Aureczek
Dołączył/a: kwiecień 2025
Krosno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1000 zł nowe, plus Fifa 18, Gta V
0
opłaca się kupować PS4 SLIM? pogram na niej w Fife 19 w Futa, fut champions?
0
Coutinho na boisko niech coś sobie postrzela z dystansu chłopak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
pytanie za 100 pkt, szukam jakiejś strony gdzie mogę oglądać wszystkie mecze, każdą ligę, może być płatna. Co myślicie o weebtv? Jest warta uwagi?
0
co powiecie o Jesusie jako następny Suareza? Mistrzostwa miał bardzo słabe, ale w klubie jak grał to mi się podobał, dynamiczny, szybki, szuka wolnego pola
0
czuję dzisiaj niezły meczyk na Anfield. Bardzo lubię oglądać drużyny Kloppa, grają ładną piłkę dla oka, ofensywną :)
6
Pogba mimo bramki mnóstwo strat
0
coś czuję, że Suarez z Messim i Vidalem się zaprzyjaźnią i będzie z tego niezły ogień!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
z jednej strony dobrze dla klubu, ale z drugiej szkoda mi chłopaka, świetna osoba, sympatyczny chłopak, jak grał to prezentował solidną formę, powodzenia Digne.
0
i jak tu wytrzymać do tej 5:00..
0
pozbyć się jeszcze Rafinhii, Vidala, Gomesa, Munira
0
Gomes jaki teraz napakowany :O
0
jaki wiek dla was jest najlepszy do wzięcia ślubu? liczę na normalne odpowiedzi :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
trochę mi szkoda będzie Paco jak odejdzie, może jakoś nie wyróżniał się specjalnie, ale bardzo w porządku chłopak.
0
było już dzisiaj
0
ja jak byłem w tym roku w kwietniu na meczu z Valencia to kupowałem bilet na miejscu
1
Moim zdaniem nie powinniśmy już nikogo więcej sprowadzać, kadrę mamy kompletną, jedynie co powinniśmy zrobić to pozbyć się Digne, Gomesa, Rafinhe.
0
To mamy dwóch świetnych grajków którzy potrafią załadować piękną bramę z dalszej odległości, Malcom, Coutinho!
0
mogę się mylić, ale wydaję mi się, że Neymar też trafił do nas mając 21 lat.
Oby było podobnie, a nawet lepiej! Vamos Malcom!
3
Może i na tej stronie spotkam się z negatywnymi opiniami co do mojego zdania, ale chciałbym żeby Denis w końcu odpalił, bo jak nie teraz to kiedy? Iniesta odszedł, zrobiło się miejsce. Tak, wiem.. Przyszedł Arthur, ale Denis już siedzi u nas chwilę w klubie. Początek zeszłego sezonu miał niezły, później każdy wie jak to się potoczyło..
2
zapamiętałem go głownie z tego, ze zaliczył wtopę myląc się z Abidalem :D
23
good job!
0
z takim zarządem to wszystko jest możliwe :D
0
nie zdziwię się jak przedłużą z nim kontrakt :D
8
widać, że są wakacje. Spytałem się o cene, a nie to czy się komuś podoba czy nie
0
tak, a pomyślałem, że tutaj spytam ludzi odnośnie ceny takiego tatuażu.
32
ja was nie pytam czy to jest bez sensu czy okej, tatuaż nie dla mnie.