Aureczek
Dołączył/a: kwiecień 2025
Krosno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam w wieży wejście audio out, można jakoś podłączyć do telewizora żeby głos z telewizora bym na wiezy?
40
Oglądałem teraz kompilacje Messiego z Wenezuela i to jak chlop ma wpływ na gre to jest jakas masakra. Dla dobra piłki nożnej powinien jak najszybciej opuścić PSG.
1
@tbas wez człowieku się rozpędź i uderz porządnie Głowa. Jeszcze nic nie przesadzone a Ty takie głupoty piszesz
10
Oby tylko ten Araujo przedłużył kontrakt..
0
Jesli Barcelona przejdzie Turasow, to kiedy będzie następny mecz w LE?
1
Nie pomyślałabym, ze kiedyś to powiem, ale Luuk niech wejdzie na boisko :D
Chociaż będzie jakieś zagrożenie z tych wrzutek, zwłaszcza Adamy.
0
Nie ma już bramek na autostradzie a4?
Przejechałem teraz od Drezna po Katowice i zero bramek..
0
Myslicie, ze jest szansa aby Polsce było euro?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kupiłem fife 22 wersje cyfrowa na ps4, jak kupię ps5 i się zaloguje na swoje konto to będę ja mieć czy muszę kupować?
1
@Deeespacito napisałem na priv.
0
Jest tutaj jakis mechanik samochodowy? Mam pytanko :D
0
@Tuc tez się zastanawiam właśnie, urlop mam zaklepany do Polski za pare dni i nie wiadomo co robić ..
0
Kiedy losowanie dalszej fazy ligi Europy?
0
Do Włoch wystarczy obecnie sam test antygenowy?
1
Ben Yedder POTM czy złoty Ronaldo na napastnika?
0
Obecnie robiąc bezpłatnie test u nas w Polsce antygenowy da radę poleciec na nim do Barcelony?
0
Od lutego miały być paszporty covidowe skrócone, to każdego obowiązuje?
Wchodzę na aplikacje mobywatel i mam normalnie.
0
@macio_944 to trochę jedno się krzyżuje z drugim. Myślisz, ze na pewno do maja będę mieć?
0
@macio_944 mama mObywatel normalnie pisze, ze mam do maja
0
Zaszczepiłem się ubiegłego roku w maju, podobno od 1 lutego każda szczepionka traci 3 miesiące na ważności. Czyli szczepionkę mam do lutego? Chodzi o unijny certyfikat COVID.
0
W przypadku przejścia Napoli w LE, kiedy mniej więcej byłyby mecze w dalszej fazie? Planuje jechać w Marcu do Barcelony.
0
Kiedy będą powołania PSG na jutrzejszy mecz?
1
@MXFCB co masz na myśli? :D
1
We wtorek wybieram się na mecz do Paryża Lm, pytanie czy bilety muszę być wydrukowane czy może być na telefonie?
1
@Pawel13sz wybieramy się na mecz Psg- Brugge :D
Na Barcelonę w przyszłym roku planuje drugi raz :)
1
W poniedziałek szykuje się wyjazd do Paryża na LM plus zwiedzanie miasta, a tu codziennie ma padać.. ale masakra :(
0
lepiej kupić 4 bilety osobno czy 4 bilety razem na mecz PSG? Pytam, bo jest spora różnica..
Jak kupie osobno, jest jakaś szansa, że bedziemy siedzieć obok Siebie?
ktoś pomoże?
0
Ktoś już liczył ile Barca wydała ostatnimi lata kasy na trenerów? Plus odszkodowania za rozwiązanie umowy? Kwota może robić wrażenie, to tylko świadczy jacy ludzie rządzą i rządzili tym Klubem.
0
Kupował ktoś kiedyś bilet na mecz viagogo?
Za tydzień jest mecz Borussia vs Ajax i są bilety po 100 euro i zastanawiające czy to nie jest fejk..