0

Ktoś już kupił loty do Barcelony na 16 kwietnia? Zastanawiam się nad tym, tylko szkoda będzie jak się biletów na mecz nie kupi haha

0

@Zimny kupiłeś już loty do Barcelony?

0

@JordiAlbion lipa ze tak długo bo loty im szybciej to taniej..

0

Myślicie, ze uda się kupić bilet na LM w Barcelonie? Jeśli tak to jakie ceny myślicie i kiedy będą dostępne?

0

Witam, w sobotę jadę do Holandii autkiem. Pytanie.. Z tego co widziałem, to można wykupić gdzieś na stronach assistance w przypadku awarii. Kupował ktoś z was kiedyś takie coś?

0

brał ktoś z was assintance krótkoterminowego dla auta powyżej 15 lat?
Wyjeżdżam w Sobotę do NL i potrzebuję się jakoś zabezpieczyć :D

0

@dziaraka wiesz co nie wiem dokładnie, bo to kolega zamawiał, ale kosztowała coś około 1300/1400 zł

0

@wojtuh10 tak, tak. Myślę, że gdzieś tutaj trzeba szukać problemu, lecz martwię się o to, żeby sprężarka nie padła, dlatego pytam.

0

pytanko do jakiegoś mechanika. Audi a4 b7
W tamtym roku we wrześniu wymieniłem sprężarkę od klimy i chłodnice. Nabiłem gazu, lecz pojezdziłem autem moze ze 2 dni, ale klima chodziła i wyjechałem do Holandii. Wróciłem tydzień temu i gazu nie ma. Zrobiłem może z 300km odkąd wróciłem, włączyłem tryb ECON to podobno sprężarka nie chodzi, pytanie do was czy nic się z tą sprężarką nie stało?

3

Każdy zawodnik, każdy zawodnik wyglada na tym boisku zagubiony. Wyglada to tak jakby grali pierwszy raz ze Sobą. 0 zaangażowania, 0 POMYSŁU. Xavi daj już Spokój i wez po prostu odejdź..

0

Oglądając kolejny mecz Barcy coraz bardziej wydaje mi się, ze piłkarze nie wiedza co maja robić i gdzie maja grać. Strasznie się to ogląda, jak my z taka Osasuna gramy jak równy z równym to zakładając, ze Xavi zostanie na kolejny rok to co się stanie z tym klubem?

7

Yamal zrobił więcej w pare minut niż Raphinha w 42 min xd

2

Niestety u nas jest podobnie jak w Manchesterze, ale tym czerwonym. To nie jest już to samo, ze drużyny przyjeżdżały do Barcelony i modliły się, żeby nie przegrywały po 15 minutach 2-0, 3-0. Każda drużyna która teraz z nami gra, nie boi się nas i gra jak równy z równym. Wiedza o tym, ze teraz każdy może wygrać z Barcelona, to smutne, ale prawdziwe.

0

@Lisek gdzieś było napisane, ze 13

0

Ja pier*ole mecz z Napoli w Neapolu miał być 13 ja już kupiłem bilety na samolot a teraz patrze i mecz tydzień później

0

Myślicie, ze da radę ogarnąć bilety na mecz w Neapolu? A jeśli tak, to ile mogą kosztować?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Środek pola który był zawsze wizytówka Barcelony to dzisiaj jest jakis dramat. Brakuje ewidentnie typowego SPD. Za duże odległości między zawodnikami.
Raphinha to jest jakis dramat, ale jedzie w tym sezonie równo z Ferranem, obaj tragiczni..

0

Sorry, ale z Xaviego to jest póki co marny trener. Z żadnego zawodnika nie potrafi nic wyciągnąć, widać, ze nie ma tutaj żadnego pomysłu.

0

Chciałbym wrócić do oglądania wwe.
Gdzie teraz można oglądać? I kiedy jest

2

Nie mogę się doczekać kiedy wróci De Jong. Gość po odejściu Busiego był numerem jeden w zespole. Praktycznie każdy zawodnik kiedy Holender jest na boisku to gra lepiej. Jest to jeden z niewielu piłkarzy Barcy który potrafi przedryblować i zrobić przewagę.

5

Was tez tak nudzi Balde? Jeden ciagle ten sam zwód, w obronie słabo, w ataku nic nie daje.

0

Przy tak grającej wczorajszej obronie taki Bayern czy City to by nam strzelili z 10..
Katastrofa jakas.

0

No tak, lepszy jest Raphinha kopiący sie po czole

0

Wy ludzie tak serio z tym hejtem na Lewego?
Gość w każdym klubie żył z podań kolegów z drużyny, dobrego pressingu a w tym momencie to u nas nie ma nic.
Kompletne dno. WSTYD i tyle żeby grać z Szachtarem i jeden strzał celny na bramkę oddać.

0

@ObiektywnyKibic121 okej, może faktycznie ma dłuższy okres czasu, ze ma problemy techniczne, ale to nadal jest gość który potrafi strzelać, ale jak ma strzelać, jak nie ma podań

5

Można hejtowac Lewego, ale niech ktoś policzy ile on dostał podań z których mógł coś zrobić. ANI JEDNEGO.
Xavi nie ma pomysłu na ta drużynę, na kadrę nie ma co narzekać.

2

Nie oglądam zbytnio meczów Juve, ale jak widzę Milika jak gra u nas w reprezentacji to mam wrażenie, ze większość nas tutaj zagrała by lepiej.
Gość jest tragiczny, jak taki zawodnik może grać..

0

Każdy nawala na ten PIS, PO, konfederacje, lewice a o TD cisza. Co myślicie o TD?

0

Felix co mógł wyłożyć piłeczkę Lewemu.. szkoda tej sytuacji, ale tak poza tym to martwią te niewykorzystane sytuacje..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?