0

Jak oni pozbędą się Gundogana, a Lenglet zostanie to będzie kpina xd

0

@cules100pro bardziej chodzi o to, że przyspieszyli transfer, a tak naprawdę nie wiedzieli jak on gra xd
Wydali tyle kasy, a teraz nie wiedzą co z nim zrobic xd

0

@Mocher już jest dno. Klub nie ma kasy żeby zarejestrować zawodnika, nie mamy skrzydłowego ani zmiennika dla napastnika, a oni kupują Olmo za 60 XD

2

Przecież my jak weźmiemy za Roque te 20 milionów to upokorzymy się już na amen XD ludzie kto rządzi tym klubem? To jest jakaś porażka.

9

Przecież Ferrana jakby zobaczył grającego w meczu w Puszczy to niczym by się nie wyróżniał xd
Dramatyczny chłop jest, nie wiem co on tutaj robi..

0

Dopóki nie będziemy mieć drugiego skrzydła to nic nie ugramy. Lewy słabo, ale z drugiej strony dostał choć jedno dobre podanie..

0

Ktoś powinien odpowiedzieć za sprowadzenie Roque w przyspieszonym tempie. Nie dość, że drugi trener nic w nim nie widzi to jeszcze poszło na niego ponad 30 melonów. Masakra, kto tym klubem zarządza.

1

Oj Real odjechał nam i to gruboooo. Laporta za te wywiady oraz jak Barca upadła sportowo powinien dawno wylecieć.. zazdroszczę Realowi tego jak oni prowadzą klub.

6

@maroon bez przesady typie xd
Jedź na Ukrainę i pochwal się jak to Ty czerpiesz motywację xd

0

Frenkie powinien odejść. Jeden z niewielu który jest pewniakiem, że dostaniemy za niego jakieś pieniądze. Słabiutka forma, chora pensja.

3

Barca zachowuje optymizm XD z każdym większym transferem ten sam tekst.

0

I jak tam panowie? Gdzie są Ci co krytykowali? Gra się zawsze do końca.

0

Pamiętajcie panowie, gramy do ostatniego gwizdka:)

1

Tak kibicujecie Polakom jak Barcelonie. Mecz się jeszcze nie skończył a już zakładacie najgorsze. Po 1 secie wszyscy już zakładali że finał.

2

@takisobiektos a to nasi już przegrali?

0

No i po co nam ten Olmo? brakuje nam skrzydłowego. Kolejne pieniądze wywalone w błoto.

0

Ile transferów free będzie w fantasy euro na finał?

0

Ktoś poleci jakiś projektor na zbliżające się euro? Tylko nie za fortunę.

0

Myślicie, że Kimmich będzie do wyjęcia jak Flick zostanie trenerem?
Nie ukrywam, że bardzo bym chciał zobaczyć go u nas.

1

Z kim według was Barcelona trzyma sztamę jeśli chodzi o kluby z Europy?
Np kibice United często są za Realem i odwrotnie.

1

Xavi jak tak bardzo kochasz ten klub, to po prostu odejdź.

1

Xavi i Roberto po takim meczu powinni zostać wywiezieni w trybie natychmiastowym.

0

Pamietam jak Barca była zainteresowana Thiago Silva, gdy ten miał 28 lat, bądź tam 29. Byłem sceptycznie nastawiony, chłop już tyle
Lat, wiec pogra 3-4 sezony i pewnie skończy gdzieś w Brazylii.
A tymczasem gość 39 lat i nadal wymiata w obronie. Oj brakuje już teraz takich zawodników..

5

Dzisiaj jest ten mecz gdzie najbardziej przydałby się Gavi. Jego zawziętosci, jego pracy dla drużyny.
Według mnie Fermin dzisiaj powinien zacząć od 1 minuty kosztem Pedriego. PSG pewnie mocno zaatakuje od początku, a Fermin przydałby się w destrukcji.

18

Dzisiaj drużyna pokazała charakter, było widać w końcu zaaranżowanie.. Za tym każdy tęsknił, za taka Barca gdzie każdy walczył do samego końca! Udało się wyciągnąć wygrana z gownianej sytuacji, w dodatku na trudnym terenie! VAMOS!!

34

Lewy dzisiaj fizycznie top. Co jak co, ale gość prowadzi się świetnie.
Dzisiaj póki co to wygrał chyba każda walkę w powietrzu. Oby tak dalej!! VAMOS!

7

Nie mam pojęcia co ten Kovavic robi w City.

0

Smartwatch do 2000 zł ktoś poleci?
Chciałbym tarcze taka jaka ma Apple Watch.
Myślałem o Garminie sq 2. Ktoś go ma? Jak oceniacie?

1

@wojopancer jestem w culers premium.
Mam indetyfikator Culera

0

Witam, założyłem konto na stronie Barcy. Wykupiłem członkostwo, ale
Mam problem z zalogowaniem.. ktoś miał podobny problem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?