0

2

Gavi musi zejść w przerwie. Jedna stykowa sytuacja i będziemy grać w 10.

0

fajnie, że Inigo wraca do 1 składu.
FDJ na ten moment chyba wygryzł Casado ze składu. Początek miał genialny, ale od paru meczu bardzo słabo, a Holender z meczu na mecz coraz lepiej.

1

Real mimo to w drugiej połowie bardzo dobrze zagrał.

0

A tu wpada taki Sane, ale by było :D

0

Widząc jak wczoraj Real poległ to oni dzisiaj powinni zapierdzielać na boisku. Póki co wygląda jakby każdy z naszych nie spał całą noc. Niech Flick ogarnie ich w przerwie, bo dzisiaj 3 pkty to konieczność.

4

Jutro koniecznie zdobyć 3 pkty. Martwi jednak godzina jutrzejszego meczu. Z tego co kojarzę to mecze o tak wczesnej porze nie układały się zbyt dobrze dla naszych.

5

Warto też zaznaczyć, że dzisiaj dobre wejście zaliczył FDJ. Sam jestem ciekawy jak się potoczy sytuacja.

2

Swoją drogą Yamal dzisiaj mocno średnio. Pedri dzisiaj najlepszy na boisku, w drugiej połowie był praktycznie wszędzie. Trzeba również pochwalić Balde za pierwszą połowę, druga już słabsza.

0

Ten Carreras to ładnie chodzi na tej lewej stronie. Każde jego zagranie było dobre.

0

Getafe jak nic, pewnie jeszcze na wyjeździe :)

3

Swoją drogą nadal jestem ciekawy jak we wczorajszym meczu pan Vini Jr nie złapał drugiej żółtej za stempel na Kounde. Przecież mógł go wykluczyć na wiele tygodni.

0

Co jak co, ale Pedri wyglądał dzisiaj znakomicie. Każda jego decyzja była przemyślana i z korzyścią dla zespołu. To jak operuje piłka przy nodze to czapki z głów.

2

Taki Araujo z dzisiejszego meczu to dla nas priorytet. Powinien zostać mimo wszystko.

0

Jaka według was pozycja najlepsza by była dla Gaviego w której by najwięcej dał drużynie?

5

Nie rozumiem po co on ściągnął Lewego.. przecież w takim meczu to tego typu napastnik potrzebny i jak drużyna wali autobus to chyba logiczne, że się wpuszcza drugiego napastnika i się gra na dwóch..

1

Balde to po za szybkością to nie ma nic. Ewidentnie brakuje lewego skrzydła.

0

@michal26 dlatego mówię :)

1

Fermin mógłby wejść w drugiej połowie. Liczę na jego dobre wejście z ławki i wchodzenie z drugiej lini.

1

można mieć pretensję do zawodników Leganes, że tulają się po boisku, no ale przecież my musimy takie mecze wygrywać..

0

Brawo Ferran xddd

0

De Jong pakuj się i wypad. Nie da się na Ciebie patrzeć.

0

Jak mnie ten Pena denerwuje, że gra każdy mecz..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mało dziś Pedriego..

1

Martin druga kartka ewidentna, mam nadzieje, ze chłop prędko nie zagra.
Co do Apasa, ciekaw jestem co on brał przed meczem xd

0

Martin, oj Celta będzie atakować prawa strona..

0

@adamek20151 też trochę się w to ograłem i nie pomogło :D

0

Jest tu ktoś kto budował nie dawno dom i mógłby pomóc w paru kwestiach?

0

De Jong przez grę i przez minę jaka ma podczas tej połowy to wygląda jakby mu się nie chciało i mam wrażenie, że hamuje Pedriego czy Casado..
A Martin no chlop jest słabiutki.. ani jest szybki, dryblingu zero, technicznie też odstaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?