Aureczek
Dołączył/a: kwiecień 2025
Krosno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę, że w przypadku ściągnięcia Coutinho będziemy musieli pozbyć się kilku pomocników. Chciałbym żeby Barca pozbyła się Turana, Gomesa, a na temat Rafinhi mam mieszane uczucia.
0
Coutinho czy Griezmann? Kogo byście woleli? Dlaczego?
0
Witam graczy, mam pytanie. Gram na turnieju reprezentacja Francji i mam pytanie. Kogo lepiej dac na SPD Kante czy Matudiego czy kogos innego, gram w formacji 41212 wąsko.
0
Właśnie to jest turniej, więc gramy takimi zawodnikami jacy są.
0
Tylko właśnie w wyborze składu nie ma takich zawodników jak Tolisso, Martial czy Matudiego.
0
Jade jutro na turniej w fife 18 i nie wiem jakim zespołem zagrać. Myślałem o Francji, gra mi się nią bardzo dobrze w formacji 4:4:2. Chciałbym właśnie jakiś zespół w tej formacji w której sa dobrzy napastnicy oraz skrzydłowi. Pomoże ktoś?
2
brakuje Busiego moim zdaniem ;_)
5
ten Deulofeu jest tragiczny..
1
chyba nie ten mecz oglądałeś
4
odnośnie Ozila. Po co nam drugi Turan w zespole? Zagra kilka meczy dobrych i tyle. Będzie doić klub z kasy i tyle pożytku będzie.
0
Witam, poleci ktoś gdzie wykupić dostęp do eleven? Jeśli wykupie na Player, a mam telewizor smart to będzie można oglądac na tv? Jaka jakość będzie?
0
akurat Real to potrafi robić interesy
7
super
0
Pomylili chyba chlopa z Gomesem xD
0
A Dybala znowu na ławce cały mecz, musi go Sampaoli jakoś wkomponować w zespół.
0
Anglik w Barcelonie, to byłoby coś
0
Planuje kupić baterie do telefonu HTC One X.. Ale patrzę na allegro i ceny od 6 zl do 50.. Czym to się różni i jaka kupić?
0
Xiaomi redmi note 4 czy xiaomi redmi note 4x?
Doradzi ktoś? Chodzi o wersję 4 gb
0
Witam, zna sie ktoś na cenach telefonu? Chodzi mi o wycenę telefonu HTC DESIRE LIFESTYLE 10.
0
nie mogłem oglądać meczu, powie ktoś jak wyglądała gra? Jak zagrał Denis, Paulinho?
6
tylko weź Sobie przypomnij jaką piłkę grał Bayern za Pepa, a jaką teraz. Może nie wygrali zbyt dużo za Pepa, ale to jak Costa chodził na skrzydle to była magia
1
akurat skład na papierze mają bardzo dobry, ale Robben czy Ribery to już nie to samo co pare lat wcześniej
0
mam parę pytań odnośnie Ps4, pomoże ktoś?
0
Dlaczego Taki wysoki kurs na Arsenal? 1.60?
jest sens stawiać?
0
Witam, jakie sa pojemności dysków ps3? Bo chce wystawić do sprzedania, a kolega ma, a ja nie pamiętam ile dokładnie mam. Wiem tyle, ze mniej niz 200 gb
1
ale tutaj mają niektórzy problemy XDD
0
ma ktoś filmik jak Milik schodzi z murawy? oraz jak Mertens łapię się za głowe?
0
nie myślałem, że nadejdzie taki mecz, ale no..
Messi dzisiaj najsłabszy na boisku..
0
Messi dzisiaj słabo jak na niego, ale wiadomo zostało sporo czasu, więc pewnie odpali :P
0
no powiem, że Valverde lubi zaskakiwać. Oby tylko skutecznie, ładna gra i pewne 3 pkty!