0

Podrzuccie jakiś normalny link do meczu bo nie idzie tego ogarnąc.

0

Również poproszę. :)

0

Opłaca się grać Borussia - M.Gladbach na 02? Ktoś tak ryzykuje?

0

A czym jest tupta?

2

Polecacie obserwować kogoś na TT związanego z transferami, Barcą i ogólnie piłką? :)

0

Kto jest pierwszym kierowcà Ferrari? Vettel czy Massa?

0

Barca Juve
Bayern Atleti
Real Monaco
Leicester Borussia.

Mimo wszystko nie widzę tego inaczej.

0

Ogólnie połowa do zapomnienia. Dobry Messi, Gomes z przebłyskami, średnioobecny Busi. Dodatkowo calkiem dobre wejscia Roberto, ale to podanie trzeba będzie odnotować. Ter Stegen przy bramce nie mógł kompletnie nic zrobić. Umtiti mega czyści i pewnie wyprowadza, ale błąd sędziego - tam był karny i powtórki to pokazują. Mascherano niby niewidoczny, ale jednak przecina co musi - od jego bloku rozpoczął się bramkowy kontratak Barcelony. Rakitić solidnie i tak być powinno.
Mam wrażenie, że Barcelona dzisiaj trochę bardziej defensywnie mimo wszystko.
Czekamy na drugą połowę. To trzeba wygrać.

0

Mega! Czułem, ze cos znajdziesz :)
Powodzenia!

0

To dziwne. Ja pamietam nawet badania okresowe które musiałem robić na własna rękę i nie płaciłem nic.
Próbowałeś dzwonić do normalnej przychodni czy do przychodni medycyny pracy? Zastanawia mnie fakt, ze potrzebujesz uprawnien na 3m i na 7m. Przecież wystarczy, ze dostaniesz potwierdzenie od lekarza, ze możesz pracować na wysokości 7m.
Popytaj bardziej o ile masz jeszcze czas, szkoda płacić takie pieniądze.

0

Publiczna przychodnia

1

Skierowanie to podstawa do jakichkolwiek badań. Ja wiem po sobie, ze ani do technikum, ani do pracy i teraz na studia nie opłacałem żadnych badań w medycynie pracy.

0

Tak jak kolega mówi, powinno być darmowe.

0

Musi być to lekarz medycyny pracy ponieważ masz pewnie takie badania jak wzrok, ekg itp.
Zwykle nic nie kosztuje, przynajmniej mnie nie kosztowało nic - jestem z Łodzi.

1

Moja uczelnia też zaczyna jutro (inauguracje mieliśmy w piątek), takze rozumiem :D
Pozdrawia Politechnika Łódzka :D

0

A LaLiga? Serie A?

0

Czy orientuje sie ktos kiedy startuja poszczegolne ligi w europie? Oczywiscie poza ekstraklasą, chciałbym jednak oglądać piłkę.

16

Jeśli dla Ciebie Halilović to piłkarz stracony, to ja chciałbym aby każdy był w taki sposób "tracony" jak młody chorwat. Motor napedowy akcji Sportingu, jeden z najlepiej rokujachych zawodnikow młodego pokolenia (niespełna 20 lat), a Ty piszesz, że stracony?

Nie mam więcej pytań.

0

To jest jakieś fejkowe zdjecie. Jeśli nie zauważyłeś, to Messi nie ma na zadnej rece tatuaży, a przeciez ma caly rękaw po prawej stronie.

0

To chyba wpadne :D

0

Ktos z Lodzi na el clasico gdzies? ;>

1

Fluxy to ZX750
@edit, nawet 750 to nie fluxy :D

1

Bez szalu, pare odbiorów ale zero w kreacji sytuacji bramkowych. Nieudane wrzutki i jakies slabe dryblingi, tyle.

0

A mnie akurat nie dziwi brak Claudio w tym zestawieniu. Dlaczego? A może dlatego, ze nie on bronił w lidze mistrzów tylko MAtS, a i jego forma nie byla na tyle wysoka zeby go nominiwac.

0

No wlasnie! Powiedz, ze sprawa zycia i smierci :D

0

Ktoś z Łodzi jakies plany na mecz? Jakies piwo, bar? :D

0

Na te chwile klauzula odejścia Adriano jest dużo wyższa niż ta Pedro która wynosi 30mln€

0

Jak by nie było, ZP za ten rok po prostu należy się Messiemu bez dwóch zdań. Ronaldo mimo iż efektywny, tak mniej efektowny. Messi drybluje, asystuje (spojrzeć wystarczy na liczbę asyst), strzela, rozgrywa. Mimo wszystko najbardziej marzę o potrójnej koronie bo jest ona w zasięgu ręki.
Vamos Barça!

0

Masz rację, źle ująłem myśl którą chciałem przekazać. Lucho powinien, wręcz musi, zostać na stanowisku trenera i dalej kontynuować projekt, ponieważ ma wizję na tą drużynę. Przyjdą odpowiednie transfery, forma niektórych graczy wróci i kto wie, może znowu powtórzymy "erę Guardioli".
Jednak nie oszukujmy się, niektórych naprawdę nie będzie obchodziło to, że gramy świetnie bo nie ma np. zdobytej ligi mistrzów, a na tej stronie takich nie brakuje.
Pozdrawiam :)

0

Genialnie się to czyta, naprawdę. Świetna robota. To będzie jeden z moich ulubionych artykułów, gratuluję.
Co do samego tekstu? Ciężko z czymkolwiek się niezgodzić. Od kiedy LE przyszedł do Barcelony mówił, że ta będzie bardziej wertykalna - zrobił to. Co prawda nikogo nie będzie obchodziło to, że zrobił to i tamto, usprawnił atak, poprawił obronę jeżeli nie będzie odzwierciedlenia w pucharach. Cóż, osądy zostawmy na czerwiec, a ten już niedługo. Po cichu liczę na tryplet.
Pozdrawiam autora, oby więcej takich tekstów.
Vamos Barça!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?