0

ktoś się orientuje ile by kosztował tatuaż w sensie napis mes que un club na ręce?

1

napijmy się razem!

47

no i 20 lat dzisiaj skończone :/
jak to leci..

1

w podstawówce z kumplem co zawsze siedzieliśmy razem w 1 ławce nie wiem co nam odjebało, ale postawiliśmy piórnik, braliśmy gumki do mazania i pluliśmy tak, żeby nad piórnikiem przeleciało i kto dalej XDD
aż do czasu kiedy nauczycielka dostała po twarzy tak konkret hahhah

0

fajne uczucie kiedy wchodzę do klasy jak już przyszedłem z obczajki, buty mokre nauczyciel coś mówi i zobaczył, ze mam buty mokre i ten jego wzrok XDD



a jak chcecie inne to mogę napisać, trochę tego było XD

17

przerwa między 1 a 2 lekcją z tym samym nauczycielem, jestem w łazience z dwoma kumplami i wpadł nasz nauczyciel XD, w łazience dwie kabiny, ktoś jedną od środka zamknął, nauczyciel mówi do mnie, młody idź przeskocz otwórz, tak zrobiłem jak przechodziłem nadepnąłem nogą o jakąś rurkę i wyjebało wodę ze szkoły, A Nauczyciel mówi zaraz, dobra młodzi spierdalamy stąd, jak coś nas tu nie było XD, poszliśmy na lekcję, wychodzę na lekcji niby do łazienki, a szkoła zalana XDD

0

mecz meczowi nie równy

1

żaden.

1

Eriksen- bardzo dobry piłkarz, ale dla mnie nie do wyjęcia oraz trzeba by było wywalić na niego sporo kasy.
Rabiot- według mnie profil podobny do Rakiety, widziałem jego kilka meczy i mnie nie zachwycił, Z Realem fakt- zagrał solidnie. Nie chciałbym Rabiota u nas, ale w sumie jest Francuzem, a kolonia się Francuska u nas powiększa, ale te szejki..
Thiago- według mnie piłkarz który by się najszybciej zaaklimatyzował u nas, grał już u nas wcześniej, ale też trzeba by było na niego wydać trochę pieniędzy, a minusem jest to, że Thiago często doznaje kontuzji.
De Jong- zawodnik o którym nie wiem praktycznie nic, jedynie tyle co z filmików na yt, według mnie ciekawa opcja,ale według mnie potrzebujemy zawodnika który z marszu wpasował by się w naszą grę.
Pjanić- bardzo dobry zawodnik, ale jakoś mi nie podchodzi, nie przepadam zbytnio za nim, po za tym wydaję mi się, że Juve go nie puści.
Pogba- zawodnik którego najbardziej chciałbym u nas, silny, technika na bardzo wysokim poziomie, drybling u niego wygląda nieźle, potrafi zagrać dobrą piłkę, według mnie Francuz nie odnajduję się w taktyce Mou, bo Portugalczyk stawia bardziej na defensywę, a według mnie Pogba by się sprawdził w naszej taktyce. Minusem oczywiście jest cena, za Pogbe musielibyśmy troszkę wydać, niestety..

0

według mnie powinien zostać Paco, przynajmniej on teoretycznie wygląda na zmiennika dla Suareza.

0

można gdzieś kupić wkręty plastikowe do korków?

0

jest tutaj jakiś znawca korków piłkarskich?

1

jaki uważacie najgorszy ruch transferowy Barcelony? Bo przypomniała mi się właśnie sprzedaż Ville za marne 5 mln. To był hit.

0

czy w mixach będzie się źle grało na trawie suchej?

0

jaką formacją grasz?

0

Grał ktoś w Fm'a 2018?
Dziwne, że Alcacer mi strzela najwięcej bramek, Coutinho szklany, co mecz kontuzja,a Cillessen na bramce wyprawia cuda.

8

serio Dybala na ławce? :D

1

Sterling w Anglii na Mistrzostwach to taki Jesus z Brazylii :D
bezproduktywny kompletnie.

0

zna ktoś jakiś serial podobny do filmu Po prostu walcz, champion, Creed?

0

od kiedy złotą piłkę dostaję się za 45 minut ?

6

ciekawe co powie Allegri jak będą go pytać o Ronaldo, z tego co pamiętam w tamtym roku go pytali to powiedział, że Messi i Neymar są najlepsi :D

1

będzie jak z Rafinha nie wykupią go, a w dodatku Paulinho po roku gry w chinach straci na wartości i już nikt nie da za niego choćby 20 mln, a pensję też niezłą wali i będzie takim darmozjadem u nas :)
Brawo zarząd!

0

Verratti nie do wyjęcia, zapomnijcie :D

0

witam, ma ktoś jakiś ciekawy pokój związany z Barceloną? jakieś dekoracje związane właśnie z Barcą? Planuje pomalować ściany na bordowo-granatowy :)

0

ty chyba inną drugą połowę oglądałeśXD

8

co wyjął XD

1

to samo Firmino

0

też tak sądziłem dopóki nie dograł taką piłkę, że mi szczena opadła xd

5

dziwne, że dopiero teraz Martinez robi pierwszą zmianę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?