0

1000 zł nowe, plus Fifa 18, Gta V

0

opłaca się kupować PS4 SLIM? pogram na niej w Fife 19 w Futa, fut champions?

0

Coutinho na boisko niech coś sobie postrzela z dystansu chłopak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

pytanie za 100 pkt, szukam jakiejś strony gdzie mogę oglądać wszystkie mecze, każdą ligę, może być płatna. Co myślicie o weebtv? Jest warta uwagi?

0

co powiecie o Jesusie jako następny Suareza? Mistrzostwa miał bardzo słabe, ale w klubie jak grał to mi się podobał, dynamiczny, szybki, szuka wolnego pola

0

czuję dzisiaj niezły meczyk na Anfield. Bardzo lubię oglądać drużyny Kloppa, grają ładną piłkę dla oka, ofensywną :)

6

Pogba mimo bramki mnóstwo strat

0

coś czuję, że Suarez z Messim i Vidalem się zaprzyjaźnią i będzie z tego niezły ogień!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

z jednej strony dobrze dla klubu, ale z drugiej szkoda mi chłopaka, świetna osoba, sympatyczny chłopak, jak grał to prezentował solidną formę, powodzenia Digne.

0

i jak tu wytrzymać do tej 5:00..

0

pozbyć się jeszcze Rafinhii, Vidala, Gomesa, Munira

0

Gomes jaki teraz napakowany :O

0

jaki wiek dla was jest najlepszy do wzięcia ślubu? liczę na normalne odpowiedzi :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

trochę mi szkoda będzie Paco jak odejdzie, może jakoś nie wyróżniał się specjalnie, ale bardzo w porządku chłopak.

0

było już dzisiaj

0

ja jak byłem w tym roku w kwietniu na meczu z Valencia to kupowałem bilet na miejscu

1

Moim zdaniem nie powinniśmy już nikogo więcej sprowadzać, kadrę mamy kompletną, jedynie co powinniśmy zrobić to pozbyć się Digne, Gomesa, Rafinhe.

0

To mamy dwóch świetnych grajków którzy potrafią załadować piękną bramę z dalszej odległości, Malcom, Coutinho!

0

mogę się mylić, ale wydaję mi się, że Neymar też trafił do nas mając 21 lat.
Oby było podobnie, a nawet lepiej! Vamos Malcom!

3

Może i na tej stronie spotkam się z negatywnymi opiniami co do mojego zdania, ale chciałbym żeby Denis w końcu odpalił, bo jak nie teraz to kiedy? Iniesta odszedł, zrobiło się miejsce. Tak, wiem.. Przyszedł Arthur, ale Denis już siedzi u nas chwilę w klubie. Początek zeszłego sezonu miał niezły, później każdy wie jak to się potoczyło..

2

zapamiętałem go głownie z tego, ze zaliczył wtopę myląc się z Abidalem :D

23

good job!

0

z takim zarządem to wszystko jest możliwe :D

0

nie zdziwię się jak przedłużą z nim kontrakt :D

8

widać, że są wakacje. Spytałem się o cene, a nie to czy się komuś podoba czy nie

0

tak, a pomyślałem, że tutaj spytam ludzi odnośnie ceny takiego tatuażu.

32

ja was nie pytam czy to jest bez sensu czy okej, tatuaż nie dla mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?