10

Weź pod uwagę, że nie każdy na Canal+ i nie każdy ma też dostęp do transmisji w necie, którą można normalnie oglądać.

0

Myślałem, że to, że kurtka jest z Adidasa będzie logiczne patrząc na to, że go sponsorują ;) ale dzieki :D

0

OT: Wie ktoś co za kurtkę ma Arbeloa na sobie? ;) będę wdzięczny, serio :D

1

Ogólnie rzecz biorąc, każdy z wymienionych może być realnym wzmocnieniem. Jednak dla mnie dwa nazwiska są definitywnie skreślone: Piszczek oraz ten obrońca z Borussi. Dlaczego? Otóz Piszczu choć dobry to coraz bardziej podatny na kontuzje i to go eliminuje (o wieku nie mówię celowo bo to chyba dość logiczne), zaś ten no-name z BM może okazać się po prostu zbyt słaby na Barcelonę. Przyznam, że go nie obserwowałem, ale chyba zacznę. Moim osobistym wyborem byłby Holender, De Vrji. Gość jest wysoki, szybki, potrafi dryblować i pokazał, w ostatnim meczu z Hiszpanami, że i strzelić potrafi, a przede wszystkim jest młody i już doświadczony(!). Poza tym, świetnie gra w obronie i chętnie bym go widział w trykocie Blaugrany.
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :)

2

To ja mam dla Ciebie zadanie. Po pierwsze, dowiedz się czym jest felieton drogi użytkowniku, bo widzę, że masz z tym delikatny kłopot. Zaś po drugie, napisz coś sam, bo Twoja opinia w żadnym momencie nie jest konstruktywna i niewiadomo czy się śmiać, czy już zaczynać płakać. "Haters gonna hate".
Pozdrawiam :)

0

W wywiadzie Mascherano "przeliterował" jak powinno się wymawiać i powiedział "MASZERANO", koleś ;)

0

Trenować może i występować w meczach których nie obejmuje FIFA. Nie może grać w lidze, ani w młodzieżowych pucharach.

1

Brakuje mi tylko dodania, że Ter Stegen prawie zaliczył asystę do Neymara bo niewątpliwie to też można było uznać za kontratak. Długa piłka z własnego pola karnego za plecy obrońców. Gdyby nie spalony (którego nie jestem pewien bo nie było odpowiedniej powtórki) to by była całkiem sympatyczna bramka, a w sumie Neymar ustrzeliłby hattricka.

2

Raczej zniesmaczony i zirytowany postawą graczy Atleti. Mozna bylo zauwazyc jak gestykulowal rekoma na lawce, jednoczesnie wskazujac na boisko.

0

Jezeli los bedzie sprzyjac, to Adama Traore będzie wielkim pilkarzem i utrapieniem dla obrony rywala.

0

Nie LFP wprowadziło FFP tylko FIFA. Tak dla ścisłości. Pozdrawiam.

1

Nie chcę nikogo urazić, ale na taki wydatek stać tylko i wyłącznie fanatyka geniuszu Messiego albo kogoś niepoczytalnego. 600 milionów euro spłaca cały dług Barcelony i zostaje z niego ~143 miliony z tego co mi się kojarzy (teraz dług wynosi około 457 mln, chyba). Pozdrawiam i życzę zdrowego rozsądku :)

0

A u nas jest mozliwosc ktorej sie nie wykorzystuje, ale dlaczego? Nie wiem. To wedlug mnie kwestia trenera i dobrania taktyki, ktora raczej lezy w tym sezonie. Gra oparta na Messim i Neymarze niczemu nie pomoże. Przydalaby sie jakas alternatywa bo długo tak nie pociągnie ten zespol. Przywrocenie formy najwazniejszym w zespole powinien byc teraz punktem odniesienia.

1

No dobrze, Iniesta i Mascherano mają grać 60 meczy w sezonie? Śmiem wątpić. Jest Rafinha który być może doda nam trochę świeżości w pomocy bo z pewnoscia go na to stac, ale co dalej? Zostaje nam Xavi który lata swietnosci ma za soba oraz Rakitic ktory jest cieniem wlasnego siebie. Nie oszukujmy sie. Isco, Bale, Khedira, Robaldo, James, Kroos, Modrić to trochę więcej potencjału. Być moze z Suarezem to prawda, ale chyba w nieskonczonosc nie bedziemy czekac na jego przebłysk, prawda?

0

Pojawiało się w tym meczu kilka szans żeby uderzyć z odległosci, a oni uporczywie, niczym Barcelona, chcieli wejsc z pilka do bramki. Przecież to bezsensu, skoro przez 70 minut się nie udało. Ale cóż, każdy zalicza kiedyś wzloty i upadki. To tylko football :)

0

Dodałbym do tego wszystkiego Varane i pochwalił bardzo odważna decyje wślizgu w polu karnym na Griezmannie. Mozemy zazdrosic Białym tego zawodnika, to skarb. Isco? Hmm, być moze. Bardziej raziła mnie w oczy nieudolnosc Arbeloi czy Benzemy, a w szczegolnosci Benzemy. Oboje byli 95 minut pod grą, kompletnie nie odnajdując się na boisku.
Z tym potencjałem Realu to bym tak nie przesadzał, mają dość szeroką kadrę i na te chwile dużo lepszą. Mimo wszystko zawsze wiara. Na kogo nie trafimy w 1/4 będzie ciężko.

