0

gra tu ktoś w Gothica 1? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Umtiti powinien zostać sprzedany po tym sezonie. Nikt nie wie co tak naprawdę się z nim dzieje, ale jak dla mnie już z chłopa nic nie będzie.

0

nie wiem kto te pytania ustalał, ale chyba mało się interesuje o problemach naszego kraju.

2

Fati, Martin, Messi! na taki przód jutro liczę!

12

Griezmann to jest jedno wielkie nieporozumienie tej drużyny.
Nie można mu odmówić niczego, ale po prostu nie pasuje do tej drużyny, nie ten typ piłkarza, nie ten styl, nie ta gra..

0

tak się zastanawiam po co Barcelonie był Griezmann skoro teraz chcą ściągnąć Martineza..

0

pamięta ktoś gre gothic 1? mam mały problem :D

0

niestety, ale tak..

0

padł mi telefon, a dokładnie ekran się wylał.. mam blokadę na pin i nie odblokuje go.. pytanie.. jest jakaś szansa na odzyskanie zdjęć?

0

Z racji iż nie mogłem oglądać Jerzego Dudka, jak wyglądały jego występy w reprezentacji Polski?

0

przebywa ktoś może z was w Holandii? jak tam sytuacja wygląda odnośnie wirusa? jak z pracą?

0

@YoNoEntiendoNada dziwna sprawa jest, ze na jednym locie dali mi voucher, a na drugim nie :D

0

Zwrócili komuś może już pieniądze za loty z ryanaira?

0

z tego co czytałem o konferencji Morawieckiego to dla nas Polaków bardziej liczy się otwarcie kościołów niż ratowanie Polskiej gospodarki, która już mocno ucierpiała, a będzie jeszcze gorzej.

0

@KamQiX jeziorka nie ma w parku. Po prostu od Domku oddalone jakieś 500 metrów.

0

Czy teraz jest całkowity zakaz przemieszczania? Chciałbym się wybrać z dziewczyną na jeziorko, tylko sami. Jeśli jest zakaz, to do kiedy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak myślicie u nas odnośnie wirusa w Polsce dopiero najgorsze przed nami czy z czasem będzie szło w dobrym kierunku?

0

@justfootball tak dokładnie to miałem na myśli.

0

Jak myślicie przedłuża rok szkolny? ;) 24 kwietnia ma być planowo.

0

@BarcaInfo O której start?

0

@LuisSalvano skąd t a pewność, że koniec roku szkolnego będzie wtedy kiedy ma być ? :)

0

jak myślicie kiedy będzie koniec roku szkolnego przez przedłużenie absencji ?

0

ktoś zwracał pięniadzę za loty Ryanair?

0

@wyrek jestem ciekawy;)

0

@tbas skąd taka mysl?

0

@wyrek a co ma się dziać w UK?

0

@Brosik nie chodzi o mnie.. Dziewczyna miała przylecieć w kwietniu do mnie do Anglii, bilety kupione a tu dupa..

0

jak myślicie szkoły wrócą normalnie po tych dwóch tygodniach czy jednak przedłużą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?