Aureczek
Dołączył/a: kwiecień 2025
Krosno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaFan20048989 XD.
2
Gavi musi zejść w przerwie. Jedna stykowa sytuacja i będziemy grać w 10.
0
fajnie, że Inigo wraca do 1 składu.
FDJ na ten moment chyba wygryzł Casado ze składu. Początek miał genialny, ale od paru meczu bardzo słabo, a Holender z meczu na mecz coraz lepiej.
1
Real mimo to w drugiej połowie bardzo dobrze zagrał.
0
A tu wpada taki Sane, ale by było :D
0
Widząc jak wczoraj Real poległ to oni dzisiaj powinni zapierdzielać na boisku. Póki co wygląda jakby każdy z naszych nie spał całą noc. Niech Flick ogarnie ich w przerwie, bo dzisiaj 3 pkty to konieczność.
4
Jutro koniecznie zdobyć 3 pkty. Martwi jednak godzina jutrzejszego meczu. Z tego co kojarzę to mecze o tak wczesnej porze nie układały się zbyt dobrze dla naszych.
5
Warto też zaznaczyć, że dzisiaj dobre wejście zaliczył FDJ. Sam jestem ciekawy jak się potoczy sytuacja.
2
Swoją drogą Yamal dzisiaj mocno średnio. Pedri dzisiaj najlepszy na boisku, w drugiej połowie był praktycznie wszędzie. Trzeba również pochwalić Balde za pierwszą połowę, druga już słabsza.
0
Ten Carreras to ładnie chodzi na tej lewej stronie. Każde jego zagranie było dobre.
0
Getafe jak nic, pewnie jeszcze na wyjeździe :)
3
Swoją drogą nadal jestem ciekawy jak we wczorajszym meczu pan Vini Jr nie złapał drugiej żółtej za stempel na Kounde. Przecież mógł go wykluczyć na wiele tygodni.
0
Co jak co, ale Pedri wyglądał dzisiaj znakomicie. Każda jego decyzja była przemyślana i z korzyścią dla zespołu. To jak operuje piłka przy nodze to czapki z głów.
2
Taki Araujo z dzisiejszego meczu to dla nas priorytet. Powinien zostać mimo wszystko.
0
Jaka według was pozycja najlepsza by była dla Gaviego w której by najwięcej dał drużynie?
5
Nie rozumiem po co on ściągnął Lewego.. przecież w takim meczu to tego typu napastnik potrzebny i jak drużyna wali autobus to chyba logiczne, że się wpuszcza drugiego napastnika i się gra na dwóch..
1
Balde to po za szybkością to nie ma nic. Ewidentnie brakuje lewego skrzydła.
0
@michal26 dlatego mówię :)
1
Fermin mógłby wejść w drugiej połowie. Liczę na jego dobre wejście z ławki i wchodzenie z drugiej lini.
1
można mieć pretensję do zawodników Leganes, że tulają się po boisku, no ale przecież my musimy takie mecze wygrywać..
0
Brawo Ferran xddd
0
De Jong pakuj się i wypad. Nie da się na Ciebie patrzeć.
0
Jak mnie ten Pena denerwuje, że gra każdy mecz..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mało dziś Pedriego..
1
Martin druga kartka ewidentna, mam nadzieje, ze chłop prędko nie zagra.
Co do Apasa, ciekaw jestem co on brał przed meczem xd
0
Martin, oj Celta będzie atakować prawa strona..
0
@adamek20151 też trochę się w to ograłem i nie pomogło :D
0
Jest tu ktoś kto budował nie dawno dom i mógłby pomóc w paru kwestiach?
0
De Jong przez grę i przez minę jaka ma podczas tej połowy to wygląda jakby mu się nie chciało i mam wrażenie, że hamuje Pedriego czy Casado..
A Martin no chlop jest słabiutki.. ani jest szybki, dryblingu zero, technicznie też odstaje.