Aureczek
Dołączył/a: kwiecień 2025
Krosno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz z Realem jest już potwierdzony? 11 maja się odbędzie?
6
Torre chłopaku masz to coś. Oby dostawał więcej szans.
4
Porównując formę piłkarzy z teraz a z tamtego sezonu to jest przepaść.. wszyscy cały czas w ruchu, granie do przodu i nie stojano jak za Xaviego.
5
Ale ta Celebracja bramki to żenada xd gramy takie dno, że Malta przy odrobinie więcej szczęścia mogłaby wygrywać xd
0
@Culer9002 właśnie, że wyskakuje mi jakiś błąd..
1
@Culer9002 właśnie mam pewne obawy. Zawsze kupowałem bilety przez oficjalne strony klubów, ale tym razem trafił się mecz na ligę Narodów.
0
Kupował ktoś bilety przez sportsevent365? Sprawdzona strona?
0
Trzeba też zaznaczyć, że Raphinha może nie był dziś aktywny, ale swój udział przy zwycięstwie jednak duży ma. Chłop jest genialny w tym sezonie.
1
Teraz Atletico może się spiąć w pucharze króla.. szkoda pierwszego meczu, ale damy radę! Jesteśmy Barca!!
9
Lewandowski drugą połowę zagrał wybornie. Ale duże uznania dla Inigo. To dzięki niemu złapaliśmy kontakt!! VAMOS BARCA!!!
1
Lewandowski Lewandowskim, ale czemu tu nikt nie mówi o Yamalu? Zmarnowana również świetna sytuacja. W dodatku często kończy się groźna kontra po jego nieudanym zagraniu.
1
Kounde dzisiaj bardzo słabo, w dodatku kartkę ma na koncie. Cały czas grają jego strona.
10
Jak ten Real może przepychać tyle meczy w ciągu sezonu.. obrzydliwy jest ten klub.
2
3 minuty to max jaki może sędzia doliczyć w przypadku jak Real wygrywa xd
16
Obrzydliwy jest ten śmieszny biały klubik z Madrytu.
1
Ale to życie jest przerażająco krótkie.. idziesz Sobie w spokojna drzemkę po śniadaniu i już się nie budzisz.. cieszmy się tym wszystkim, póki jesteśmy zdrowi!
1
@agaFCB nie wiem czy oglądaliśmy ten sam mecz, ale Holender był dzisiaj jednym z najlepszych zawodników na boisku.
2
Ferran póki był na boisku, dobrze pressowal, Atletico miało problem z wyprowadzeniem pilki. Po jego zejściu gra zupełnie się odmieniła..
22
Gavi po wejściu na boisko wprowadził chaos w środku pola. Masakra..
9
FDJ dziś ładnie pobudzony. Dawno nie było w nim tyle energii, nie spowalnia grę, i co najważniejsze walczy o każdą piłkę!
4
Dudek pewnie już stoi w kolejce w aptece po kolejną maść na ból dupska :D
2
Dlaczego nikt nie spróbuję strzelić z dystansu.. Olmo musi wejść, Fermin.. gość ma 4 metry do bramki i podaje..
3
Ciężko będzie z tym Psg jeśli ich wylosujemy. Miejmy nadzieję, że tylko Araujo nie zagra w tym meczu..
3
Ale City jest tragiczne. Wygląda to tak jakby żaden z zawodników nie wiedział co ma robić.
8
Gavi dzisiaj to był tak bezużyteczny jak kierunkowskazy w BMW.
3
Co jak co, ale Rayo też należał się rzut karny… Cubarsi niemal skopiował sytuację w której my dostaliśmy jedenastkę.
0
Widać gołym okiem, że Gavi i FDJ blokują
Pedriego w rozegraniu. Olmo musi jak najszybciej wejść, lub Casado, ale ten drugi w ostatnim czasie bez formy.
0
@Bunk420 trzeba podać clau number i personal code..
1
Jest tutaj ktoś kto jest culersem i opłacił subskrypcje? Mam problem z zidentyfikowaniem.
2
Inigo to jest szef tej obrony. Na ten moment gość jest nie do ruszenia. Świetny w wyprowadzaniu piłki i walczak.. Takiego u nas właśnie brakowało.