51

powiedzcie mi który piłkarz strzela w meczu 3 gole i zalicza 2 asysty XD
gdyby niektórzy mieli większą skuteczność, spokojnie miałby na koncie 4 asysty.

2

Vidal co walczak to nie mam pytań.. brakowało nam kogoś takiego

0

a jak się ma sprawa z asystami?

0

Messi nie strzela z prawej nogi?? hehehe

1

Rakitić to musi grać w każdym meczu

0

a powiedz mi jak wygląda sprawa z głośnikiem? np przy odtwarzaniu muzyki? bo z tego co zauważyłem to dźwięk taki jakiś inny niż w reszcie telefonach.

0

mam okazję kupić iphone za 1100 zł, wydajność baterii 87 %.
oglądałem go już i telefon jak telefon ma ze 2 ryski z tyłu, ale telefon wydaję sie sprawny

0

bateria ile potrafi wytrzymac?

0

jak ma się sprawa z baterią? można bez problemu wymienić? jaki koszt?

1

HTC.
Zastanawiam się nad iphone i nad s7 edge.

1

iphone 7? ktoś ma? poleci?

1

Arthur z jakim szacunkiem do Iniesty :)))

0

nie wiem czy wiesz, ale Gomes jest zawodnikiem Barcelony

2

ja na jej miejscu kupiłbym Ci słownik ortograficzny

0

Czy można wymienić baterie w S7 Edge? Jeśli tak to ile takie coś będzie kosztować. Szukam telefonu do 1400 złoty i Samsung wydaje mi się najlepszy.

2

no chyba właśnie inny mecz oglądasz pisząc, że Dembele psuje każdą akcję.

0

dramat, kolejny mecz na który nie da się patrzeć.. z taką grą to nie ma opcji, że wygramy w tym sezonie LM..

0

opłaca się brać S7 za 700 zł w idealnym stanie? Chciałem S7 EDGE, ale za niego trzeba dać troszkę więcej.. dużo się różni? widzę, że bateria jest znacznie lepsza w EDGE.

0

składy sprzedaliście w Futa?

1

czarny piątek już niedługo, kiedy najlepiej sprzedać skład w fifie?

4

jeśli chodzi o napastników, to jeśli Suarez jest w formie, to nie ma lepszego napastnika na świecie, nawet gdy pozostali też są w formie.

0

czytałeś dokładnie opis? Najlepsi strzelcy wszech czasów w barwach jednego klubu. Ronaldo ma więcej goli od Raula, więc Portugalczyk jest przedstawiony w tym zestawieniu.

0

jest tutaj ktoś kto zna się coś na kulturystyce? mam kilka pytań na priv :)

0

ile kosztuję mniej więcej aparat na zęby? góra, dół :)

7

oglądałeś wczoraj mecz tak zapytam? widziałeś jak wczoraj cała drużyna Betisu zagrała?

1

ale się cieszęXDD

1

Na Rakiticia po prostu nie da się patrzeć

0

przecież nasi w ogóle nie biegają...

0

0

ale się mordka cieszy, że Malcom zagra w pierwszym w składzie. Oby zagrał dobrze i pokazał próbkę swoich umiejętności, bo tego mu nie brak :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?