0

Absolutnie powinniśmy pożegnać się z Busquetsem , jego nie można niczym usprawiedliwiac , nie dość że nie umie oddać strzału na bramkę to nie walczy , na jego grę z przeciwnikami mocnymi fizycznie nie można patrzeć!

2

Moim zdaniem powinien przyjść trener , który wreszcie nauczy nas grać w obronie , pressing jakim gramy to śmiech na sali a przy tym zostawiamy masę wolnych przestrzeni .

0

Koeman spoko opcja , ale on niedawno objął reprezentacje więc wydaje się to mało prawdopodobne.

0

Na joker live stream masz do wyboru do koloru:)

0

Ktoś wie w jakim komplecie strojów zagramy?

0

Kocham was ludzie, wszystkich❤️

0

A ja lampiłem się na Porto Liverpool....

2

Inni pajace. :D

1

Dzisiaj Juve bedzie musiało uznać wyższość Barcy ;).

0

Dzięki za pomoc :D.

0

W Fortunie obstawilem , ale tam nie ma tak że musi od początku grać?

0

Ja postawiłem na kuponie ,że Messi strzeli to kupon do kosza?

0

Jak dla mnie :
Mats
Digne , Umtiti, Masche, Semedo
Denis , Paulinho , Sergi
Deulofeu , Suarez , Messi

0

Juve może Ci nie wejść.

0

Jak myślicie jest szansa ,że jutro będzie remis w meczu Benfica - Manchester?

0

Mecz Benfici to jakiś żart? XD

0

Ma ktoś mobilna transmisje?

0

Valhalla Rising.

1

Gomes się odblokuje zostawmy go XD. Upadek naszego klubu, upadek Suareza nie ma go w ważnych meczach . Boli mnie to ,że patrzę na tak żenującą grę naszego zespołu wystarczy jedno podanie za linię pomocy i Real ma sytuacje bramkową . Wyszliśmy z 5 pomocnikami na boiskoale żaden z nich nie gra w piłkę.

1

Było już chyba wszędzie,ale dobrze ,że czujność zachowana:D

0

Ja nawet nie skomentuje bo jestem taki zirytowany , że szkoda gadać mam nadzieję, że wygrają w rewanżu i poprawią nasze humory bo stać ich na to a Real nie jest niedopokonania.

0

To zupełnie nie ważne dzisiaj zagrał jak dupa.

0

Cristiano gra w rewanżu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Transmisja meczu W cyfrowym Polsacie na kanale 403(Abu Dhabi Sport).

0

Zdecydowanie Antek Griezmann.

0

The Girl Next Door (2004) :).

0

Zapodacie linka? Wszystkie streamy mi padły, będe wdzięczny . :)

1

No nic może zarząd otworzy oczy póki nie kosztuje stu milionów .

0

Co sądzicie o Nabym Keicie ? Jest do wyciągnięcia z RB LIPSK? Pasowałby do Barcy? Wydaje mi się , że byłby dobrą opcją do pomocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?