Aureczek
Dołączył/a: kwiecień 2025
Krosno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak oni pozbędą się Gundogana, a Lenglet zostanie to będzie kpina xd
0
@cules100pro bardziej chodzi o to, że przyspieszyli transfer, a tak naprawdę nie wiedzieli jak on gra xd
Wydali tyle kasy, a teraz nie wiedzą co z nim zrobic xd
0
@Mocher już jest dno. Klub nie ma kasy żeby zarejestrować zawodnika, nie mamy skrzydłowego ani zmiennika dla napastnika, a oni kupują Olmo za 60 XD
2
Przecież my jak weźmiemy za Roque te 20 milionów to upokorzymy się już na amen XD ludzie kto rządzi tym klubem? To jest jakaś porażka.
9
Przecież Ferrana jakby zobaczył grającego w meczu w Puszczy to niczym by się nie wyróżniał xd
Dramatyczny chłop jest, nie wiem co on tutaj robi..
0
Dopóki nie będziemy mieć drugiego skrzydła to nic nie ugramy. Lewy słabo, ale z drugiej strony dostał choć jedno dobre podanie..
0
Ktoś powinien odpowiedzieć za sprowadzenie Roque w przyspieszonym tempie. Nie dość, że drugi trener nic w nim nie widzi to jeszcze poszło na niego ponad 30 melonów. Masakra, kto tym klubem zarządza.
1
Oj Real odjechał nam i to gruboooo. Laporta za te wywiady oraz jak Barca upadła sportowo powinien dawno wylecieć.. zazdroszczę Realowi tego jak oni prowadzą klub.
6
@maroon bez przesady typie xd
Jedź na Ukrainę i pochwal się jak to Ty czerpiesz motywację xd
0
Frenkie powinien odejść. Jeden z niewielu który jest pewniakiem, że dostaniemy za niego jakieś pieniądze. Słabiutka forma, chora pensja.
3
Barca zachowuje optymizm XD z każdym większym transferem ten sam tekst.
0
I jak tam panowie? Gdzie są Ci co krytykowali? Gra się zawsze do końca.
0
Pamiętajcie panowie, gramy do ostatniego gwizdka:)
1
Tak kibicujecie Polakom jak Barcelonie. Mecz się jeszcze nie skończył a już zakładacie najgorsze. Po 1 secie wszyscy już zakładali że finał.
2
@takisobiektos a to nasi już przegrali?
0
No i po co nam ten Olmo? brakuje nam skrzydłowego. Kolejne pieniądze wywalone w błoto.
0
Ile transferów free będzie w fantasy euro na finał?
0
Ktoś poleci jakiś projektor na zbliżające się euro? Tylko nie za fortunę.
0
Myślicie, że Kimmich będzie do wyjęcia jak Flick zostanie trenerem?
Nie ukrywam, że bardzo bym chciał zobaczyć go u nas.
1
Z kim według was Barcelona trzyma sztamę jeśli chodzi o kluby z Europy?
Np kibice United często są za Realem i odwrotnie.
1
Xavi jak tak bardzo kochasz ten klub, to po prostu odejdź.
1
Xavi i Roberto po takim meczu powinni zostać wywiezieni w trybie natychmiastowym.
0
Pamietam jak Barca była zainteresowana Thiago Silva, gdy ten miał 28 lat, bądź tam 29. Byłem sceptycznie nastawiony, chłop już tyle
Lat, wiec pogra 3-4 sezony i pewnie skończy gdzieś w Brazylii.
A tymczasem gość 39 lat i nadal wymiata w obronie. Oj brakuje już teraz takich zawodników..
5
Dzisiaj jest ten mecz gdzie najbardziej przydałby się Gavi. Jego zawziętosci, jego pracy dla drużyny.
Według mnie Fermin dzisiaj powinien zacząć od 1 minuty kosztem Pedriego. PSG pewnie mocno zaatakuje od początku, a Fermin przydałby się w destrukcji.
18
Dzisiaj drużyna pokazała charakter, było widać w końcu zaaranżowanie.. Za tym każdy tęsknił, za taka Barca gdzie każdy walczył do samego końca! Udało się wyciągnąć wygrana z gownianej sytuacji, w dodatku na trudnym terenie! VAMOS!!
34
Lewy dzisiaj fizycznie top. Co jak co, ale gość prowadzi się świetnie.
Dzisiaj póki co to wygrał chyba każda walkę w powietrzu. Oby tak dalej!! VAMOS!
7
Nie mam pojęcia co ten Kovavic robi w City.
0
Smartwatch do 2000 zł ktoś poleci?
Chciałbym tarcze taka jaka ma Apple Watch.
Myślałem o Garminie sq 2. Ktoś go ma? Jak oceniacie?
1
@wojopancer jestem w culers premium.
Mam indetyfikator Culera
0
Witam, założyłem konto na stronie Barcy. Wykupiłem członkostwo, ale
Mam problem z zalogowaniem.. ktoś miał podobny problem?