaj Juve bedzie musiało uznać wyższość Barcy ;).
0
Dzięki za pomoc :D.
0
W Fortunie obstawilem , ale tam nie ma tak że musi od początku grać?
0
Ja postawiłem na kuponie ,że Messi strzeli to kupon do kosza?
0
Jak dla mnie :
Mats
Digne , Umtiti, Masche, Semedo
Denis , Paulinho , Sergi
Deulofeu , Suarez , Messi
0
Juve może Ci nie wejść.
0
Jak myślicie jest szansa ,że jutro będzie remis w meczu Benfica - Manchester?
0
Mecz Benfici to jakiś żart? XD
0
Ma ktoś mobilna transmisje?
0
Valhalla Rising.
1
Gomes się odblokuje zostawmy go XD. Upadek naszego klubu, upadek Suareza nie ma go w ważnych meczach . Boli mnie to ,że patrzę na tak żenującą grę naszego zespołu wystarczy jedno podanie za linię pomocy i Real ma sytuacje bramkową . Wyszliśmy z 5 pomocnikami na boiskoale żaden z nich nie gra w piłkę.
1
Było już chyba wszędzie,ale dobrze ,że czujność zachowana:D
0
Ja nawet nie skomentuje bo jestem taki zirytowany , że szkoda gadać mam nadzieję, że wygrają w rewanżu i poprawią nasze humory bo stać ich na to a Real nie jest niedopokonania.
0
To zupełnie nie ważne dzisiaj zagrał jak dupa.
0
Cristiano gra w rewanżu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Transmisja meczu W cyfrowym Polsacie na kanale 403(Abu Dhabi Sport).
0
Zdecydowanie Antek Griezmann.
0
The Girl Next Door (2004) :).
0
Zapodacie linka? Wszystkie streamy mi padły, będe wdzięczny . :)
1
No nic może zarząd otworzy oczy póki nie kosztuje stu milionów .
0
Co sądzicie o Nabym Keicie ? Jest do wyciągnięcia z RB LIPSK? Pasowałby do Barcy? Wydaje mi się , że byłby dobrą opcją do pomocy.