Aureczek
Dołączył/a: kwiecień 2025
Krosno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
chyba każdy nie zaprzeczy umiejętności Neymara, jak jest w formie to jest w top3, ale nie zachwycajmy się aż tak jego grą w dzisiejszym meczu, grają z drużyną która wchodzi na boisko z myślą żeby strzelić jedną bramkę więcej, nie patrząc czy to będzie 2:1 czy 9:8.
0
@Bykunn i co musiała oddać?
0
miał ktoś z was, że po dostaniu pieniędzy ze zwrotu podatku, teraz przyszedł do was list żeby oddać? :D nie wiem co myśleć :D
0
@Encore dalej nie wiem po co im był ten Cancelo
0
Kwarantanna wróci? Jak myślicie?
1
Ktoś pomoże? Jak ustawić dzwonek na iPhone?
3
na jakim luzie on to zrobił, pięknie wyszło.
0
kolejny Brazylijczyk który ma wywalone i robi Sobie żarty z tego klubu. Przykro co tu się odwala od kilku lat, trwa to już chwile, ale jak były trofea to o tym się tak nie mówiło. Potrzeba nowych ludzi w zarządzie koniecznie. Za dużo brudu się wylało.
0
Zdecydował sie ktoś z was na wakacje w tym roku? To znaczy jakaś wycieczka, all inclusive wrzesień- październik? ;D
0
@Pilka_jest_okragla jest jakieś nagranie na którym widać Messiego i Setiena?
1
ale ten Maguire jest drewniany :D
0
Był ktoś na Zakynthos końcem września, początkiem października? jak z pogodą?
0
Lipiec, zaraz koniec rozgrywek a najlepszy strzelec ma 21 goli na koncie. Ja dalej nie wierze w te 91 goli Messiego. Wyczyn którego nikt długo nie pobije, a nawet bym powiedział, ze nigdy.
1
ciekawe czy gadanie o Antku na 9 przebije to co się działo z Fabregasem pare lat temu :D
1
gdyby tak każdy biegał jak Puig to myślę, że nasza gra by wyglądała inaczej ;)
1
Greenwood super się zapowiada. Bardzo fajnie ogląda się tego zawodnika. Taka lekkość u niego napawa.
0
my za takiego Arthura dostajemy 30 letniego Pjanicia i marne 10 mln..
Ciekawe ile by Real wyciągnął za takiego Brazylijczyka, ale na pewno o wiele więcej ;)
0
Dbajmy o Siebie, nie kłóćmy się tyle, wystarczy, ze rządzą nami kur... debile
Baśka kojarzy ktoś? :D
4
tutaj trzeba Rewolucji jaką zrobił Guardiola oraz Enrique. Święte krowy wiecznie grać nie będą, to nie jest klub w którym piłkarze grają za zasługi. Umtiti kolejny raz pokazał, że nic z niego nie będzie, trzeba się go pozbyć jak najszybciej. Alba również po dzisiejszym meczu powinien usiąść na ławce. W 1 połowie podobała mi się gra, ale w drugiej to był dramat.
0
Jaka jest różnica w oglądaniu meczu gdzie po prostu widzisz, ze im się chce..
Puig swoją zaangażowaniem, chęcią do gry wyróżniająca się postać, oby tak dalej a na pewno zagości na dłużej w 1 składzie, na pochwały również zasługuje wiecznie hejtowany Rakitic, bardzo dobre 45 minut Chorwata.
4
Jak faktycznie dojdzie do wymiany Arthur- Pjanic to już nasz zarząd przejdzie samych Siebie. Ale z drugiej strony Arthur jest cieniem własnego Ciebie, fizycznie wyglada bardzo, bardzo słabo, zawodnik na 70 minut maksymalnie. We wczorajszym meczu Puig zrobił dużo więcej niż nasz Xavi ;]
7
Żadne Martinezy, Pjanice. Nam potrzeba klasowego skrzydłowego który rozciągnie grę, zrobi różnice. Oprócz Messiego to obecnie w składzie nie ma piłkarza który by przedryblował dwóch czy trzech piłkarzy..
2
nie ma co płakać, że Real wczoraj wygrał. Gramy słabo, czasami nawet dramatycznie. Fajnie by było jednak jakbyśmy zdobyli to mistrzostwo, ale nie zasługujemy po prostu na nie.
0
stronka z serialami, zapoda ktoś, kryminalnych chce ogladnąć :D
0
@NeroTFP masz na kompie teraz?
0
pyka ktoś w Gothica 1?
2
w dzisiejszym meczu widać gołym okiem, że brakuje nam jednak skrzydeł na wysokim poziomie.
0
@Gaucho mocno trzymam kciuki za niego :) wierzę, że mu się uda i będzie drugim Larssonem bądź Pedro
8
dalibyście szansę Coutinho na powrót?
Według mnie u Setiena mogłoby to trochę inaczej wyglądać.. nie zapominajmy jak o niego prosiliśmy przez parę lat :D
0
@Kante123 bo potrzebuje save :D