0

Mecz z Realem jest już potwierdzony? 11 maja się odbędzie?

6

Torre chłopaku masz to coś. Oby dostawał więcej szans.

4

Porównując formę piłkarzy z teraz a z tamtego sezonu to jest przepaść.. wszyscy cały czas w ruchu, granie do przodu i nie stojano jak za Xaviego.

5

Ale ta Celebracja bramki to żenada xd gramy takie dno, że Malta przy odrobinie więcej szczęścia mogłaby wygrywać xd

0

@Culer9002 właśnie, że wyskakuje mi jakiś błąd..

1

@Culer9002 właśnie mam pewne obawy. Zawsze kupowałem bilety przez oficjalne strony klubów, ale tym razem trafił się mecz na ligę Narodów.

0

Kupował ktoś bilety przez sportsevent365? Sprawdzona strona?

0

Trzeba też zaznaczyć, że Raphinha może nie był dziś aktywny, ale swój udział przy zwycięstwie jednak duży ma. Chłop jest genialny w tym sezonie.

1

Teraz Atletico może się spiąć w pucharze króla.. szkoda pierwszego meczu, ale damy radę! Jesteśmy Barca!!

9

Lewandowski drugą połowę zagrał wybornie. Ale duże uznania dla Inigo. To dzięki niemu złapaliśmy kontakt!! VAMOS BARCA!!!

1

Lewandowski Lewandowskim, ale czemu tu nikt nie mówi o Yamalu? Zmarnowana również świetna sytuacja. W dodatku często kończy się groźna kontra po jego nieudanym zagraniu.

1

Kounde dzisiaj bardzo słabo, w dodatku kartkę ma na koncie. Cały czas grają jego strona.

10

Jak ten Real może przepychać tyle meczy w ciągu sezonu.. obrzydliwy jest ten klub.

2

3 minuty to max jaki może sędzia doliczyć w przypadku jak Real wygrywa xd

16

Obrzydliwy jest ten śmieszny biały klubik z Madrytu.

1

Ale to życie jest przerażająco krótkie.. idziesz Sobie w spokojna drzemkę po śniadaniu i już się nie budzisz.. cieszmy się tym wszystkim, póki jesteśmy zdrowi!

1

@agaFCB nie wiem czy oglądaliśmy ten sam mecz, ale Holender był dzisiaj jednym z najlepszych zawodników na boisku.

2

Ferran póki był na boisku, dobrze pressowal, Atletico miało problem z wyprowadzeniem pilki. Po jego zejściu gra zupełnie się odmieniła..

22

Gavi po wejściu na boisko wprowadził chaos w środku pola. Masakra..

9

FDJ dziś ładnie pobudzony. Dawno nie było w nim tyle energii, nie spowalnia grę, i co najważniejsze walczy o każdą piłkę!

4

Dudek pewnie już stoi w kolejce w aptece po kolejną maść na ból dupska :D

2

Dlaczego nikt nie spróbuję strzelić z dystansu.. Olmo musi wejść, Fermin.. gość ma 4 metry do bramki i podaje..

3

Ciężko będzie z tym Psg jeśli ich wylosujemy. Miejmy nadzieję, że tylko Araujo nie zagra w tym meczu..

3

Ale City jest tragiczne. Wygląda to tak jakby żaden z zawodników nie wiedział co ma robić.

8

Gavi dzisiaj to był tak bezużyteczny jak kierunkowskazy w BMW.

3

Co jak co, ale Rayo też należał się rzut karny… Cubarsi niemal skopiował sytuację w której my dostaliśmy jedenastkę.

0

Widać gołym okiem, że Gavi i FDJ blokują
Pedriego w rozegraniu. Olmo musi jak najszybciej wejść, lub Casado, ale ten drugi w ostatnim czasie bez formy.

0

@Bunk420 trzeba podać clau number i personal code..

1

Jest tutaj ktoś kto jest culersem i opłacił subskrypcje? Mam problem z zidentyfikowaniem.

2

Inigo to jest szef tej obrony. Na ten moment gość jest nie do ruszenia. Świetny w wyprowadzaniu piłki i walczak.. Takiego u nas właśnie brakowało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?