0

Mam w wieży wejście audio out, można jakoś podłączyć do telewizora żeby głos z telewizora bym na wiezy?

40

Oglądałem teraz kompilacje Messiego z Wenezuela i to jak chlop ma wpływ na gre to jest jakas masakra. Dla dobra piłki nożnej powinien jak najszybciej opuścić PSG.

1

@tbas wez człowieku się rozpędź i uderz porządnie Głowa. Jeszcze nic nie przesadzone a Ty takie głupoty piszesz

10

Oby tylko ten Araujo przedłużył kontrakt..

0

Jesli Barcelona przejdzie Turasow, to kiedy będzie następny mecz w LE?

1

Nie pomyślałabym, ze kiedyś to powiem, ale Luuk niech wejdzie na boisko :D
Chociaż będzie jakieś zagrożenie z tych wrzutek, zwłaszcza Adamy.

0

Nie ma już bramek na autostradzie a4?
Przejechałem teraz od Drezna po Katowice i zero bramek..

0

Myslicie, ze jest szansa aby Polsce było euro?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kupiłem fife 22 wersje cyfrowa na ps4, jak kupię ps5 i się zaloguje na swoje konto to będę ja mieć czy muszę kupować?

1

@Deeespacito napisałem na priv.

0

Jest tutaj jakis mechanik samochodowy? Mam pytanko :D

0

@Tuc tez się zastanawiam właśnie, urlop mam zaklepany do Polski za pare dni i nie wiadomo co robić ..

0

Kiedy losowanie dalszej fazy ligi Europy?

0

Do Włoch wystarczy obecnie sam test antygenowy?

1

Ben Yedder POTM czy złoty Ronaldo na napastnika?

0

Obecnie robiąc bezpłatnie test u nas w Polsce antygenowy da radę poleciec na nim do Barcelony?

0

Od lutego miały być paszporty covidowe skrócone, to każdego obowiązuje?
Wchodzę na aplikacje mobywatel i mam normalnie.

0

@macio_944 to trochę jedno się krzyżuje z drugim. Myślisz, ze na pewno do maja będę mieć?

0

@macio_944 mama mObywatel normalnie pisze, ze mam do maja

0

Zaszczepiłem się ubiegłego roku w maju, podobno od 1 lutego każda szczepionka traci 3 miesiące na ważności. Czyli szczepionkę mam do lutego? Chodzi o unijny certyfikat COVID.

0

W przypadku przejścia Napoli w LE, kiedy mniej więcej byłyby mecze w dalszej fazie? Planuje jechać w Marcu do Barcelony.

0

Kiedy będą powołania PSG na jutrzejszy mecz?

1

@MXFCB co masz na myśli? :D

1

We wtorek wybieram się na mecz do Paryża Lm, pytanie czy bilety muszę być wydrukowane czy może być na telefonie?

1

@Pawel13sz wybieramy się na mecz Psg- Brugge :D
Na Barcelonę w przyszłym roku planuje drugi raz :)

1

W poniedziałek szykuje się wyjazd do Paryża na LM plus zwiedzanie miasta, a tu codziennie ma padać.. ale masakra :(

0

lepiej kupić 4 bilety osobno czy 4 bilety razem na mecz PSG? Pytam, bo jest spora różnica..
Jak kupie osobno, jest jakaś szansa, że bedziemy siedzieć obok Siebie?
ktoś pomoże?

0

Ktoś już liczył ile Barca wydała ostatnimi lata kasy na trenerów? Plus odszkodowania za rozwiązanie umowy? Kwota może robić wrażenie, to tylko świadczy jacy ludzie rządzą i rządzili tym Klubem.

0

Kupował ktoś kiedyś bilet na mecz viagogo?
Za tydzień jest mecz Borussia vs Ajax i są bilety po 100 euro i zastanawiające czy to nie jest fejk..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?