0

Myślę, że w przypadku ściągnięcia Coutinho będziemy musieli pozbyć się kilku pomocników. Chciałbym żeby Barca pozbyła się Turana, Gomesa, a na temat Rafinhi mam mieszane uczucia.

0

Coutinho czy Griezmann? Kogo byście woleli? Dlaczego?

0

Witam graczy, mam pytanie. Gram na turnieju reprezentacja Francji i mam pytanie. Kogo lepiej dac na SPD Kante czy Matudiego czy kogos innego, gram w formacji 41212 wąsko.

0

Właśnie to jest turniej, więc gramy takimi zawodnikami jacy są.

0

Tylko właśnie w wyborze składu nie ma takich zawodników jak Tolisso, Martial czy Matudiego.

0

Jade jutro na turniej w fife 18 i nie wiem jakim zespołem zagrać. Myślałem o Francji, gra mi się nią bardzo dobrze w formacji 4:4:2. Chciałbym właśnie jakiś zespół w tej formacji w której sa dobrzy napastnicy oraz skrzydłowi. Pomoże ktoś?

2

brakuje Busiego moim zdaniem ;_)

5

ten Deulofeu jest tragiczny..

1

chyba nie ten mecz oglądałeś

4

odnośnie Ozila. Po co nam drugi Turan w zespole? Zagra kilka meczy dobrych i tyle. Będzie doić klub z kasy i tyle pożytku będzie.

0

Witam, poleci ktoś gdzie wykupić dostęp do eleven? Jeśli wykupie na Player, a mam telewizor smart to będzie można oglądac na tv? Jaka jakość będzie?

0

akurat Real to potrafi robić interesy

7

super

0

Pomylili chyba chlopa z Gomesem xD

0

A Dybala znowu na ławce cały mecz, musi go Sampaoli jakoś wkomponować w zespół.

0

Anglik w Barcelonie, to byłoby coś

0

Planuje kupić baterie do telefonu HTC One X.. Ale patrzę na allegro i ceny od 6 zl do 50.. Czym to się różni i jaka kupić?

0

Xiaomi redmi note 4 czy xiaomi redmi note 4x?

Doradzi ktoś? Chodzi o wersję 4 gb

0

Witam, zna sie ktoś na cenach telefonu? Chodzi mi o wycenę telefonu HTC DESIRE LIFESTYLE 10.

0

nie mogłem oglądać meczu, powie ktoś jak wyglądała gra? Jak zagrał Denis, Paulinho?

6

tylko weź Sobie przypomnij jaką piłkę grał Bayern za Pepa, a jaką teraz. Może nie wygrali zbyt dużo za Pepa, ale to jak Costa chodził na skrzydle to była magia

1

akurat skład na papierze mają bardzo dobry, ale Robben czy Ribery to już nie to samo co pare lat wcześniej

0

mam parę pytań odnośnie Ps4, pomoże ktoś?

0

Dlaczego Taki wysoki kurs na Arsenal? 1.60?
jest sens stawiać?

0

Witam, jakie sa pojemności dysków ps3? Bo chce wystawić do sprzedania, a kolega ma, a ja nie pamiętam ile dokładnie mam. Wiem tyle, ze mniej niz 200 gb

1

ale tutaj mają niektórzy problemy XDD

0

ma ktoś filmik jak Milik schodzi z murawy? oraz jak Mertens łapię się za głowe?

0

nie myślałem, że nadejdzie taki mecz, ale no..
Messi dzisiaj najsłabszy na boisku..

0

Messi dzisiaj słabo jak na niego, ale wiadomo zostało sporo czasu, więc pewnie odpali :P

0

no powiem, że Valverde lubi zaskakiwać. Oby tylko skutecznie, ładna gra i pewne 3 pkty!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?