Aureczek
Dołączył/a: kwiecień 2025
Krosno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ter Stegen tracący gola stojący jak słup? Nowe nie znałem xd
0
Niestety, ale wychodzi z meczu na mecz, że gramy bez lewego skrzydła. Oby Balde wykurował się jak najszybciej. Ciężko będzie w Mediolanie, ale z Atletico też miało być i się udało! VAMOS!
0
Brakuje strasznie tego lewego skrzydła. Trzeba kogoś jak najszybciej sprowadzić na tą pozycję.
0
Coś mi się wydaje, że dzisiaj Inigo zagra na lewej stronie, a Cubarsi razem z Araujo stworzą duet środkowych obrońców. Trzeba mieć na uwadze, ze Thuram może zagrać od 1 minuty.
0
Wyłączyć Vitinhe z gry i Paryż na tym dużo traci.
3
Kto MVP meczu według was?
Cubarsi jak dla mnie. Kounde pomimo Gola też zagrał wybitny mecz.
3
To jak Flick zbudował zespół to jest poezja. Każdy zawodnik zaliczył progres.
0
Rudiger to ile razy jeszcze może bezkarnie faulować i gwizdek milczy?
0
@Pomimo27 lecę z Amsterdamu to Alp raczej nie zobaczymy.
1
To uczucie kiedy dzisiaj oglądniesz Sobie finał z Realem przed telewizorem, a za dwa tygodnie zobaczysz ten mecz na wysokości trybun.. Marzenie będzie spełnione! VAMOS BARCA!!
0
@Kreegen priv jeśli można :))
0
Co Flick zaskoczył to nie mam pytań. Lewa strona zupełnie odmieniona. Zobaczymy jak to będzie wyglądać. Po 3 pkty!
0
@Barca_Big_Moment Daj sobie spokój i odpuść komentowanie czego kolwiek xd
4
Ferran obowiązkowo na drugą połowę. Araujo do bazy jak najszybciej.
0
Yamal z Kounde powinni dzisiaj odpocząć. Za Francuza Araujo, a Ferran za Yamala. Raphinha na prawe skrzydło, a Hiszpan na lewe.
1
@FCB24 odpoczynek to by się przydał Kounde i Yamalowi.
0
Pierwsze dostaną bilety i tak Socios, później ludzie którzy wykupili Culers premium i na końcu zwykły gość. W tamtym roku bilety na mecz były nawet dwa dni przed meczem, ale w tym roku może być ciężej.
4
Tylko Mentzen! Nigdy nie głosowałem, ale w tym roku się to zmieni i oddam głos na Sławka.
0
Fermin dzisiaj tragiczny na boisku, Gavi za niego. Ferran też powinien wejść.
0
Arsenal dał dzisiaj idealny przykład na to jak powinno grać się z Realem. Simeone powinien dzisiejszy mecz oglądać i oglądać. Brawo Kanonierzy!
6
Bartra 34 lata.. ale ten czas leci
pamiętam jak grał u nas.. solidny zawodnik, ale zawsze mu coś brakowało.
16
Oj widać po zawodnikach, że niektórym brakuje paliwa.. trzeba ten mecz dzisiaj jakoś przepchnąć i zgarnąć te 3 pkty..
0
Dobrze, że Christensen wraca. Cubarsi i Inigo są już zajechani trochę tym sezonem, Araujo to wiadomo tykająca bomba, a Erica wole w środku pola widzieć niż na so. Choć trzeba przyznać, że Hiszpan jeśli chodzi o wyprowadzenie piłki to powinien uczyć Urugwajczyka.
0
Araujo jednak dzisiaj się przydał. Flick wyciągnął wnioski i nie dał się znowu zaskoczyć. Dobrze, że następne dwa mecze gramy u Siebie, ale Betis jest niebezpieczny.. delikatne rotacje i lecimy!! VAMOS!!
0
Araujo powinien wejść jeśli Sorloth wejdzie na boisko. Póki co fajnie to wygląda. Trzeba strzelić szybko na 2:0 i uspokoić mecz.
0
@aeroxrs4 raczej ciężko będzie z dostępem biletów na ten mecz, a jeśli jakimś cudem Ci się uda to cena będzie wygórowana. Zobacz na sports365event..
4
Frenkie super wejście. Podoba mi się ten zawodnik w ostatnich tygodniach. Widać, że nabrał pewności Siebie.
3
Martin póki co bardzo słabiutko.. brakuje trochę wiatru z tej lewej strony, a Balde ostatnio w gazie. Możliwe, że odczuwa jakiś dyskomfort, bo na kadrze przecież nie był.
2
Dziwne, że Ferran dzisiaj nie gra od 1 minuty. Należy mu się częstsza gra.
0
@Eskel dlatego zapytałem, planuje jechać i pomału trzeba się rozglądać za biletami na samolot.