Aureczek
Dołączył/a: kwiecień 2025
Krosno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Reus, Silva
0
wylałem ostatnio na klawiaturę Lenovo herbatę.. Teraz jak naciskam kilka klawiszy to tak strzela dziwnie i się klawisze przyklejają.. Pomoże ktoś?
0
jest tu ktoś kto bawił się w Money2Money?
0
wsiadaj w taxi, lepsza opcja
0
dostałem wiadomość od nich na bankowości internetowej o tym
0
przyszło mi w Getin Banku, że wygrałem 2 bilety do kina, podali jakiejś kody? to ściema czy faktycznie może być prawda?
0
Rabiot już strzela
2
według mnie Ter Stegen idealnie nadałby się na kapitana! Nie ujmując Messiemu to właśnie Niemiec powinien objąć opaskę na ramieniu.
0
a ja sobię oglądnę City, grają ładnie dla oka i przede wszystkim szybko, płynnie
0
gdzie najlepiej zamówić fife ?
1
Wygraliśmy w tamtym sezonie, puchar króla, ligę z jedną przegrana, a w lm odpadlismy w 1/4. Dość nieźle wyniki jak na 1 sezon Valverde. Ale nie podoba mi się styl w jakim gramy, zdecydowanie za wolno, cały czas gramy to samo, czyli strzelamy jedna bramkę i czekamy. Gdy nie idzie, liczymy na magię Messiego. Nie taką pokochałem Barcelonę, brakuje mi tej szybkiej gry, podania z pierwszej piłki, tej szybkości... Oglądając teraz Barcelonę, mam ochotę wyłączyć mecz, nuda, podania wszerz i na 5 metrów i irytujący Rakitic.. Nie wiem jak wy, ale wolałbym żeby styl był nieco, brakuje mi meczy za kadencji Lucho. Albo graliśmy piękna piłkę, albo dostawalismy sromotna porażke.. A teraz jak oglądam to przychodzi mi do głowy gra za kadencji Martino..
2
Wygraliśmy w tamtym sezonie, puchar króla, ligę z jedną przegrana, a w lm odpadlismy w 1/4. Dość nieźle wyniki jak na 1 sezon Valverde. Ale nie podoba mi się styl w jakim gramy, zdecydowanie za wolno, cały czas gramy to samo, czyli strzelamy jedna bramkę i czekamy. Gdy nie idzie, liczymy na magię Messiego. Nie taką pokochałem Barcelonę, brakuje mi tej szybkiej gry, podania z pierwszej piłki, tej szybkości... Oglądając teraz Barcelonę, mam ochotę wyłączyć mecz, nuda, podania wszerz i na 5 metrów i irytujący Rakitic.. Nie wiem jak wy, ale wolałbym żeby styl był nieco, brakuje mi meczy za kadencji Lucho. Albo graliśmy piękna piłkę, albo dostawalismy sromotna porażke.. A teraz jak oglądam to przychodzi mi do głowy gra za kadencji Martino..
0
mogę wybierać z bankomatów euronet, planet cash bez prowizjii mając konto w m banku?
0
co sądzicie o money2money? da radę tam faktycznie coś zarobić?
0
20 młody :D
1
poleci ktoś jakieś konto w banku? fajnie by było bez opłat
1
Brakuje mi go troszkę, ale mówię nie. Mamy Dembele, gra coraz lepiej i po co teraz mielibyśmy go sprowadzać? Wybrał taką drogę, niech teraz żałuje, a na Neymarze świat się nie kończy. Poradzimy sobie bez niego.
58
- Coutinho; "Leo pytał się mnie czy chce wykonać karnego w ostatnim meczu. Odmówiłem, ponieważ chciałem, żeby zdobył hat-tricka. Ostatecznie dał go wykonać Luisowi, żeby zyskał pewność siebie."
wiem, że było tutaj, ale nie mogę wyjść z podziwu jakim człowiekiem jest Messi.. Fantastyczny piłkarz, fantastyczny człowiek.
7
oglądałeś chociaż jeden mecz Chelsea w tym sezonie?
0
Roberto pierwszy do zmiany..
0
wolicie mecze jak były o 12:00, 13:00 czy jak teraz 22:15?
1
nadal się zastanawiam jak to możliwe, że Sterling gra a Sane na ławce
0
Maradona to jeszcze gra?
0
znalazłem na ogłoszeniach pracę online? ktoś coś wie na ten temat? czy faktycznie jest to takiego i na jakiej zasadzie to działa.
0
kupiłem dzisiaj konsole Ps4, zrobiłem sobie nowe konto PSN i słyszałem, że jest 14 dni darmowego plusa, to prawda?
0
i tak to będzie wypożyczenie
0
gdzie najlepiej wziąć Ps4 na raty? i czy jak wezmę na raty i będę płacił przykładowo 30 zł miesięcznie to jest możliwość np zapłacenia kilka rat na raz?
4
nie rozumiem Valverde, gramy u Siebie teoretycznie z zespołem gorszym który zamknie się na własnej połowie, a on Coutinho daje na ławkę i wystawia 3 defensywnych pomocników..
0
człowiek się cieszy, że Roberto zagra w pomocy, ale po głębszym namyślę czuję, że to będzie 4-4-2...
0
Ludzie nie zadawajcie ciągle tych samych pytań, tak ciężko zjechać myszką w dół lub przesunąć palcem ?
transmisja będzie na yt.