4

Trzeba jednak przyznać, że FDJ zrobił świetną zmianę. Bardzo podobał mi się dzisiaj na boisku. Cały czas pod grą. Byłem i jestem za jego odejściem, ale może i z niego Flick zrobi potwora! VAMOS!!

0

Nie zapominajmy, że po strzelonym golu, to Bayern nas zgniotł, nie mogliśmy dwóch podań rozegrać. Podanie zwrotne i Pena wybijał..

3

Casado co ten chłop dziś gra to nie mam pytań. Ogólnie cała drużyna gra dobrze póki co, jedynie Kounde coś dzisiaj niepewny i oczywiście Pena..

0

Gdzie można wykupić pakiet na LM? Wiem, że dużo pytań o to, ale canal plus odpada.. kupiłem ostatnio przez Playa i były problemy.

0

De Jong powinien zostać jak najszybciej sprzedany. Na chwilę obecną nie pasuje kompletnie do drużyny. Zresztą są młodzi którym się chce grać i nie zarabiają tyle co on. Sprzedać póki jest coś wart. Najlepiej do United. Może by się udało wziąć za niego chociaż te 50 melonów.

3

Bardzo dobrze, że przychodzi Szczęsny. Chyba najlepszy wybór z tego co było.
A co do Peni. Niestety chłop nie nadaje się na bramkarza Barcy. Z nim w składzie to tracimy pewnie z 3 gole na mecz. Jest po prostu za słaby.

0

Pena w bramce i jakoś znowu dużo tracimy..

3

Wiadomo, że rotacje są ważne, ale Flick trochę przesadził. Wymienił pół składu, dodatkowo mecz na wyjeździe z Osasuna gdzie jeszcze nie przegrała.
Poza tym na Ferrana no nie da się patrzeć. Chłop jest tragiczny. Nie mam pojęcia co on tutaj robi.

6

Ferran wszedł w 63 minucie. Ktoś go widział na boisku?
nie mam pojęcia co ten gościu wyprawia, jest tak mierny, że w okręgówce by się nie wyróżniał.

0

Yamal widać, że jest trochę zmęczony. Strzelić jak najszybciej na 2-0 i koniecznie Fati za niego.

0

@Rafalloxfcb zobacz dokładnie ruch kiedy Niemiec chce zagrać. Widać gołym okiem, że Eric nie spodziewał się tego podania, zresztą Stegen powinien widzieć, że jest gość za plecami.

17

Jak można mówić, że to wina Erica? Xd to wyraźny błąd Stegena. Po za tym irytuje fakt, że któryś raz w LM pada bramka a Stegen stoi jak kołek.

0

Najgorzej u nas wygląda sytuacja z obroną. Christensen kontuzjowany, też nie wiadomo czy będzie mógł zagrać, czy jest w ogóle zarejestrowany xd Araujo niby wraca niedługo, ale też nie wiadomo jak to będzie z jego formą.. Inigo też często kontuzjowany, w przypadku kontuzji jego czy Cubarsiego to nie wygląda to za dobrze..

0

De jong to chyba bierze przykład z Umtitiego i Lengleta. Masakra co gościu odwala. Trzeba poczekać chyba te dwa lata aż kontrakt wygaśnie i się go pozbyć.. nawet nie chce wiedzieć ile ogólnie nas kosztował ten zawodnik, a dobre mecze które zagrał to mozemy policzyć na palcach jednej ręki.. a zapowiadał się świetnie.

0

Według was czysto bramkarsko rzut wolny Modricia dało się wyciągnąć?
Według mnie strzał nie był na tyle mocny, precyzyjny owszem był, ale siły tam trochę brakowało.

0

@Patrykl145racja, ale tutaj nawet jak strzelimy to zaraz pewnie stracimy.
Brawo za walkę Szymańskiego.

0

Jak widzę w obronie Kamińskiego, Walukiewicza i Bednarka to już wiadomo, ze będzie ciężko. Sory, ale takimi obrońcami to nic nie ugramy. Przy odrobinie więcej szczęścia Chorwaci powinni spokojnie wygrywać z 2:0.

0

@blackhorse właśnie, że teraz trafiła mi się siłownia na której nie ma pasa. Dlatego muszę teraz kupić

0

Dipy 40/50, podciąganie 20/25. Takie były wyniki przed kontuzja.

0

Pytanie dla ludzi co ćwiczą coś na siłce.
Planuję kupić Sobie pas który będzie mi potrzebny do martwego, siadów oraz do mocowania dodatkowego obciążenia przy dipach i podciąganiu.
Jeden dobry pas wystarczy z dodatkowym łańcuchem czy kupić dwa pasy.
Poleci ktos coś?

2

Póki co majstersztyk w wykonaniu Flicka to jak odmienił zespół. Widać chemię między każdym zawodnikiem. Największa różnica jest jednak ta zawziętość. Oby tylko każdy wrócił zdrowy z kadry, a będzie dobrze.

7

Za Xaviego nigdy tak nie było, że z każdym strzelonym golem dalej pniemy do przodu.
To jest ta znacząca różnica. Super meczyk się ogląda. Yamal, Pedri pierwsi do zmiany.

2

Barcelona zapropnowała za Haalanda 250 milionów. Problemem jest zrealizowanie przelewu. W klubie jednak pasuje optymizm i liczą na to, że Norweg wymusi chęć odejścia.

1

Kounde też dzisiaj bardzo niepewny.. jakis taki wolny, ociężały. Może treningi u Flicka już dają znaki :D

2

Balde za Martina, Olmo za Ferrana. Przecież to są konieczne zmiany w tym meczu. Nasza lewa strona kompletnie nie istnieje.

3

Mieliśmy chociaż jedną akcję lewą stroną ? Xd
Ferran jest tak słaby, że w okręgówce by nie robił różnicy na boisku.

1

Takiego Pedriego w drugiej połowie to my chcemy oglądać. Gavi już niedługo i wraca do nas.
Niestety, ale De Jong powinien opuścić klub. Nie wyobrażam Sobie teraz jakby miał grać. Chyba, że Flick z niego coś wyciśnie, ale nie zapowiada się na to.

5

Raphinha co dzisiaj zasuwa na boisku. Podoba się taki widok.

0

@priest9999 to chore, że teraz w Barcelonie trzeba się martwić o to czy zarejestruja piłkarza. Jak popatrzymy co tu się odwala to wcale się nie dziwię, że coraz więcej piłkarzy nie chce tutaj grać..

0

Jak to jest w tym klubie, że nieco ponad miesiąc temu Laporta mówi oficjalnie, że możemy Sobie pozwolić na transfer typu Nico, mija miesiąc i musimy się pozbyć najlepszego zawodnika zeszłego sezonu, który jako jeden z nielicznych potrafił skrytykować zespół. Chore co się w tym klubie wyrabia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?