1

Coutinho, Eriksen, Firmino, Jesus ma dobre strzały

0

co powiecie o netii? mają spoko pakiety i w miarę przystępnej cenie.

0

i ile takie coś mniej więcej kosztuje?

0

wiem, że jest internet i tam wszystko znajdę, ale wolę zapytać tutaj. Jaki pakiet telewizyjny teraz wziąć z myślą głównie o meczach sportowych? LM i ligi wszystkie.

3

Messi coś lubi Brazylijczyków, fajnie by było jakby zaopiekował się Malcomem :)

0

dokładnie Mendy mi już tyle bramek zawalił, że masakra..

1

może kolega bardziej sobie ceni opinie ludzi z la rambla niż z YouTube :)

0

nie wiem czemu, ale ten Jesus co mecz ze mną to strzela min 1 bramkę.. A ja nie potrafiłem nim kompletnie grać.. Jak widzę skład z nim to coś mi się dzieje..

0

A co powiesz o trójkącie Boateng, Alaba, Goretzka?

0

a Chiellini? Chcę mieć dobrą obronę i Alexa Sandro i każdy na min 9 zgrania.

0

to co Benatia zły? Statystyki ma fajne, dodać karte styl gry i wygląda imponująco. A Matuidi walczak w środku pola

0

wtedy Skriniar będzie na 6 zgraniach

0

https://www.futbin.com/19/squad/1361213
co sądzicie, a jutro po nagrodach za division rivals i fc to Firmino za Freda
https://www.futbin.com/19/squad/1361275 albo takie coś

0

bo dzisiaj Halloween

0

dzisiaj będzie crash market w fifie?

0

grał ktoś Chiellinim bądź Benatia w fifie? jak oceniacie?

9

Moim zdaniem duży wpływ na ostatnie wyniki i grę Barcelony ma Arthur. Wprowadza spokój w gre oraz sprawia, że cały zespół gra po prostu lepiej. Najbardziej widać to w przypadku Busiego oraz Rakiticia.

0

można gdzieś znaleźć sytuację z Roberto i Dembele?

1

co powiecie na temat Bmw Seria 1? opłacalne autko?

3

można powiedzieć , że Suarez jest dziwnym piłkarzem, większość go po prostu nie lubi za swoje symulki i za swoje zachowania.. Sam po początku sezonu byłem załamany jego grą, ale jednego nie można mu odmówić.. walki
To jak ten chłop za każdym razem walczy i ta jego zadziorność..

1

ktoś się zna na tych rzeczach..
ile średnio zapłace za ubezpieczenie samochodu BMW 1 z silnikiem 2.0? Zniżek takowych raczej brak, prawo jazdy w grudniu co będzie minie 2lata..

0

kiedy najlepiej zbudować skład w Fifie? czekam na crash market i nie wiem kiedy ceny spadną..

0

-potrzebuje skład do 500k, formacja 4-3-3(2) z ŚPD lub formacja 4-1-2-1-2 wąska.

0

sam mam ochotę zrobić BPL, ale teraz tak myślę, że to bez sensu.. Co drugi skład to BPL, wolę mieć chyba coś innego i czerpać fun chociaż w najmniejszym stopniu mając inny skład.

0

jutro jest crash market w fifie?

1

to dziwne uczucie gdy obecnie Chelsea gra ładniejszą piłkę dla oka niż Barcelona..

0

czy tylko mi się wydaję, że teraz Ernesto ściągnął z boiska najlepszego piłkarza?

0

Vidal to jest niezły dzik, waleczny, nie owija w bawełnę.. z Charakteru przypomina Masche.

0

czy ich totalnie powaliło z tym herbem? co to ma być?

71

żałosny komentarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?