0

Skład na Milan widział bym tak:
Valdes
Alves, Pique, Mascherano, Alba
Fabregas, Song, Thiago
Messi, Villa, Iniesta

0

A co do Lm to i tak większe szanse na awans daje Barcelonie, dlaczego? Ponieważ Milan w tej chwili to nie jest wielki klub. Ale Barca musi zagrać mądrzej. A co do Realu, to jego szanse są też duże ale SAF będzie wiedział jak ustawić drużynę. Man Utd nie rzuci się do ataku od pierwszych minut ponieważ oni mają awans w kieszeni u to oni będą siekać ich kontrami. No i VanPersi który potrafi strzelać.
Barcelona i tiki taka ma jedną słabość. Aby było magiczna musi być perfekcyjna, doskonała. Bo ona wymaga ciągłego atakowania, bycia przy piłce a taki styl naraża na kontry które i Milan i Real wykorzystał. Barca powinna grać swój styl ale nie atakować Realu od pierwszych minut, powinna przeczekać mecz. A wtedy nie wiadomo co by było.

0

Nie podniecał bym się tak po tym meczu. Real nie zagrał nic ciekawego i odkrywczego. To Barca mając awans nie wykazała się cwaniactwem, do tego 2 indywidualne błedy i było po meczu.

0

Szkoda ponieważ jeśli nie odrobimy strat z Milanem to sezon dla Nas się kończy...

0

Mourinho poza tym jest doskonałym trenerem który potrafi uczyć się z przegranych a my niestety nie. Ja wiem, że teraz w Barcelonie będą mówić że trzymają się swojego stylu gry itp itd ale Barca powinna być bardziej elastyczna. Już Celtic pokazał że żelazna defensywa i szybkie kontry są dla Nas zabójcze, więc ja pytam, po co było tak nacierać? Z Realem trzeba było zagrać po cwaniacku co się nie udało. Wciągnąć ich na swoją połowę aby oni grali, ale grać piłką w srodku pola, ale nie koniecznie napierać do przodu i nacinać sie na kontry. A co do meczu w lidze, mam nadzieje że zagrają rezerwy i na całe skupienie pójdzie na Milan

0

Wystarczy poprawić obronę a wtedy powinno być dużo dużo lepiej. Barca za czasów Pepe na traciła "takich bramek". Czemu nie gra Mascherano? Czemu Villa? Może np zamiast Busquetsa który gra wyżej wpuścić Mascherano jako defensywnego pomocnika który by czyścił lepiej pole. No i Messi chyba nasycił się tymi bramkami w roku 2012 bo w tym jest póki co cieniem samego siebie.

0

Panowie, może nie jestem "zakochany" w Barcelonie ale popatrzcie trzeźwo. Po 1 widać brak trenera, w lidze ze słabszymi zespołami jakoś idzie ale z lepszymi już jest gorzej. A po drugie, brak przygotowania motorycznego. Czepiacie się Fabregasa? Ja nie wiem co Pique i Puyol robią w 1 składzie. Dwie pierwsze bramki to tylko i wyłącznie ich wina. Mimo iż Puyol jest historią tego klubu symbolem, ale za zasługi się nie gra w pierwszej 11.
Tak na prawdę to sezon się kończy, Puchar Króla odpadł, Liga jest Nasza a w LM raczej odpadniemy, dlaczego? Ponieważ mamy dziurawą jak sito obronę, i nie wątpię że Milanowi coś strzelimy ale jak Milan choć raz trafi to trzeba strzelić będzie 4 gole co będzie awykonalne.
Tiki-taki nie ma. Już od jakiegoś miesiąca możę dwóch tego stylu nie ma. Masa nie celnych podań, głupich strat, brak wysokiego pressingu od razu po stracie piłi.
Mam nadzieje że Pepowi Guardioli nie powiedzie się w Bayernie i będziemy mogli znów przygarnąć go do Siebie.
Bo rozumiem że można przegrać ale my po prostu słabo gramy, chyba tak słanych występów nie widziałem od 5-10 lat a co najgorsze to nie widzę możliwości poprawy pod batutą naszego obecnego trenejro.
A i nie podniecał bym się Realem. Bład Pique i 1-0 a taki wynik to woda na młyn dla Realu. Bład Puyola 2-0 i było po meczu. Gdyby tych błędów nie było mecz mógłby inaczej się potoczyć. Więc nie chodzi o jakąś katastrofalnie słabą gre drużyny, a błędy indywidualne i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?