1

co się dzieje z naszym Busquetsem? Przecież gość gra bardzo słabo od początku sezonu, a dzisiaj był dobry temu przykład. Kiedyś on i Messi stanowili o członie zespołu, a teraz? Gdy Busi był w formie Barca grała lepiej, te jego balansy ciała, rulety, wychodzenie spod pressingu..

2

Martwię się coraz bardziej o Coutinho. Przecież to był zawodnik który był marzeniem większości z nas żeby do nas przyszedł. Na początku grał super, a teraz? Szkoda gadać.. Może to przez pozycję która mu nie do końca odpowiada, ale mimo wszystko Brazylijczyk powinien grać nieco lepiej, a umiejętności to on ma bardzo duże.

0

jedna dobrze zagrana piłka i od razu na plus? Bardzo chaotycznie gra Alena, słabo moim zdaniem

1

Vidal jak na razie najlepszy na boisku :)

0

w RTV jest za 99 zł :D

0

jak się nazywa Twój pakiet który posiadasz?>

6

no Rabiot to już wiekowy piłkarz.. jeszcze rok i emeryturka

0

jaką telewizję teraz się opłaca wziąć? Priorytet to LM, Eleven, Canal +

42

kurde, jestem w szoku. Barcelona jednak potrafi robić transfery. Młody, obiecujący piłkarz, w dodatku za darmo? Świetny transfer. Kolejny Francuz w zespole, duży plus.

2

Nigdy się nie oglądało z taką przyjemnością mecze Realu XDD

7

ten Roberto... Lubię chłopa, ale chciałbym żeby grał Semedo..

0

ale jest różnica między Japończykiem a pozostałymi zawodnikami.. Gość co ma formę, zasłużył ewidentnie na to.

0

to nie wiem jak u Ciebie jest, ale ja nawet płyty nie włączałem ani nic. Wykupiłem dostęp na zdamy to na 3 miesiące i klepałem testy na komputerze i na telefonie, bo też jest taka możliwość i na egzaminie miałem fulla 74/74 :D

0

polecam stronę zdamy to.
A co do testu, przerób tam pytania, jest dosłownie to samo co na egzaminie. Mogło się coś zmienić, ale jak ja zdawałem to tak właśnie było. Przerobisz to i na pewno zdasz ;)

15

czy was też tak irytuje Griezmann?

0

obecnie Coutinho jest bez formy, ale jest to zawodnik który i tak wykręca niezłe statystyki w ciągu sezonu. Myślę, że Cou odpali w drugiej części sezonou, głównie w LM i będziemy się jeszcze zachwycać grą Brazylijczyka.

22

młody talent jak Zieliński

0

znajdzie się tutaj ktoś kto ogarnia logistykę? zadania z liczeniem objętości itp?

0

znajdzie się tutaj ktoś kto ogarnia trochę logistykę :)

0

bardzo podoba mi się gra Bernardo Silva, obserwuje go już od jakiegoś czasu. Technika na bardzo wysokim poziomie, zwrotny i gra bardzo mądrze.

0

Jaki pożytek jest z Denisa i Rafinhii? Oni są ofensywnymi pomocnikami? z tego co pamiętam jeden grał częsciej na lewym skrzydle, a drugi na prawym. Według mnie są kompletnie nie potrzebni, nie ten poziom. Myślę, że większość tutaj osób byłoby za tym, żeby sprzedać Rakiete gdyby była oferta ponad 60 mln. Robi się wtedy miejsce i niektórzy by zyskali na tym bardzo.

1

masz rację, tylko zobacz ile meczów gra Rakitić.
A De Jong i Alena mogliby na tym bardzo skorzystać.

1

przeczytaj cały komentarz i później odpowiadaj.
De Jong miałby przyjść na jego miejsce.

0

Eriksen do nas nie przyjdzie, nie ma co się łudzić. Przyszedł Coutinho.
Co do składu. Najlepiej będzie jak damy sobie spokój z Rabiotem, sprowadzić de Jonga, pozbyć się Rafinhii, Denisa, a w ich miejsce wziąć De Ligta. Co do Rakiticia mam różne myśli, czasami potrafi zagrać naprawdę dobry mecz, ale irytuje mnie często. Jeśli byłaby oferta za niego +60 mln to brałbym ją w ciemno, przy czym zrobi się miejsce więc to byłaby wielka szansa dla Alenii, a bardzo wierze w niego.

0

słabiutki skład :D

0

Jaki telefon polecacie do 1500 zł?

4

to uczucie gdy nie mieścisz się w składzie Valencii, a dostajesz okazję zagrać w Barcelonie :D

0

Da radę wymienić baterie w telefonie gdzie bateria jest nie wymienna i jest pęknięty wyświetlacz?

14

no i na co on nam? Stylem przypomina mi Gomesa, a jak grał to każdy wie.
Zresztą będzie blokował rozwój Aleni, Arthura.

24

człowiek zachwyca się Ronaldo, Salahem, Griezmanem, że mają ponad 40 goli w roku kalendarzowym, a Messi kiedyś strzelił 91 XDD przecież to jest jakiś kosmos gdy się na to popatrzy XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?