Aureczek
Dołączył/a: kwiecień 2025
Krosno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
51
powiedzcie mi który piłkarz strzela w meczu 3 gole i zalicza 2 asysty XD
gdyby niektórzy mieli większą skuteczność, spokojnie miałby na koncie 4 asysty.
2
Vidal co walczak to nie mam pytań.. brakowało nam kogoś takiego
0
a jak się ma sprawa z asystami?
0
Messi nie strzela z prawej nogi?? hehehe
1
Rakitić to musi grać w każdym meczu
0
a powiedz mi jak wygląda sprawa z głośnikiem? np przy odtwarzaniu muzyki? bo z tego co zauważyłem to dźwięk taki jakiś inny niż w reszcie telefonach.
0
mam okazję kupić iphone za 1100 zł, wydajność baterii 87 %.
oglądałem go już i telefon jak telefon ma ze 2 ryski z tyłu, ale telefon wydaję sie sprawny
0
bateria ile potrafi wytrzymac?
0
jak ma się sprawa z baterią? można bez problemu wymienić? jaki koszt?
1
HTC.
Zastanawiam się nad iphone i nad s7 edge.
1
iphone 7? ktoś ma? poleci?
1
Arthur z jakim szacunkiem do Iniesty :)))
0
nie wiem czy wiesz, ale Gomes jest zawodnikiem Barcelony
2
ja na jej miejscu kupiłbym Ci słownik ortograficzny
0
Czy można wymienić baterie w S7 Edge? Jeśli tak to ile takie coś będzie kosztować. Szukam telefonu do 1400 złoty i Samsung wydaje mi się najlepszy.
2
no chyba właśnie inny mecz oglądasz pisząc, że Dembele psuje każdą akcję.
0
dramat, kolejny mecz na który nie da się patrzeć.. z taką grą to nie ma opcji, że wygramy w tym sezonie LM..
0
opłaca się brać S7 za 700 zł w idealnym stanie? Chciałem S7 EDGE, ale za niego trzeba dać troszkę więcej.. dużo się różni? widzę, że bateria jest znacznie lepsza w EDGE.
0
składy sprzedaliście w Futa?
1
czarny piątek już niedługo, kiedy najlepiej sprzedać skład w fifie?
4
jeśli chodzi o napastników, to jeśli Suarez jest w formie, to nie ma lepszego napastnika na świecie, nawet gdy pozostali też są w formie.
0
czytałeś dokładnie opis? Najlepsi strzelcy wszech czasów w barwach jednego klubu. Ronaldo ma więcej goli od Raula, więc Portugalczyk jest przedstawiony w tym zestawieniu.
0
jest tutaj ktoś kto zna się coś na kulturystyce? mam kilka pytań na priv :)
0
ile kosztuję mniej więcej aparat na zęby? góra, dół :)
7
oglądałeś wczoraj mecz tak zapytam? widziałeś jak wczoraj cała drużyna Betisu zagrała?
1
ale się cieszęXDD
1
Na Rakiticia po prostu nie da się patrzeć
0
przecież nasi w ogóle nie biegają...
0
https://www.futbin.com/19/squad/1744410
Pogba czy Kante?
0
ale się mordka cieszy, że Malcom zagra w pierwszym w składzie. Oby zagrał dobrze i pokazał próbkę swoich umiejętności, bo tego mu nie brak :)