Aureczek
Dołączył/a: kwiecień 2025
Krosno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ziemny dzięki za pomoc xd
0
@Striker właśnie, ze nie gram.
Niestet, ale nie mam możliwości podpiąć bezpośrednio kablem do konsoli :/
0
Konsola ps5, siła sygnału neta 70%, przy robieniu testów łącza nie mniej jak 20mb/S, gram w fife i podczas meczu co pare sekund ścinki na żółto i czerwono.. dodam, ze przy dochodzeniu przeciwnika to Ping około 20 i wszystkie kreski na zielono..
3
Serio ludzie taki hejt na chłopaka co gra drugi sezon i ma 19 lat? Idźcie lepiej spać, bo jutro do roboty :))
0
Kupiliście już fife na ps5?
Jak dorwać fifke coś taniej niż w sklepie?
4
Można kogoś nie lubić, ale Bartman się pogrąża, ze nie wymienia Leona w 6 najlepszych u nas xd przecież gość wygrał seta w półfinale xd
3
Dawno nie było takiej pięknej soboty.. co za dzień.. Polacy co zrobili dzisiaj to jest niepojęte.
I ten Cancelo.. No ludzie w końcu mamy prawego obrońcę, który wie o co w tym wszystkim chodzi..
0
Jestem w Holandii, przez przypadek usunąłem aplikacje viaplay na tv i jak się zalogowałem teraz od nowa to niestety ale mam język holenderski..
można to jakoś odkręcić?
0
Swoją droga Portugalczycy to mocno średnio wpasowywali sie do Barcy, oby teraz było inaczej.
0
Pozbywamy się Fatiego a i tak będziemy musieli pokrywać jego 1/4 pensji? Mam nadzieje, ze to jest jakis żart.
0
To co się dzieje w tym klubie to istna tragedia. Każdy nas dyma jak tylko chce, kluby, zawodnicy. Niech to okienko się skończy jak najszybciej, bo oczy krwawią jak się to wszystko czyta.
A Xavi jak dla mnie powinien poleciec w tym roku jak tak dalej będzie zarządzał kadra.
9
Oglądając Roberto z opaska kapitańska to coś mi się dzieje. Chłop powinien już dawno wylecieć z tego klubu, wczorajszy mecz to tylko podsumował. Nic nie dający w ataku, słaby w obronie. Tak samo jak Alonso. Mam nadzieje, ze Xavi już nie wystawi tych dwóch w jednym meczu..
0
@Toretto przecież to jest chore. W cenie biletu możesz Sobie wziąć mały plecak xd jak to w ogole brzmi.
0
@rasta212 ostatni raz w październiku do Barcelony.. i miałem tak jak zawsze podręczny w cenie i było elegancko.
Ale teraz zdzierają matko…
0
Naprawdę teraz lecąc Wizzairem w cenie biletu mam tylko bagaż w formie plecaka?
Zawsze latałem z bagażem podręcznym z mała walizka na kółkach, mieściła się ona nad głowa i było wszystko dobrze..
0
iPhone 14- 4000 za niespełna miesiąc iPhone 15 wychodzi, warto poczekać? Myślicie, ze 14 mocno pójdzie w dol jak 15 będzie?
0
Bral ktoś coś na raty w mediaexpert?
Faktycznie rso 0?
0
Ale nas PsG dyma.. Verratti, Silva, Neymar, a teraz Dembele..
2
Oglądałem wczorajszy mecz dopiero pod koniec 1 połowy i to jak wczoraj grał Frenkie to była maestria. Myśle, ze Holender zyska na odejściu Busiego i odpali już na dobre w tym sezonie. Talent ma ogromny.
0
Jak oni oddadzą Dembele za 50 baniek to już brakuje slow na ten klub. Jedyny chłop w klubie który może zrobić coś z niczego..
0
Niestety nie da się czytać to co wygaduje Xavi. Wiecznie narzekający, pokazujący niezadowolenie. Co on myślał, ze Arsenal obsra się przed nami i będzie piękna tiki taka? XD nie oglądałem meczu, ale Araujo tez pięknie wjechał w Jesusa
3
Przecież jak my sprzedamy Kessiego za 10 melonów i w zmiennych to będziemy frajerami…
61
Bayern oddaje 29 letniego Sabitzera do Borussi za 19 melonów a Barca ma problemy ze sprzedaniem Kessiego za 15 xd przecież to jest jakis żart..
0
Potrzebuje plan na siłownie. Jest tu ktoś kto mógłby pomoc?
0
@tristan87 jednak City jest dużym faworytem
3
Swoją droga Alvarez na przestrzeni kilku miesięcy może zdobyć MS i LM. Robi wrażenie.
0
Torres to jest tak mierny, gramy w 10 niestety..
0
Warto wymieniać wyświetlacz w iPhonie 11 pro?
Ktoś wymieniał? Jaka cena?
4
Nie mogę patrzeć na tego Nagelsmana.
0
Ktoś był na meczu BPL? Ile za bilet i gdzie kupiliście?