1

Uh. Nie znam się? Oglądałes mecz? Moze wypowiesz sie troche bardziej niz rzucasz jakimis haslami bez podparcia. Takie opinie nie interesują mnie wcale bo są bezwartościowe. Pozdrawiam :)

3

Taki mały offtop z mojej strony. Podzielę się z wami skromną opinią. Oglądałem mecz pucharu króla pomiędzy Realem, a Atletico Madryt i zauważyłem pewne podobieństwo gry Blancos do Barcelony. Posiadanie piłki, koronkowe rozgrywanie akcji... Krótko: gra pozycyjna oraz bezsensowne klepanie pilki. Z drugiej strony widziałem nie tyle co autobus, a zespół który nastawiony był od pierwszej minuty na grę z kontrataku. Defensywa jest naprawdę chyba najsolidniejszą formacją w zespole z czerwonej strony Madrytu, jednak nie można odmówić potencjału w pomocy czy w ataku. Zyskując Fernando Torresa (bądź co bądź bez formy) zawsze to jakieś wzmocnienie. Wracając do sedna, chcę zauważyć, iż odnoszę wrażenie pewnej zadyszki Realu, choć nie chcę być żadnym prorokiem. Ancelotti to wielki trener i zapewne ma jakiś pomysł, jednak brak konsekwencji oraz bicie głową w mur ewidentnie przypomina mi grę Barcy od dobrych kilku meczy. Zablokowany środek pola dla Galacticos staje się dla nich tragedią.Chciałbym na ten temat podyskutować z kimś kto potrafi konstruktywnie wypowiedzieć się na ten temat. Nie obrażam nikogo i oddaje wielki szacunek czy to dla Realu czy Atletico.Pozdrawiam. VeB.

0

A skad wiesz co mial na mysli Puyi pisząc te słowa? Twoje spostrzeżenie ie jest niczym podparte poza tym, że oczerniasz klub "który tak bardzo kochasz". Spekulacje zostaw lepiej dla gazet, zrobią to dużo lepiej niż Ty tutaj.

0

Made my day. :D

0

Nie, właśnie nie. Wydaje mi się, że Martin zagrał mądre spotkanie i chyba w ogólnej ocenie będzie ona na plus, jednakże trzeba powiedzieć jasno: brakuje mu ogrania i wydaje mi się, że stąd te błędy. Powinien być naturalnym następcą Alvesa. Wracając do momentu sytuacji w meczu to nie zgodze się z kolegą wyżej z tym, że była jedna sytuacja. Komentarzem wcześniej wymieniłem sytuacje gdzie Barça mogła, a raczej powinna, strzelić bramkę. No może z wyłączeniem sytuacji Pedro, choć i to przy strzale niosło nadzieję na strzelenie bramki.

0

I Neymara gdy chciał kiwać bramkarza, Suareza gdy strzelał glówka i chcial minac bramkarza oraz Messiego z voleya czy gdy koniuszkiem buta oddawał strzał. Szkoda też strzału Pedro bo gdyby wpadła to na pewno niebanalna by była z tego powtórka.

1

Nareszcie ktoś, kto potrafi normalnie i obiektywnie spojrzeć na mecz. Zgadzam się z Tobą, lecz mam mały niuans do dodania. Chodzi o Montoye, którego mimo wszystko ten mecz nie był najlepszy. Groźna sytuacja gdy przewrócił się w polu karnym i jeden z basków oddał strzał, druga to moment dośrodkowania i minięcie się z piłką przez Bravo. Tam tez Montoya został ograny.
Z resztą wypowiedzi się zgadzam.
Pozdrawiam.

0

Może nie znać bo przecinek i kropka to nie słowo, a znak interpunkcyjny. Polecam samemu się doszkolić bo można zrobić z siebie pośmiewisko przez niewiedzę tak elementarnych rzeczy.

0

Wszedłem na oficjalną stronę FCB i nie ma takiego komunikatu, a przynajmniej go nie widziałem. Plotka goni plotkę, a bezmyślność ludzi właśnie to tylko pogania. Następnym razem radzę się doinformować.

0

Raczej normalne, że Ødegaard w wieku 16 lat nie będzie grał w pierwszym składzie Barcelony, Realu czy Bayernu. Trafi do szkółki by szlifować swój talent i zdobywać odpowiednie doświadczenie w europejskiej piłce, bo zapewne takie jest u niego znikome. Sporadyczne występy bądź gra w pucharach krajowych. Pamietajmy, ze ma tylko 16 lat. Przed chłopakiem drzwi stoją otworem. Od niego zależy jak to wykorzysta.

1

Chryste, czytam niektóre komentarze k chyba śnię. Panie i panowie, czy Barcelona ten mecz przegrała lub ledwo co wygrała? Nie. To było spokojnie zwycięstwo, a pozwoliła im na to kondycja, bo piłkarze z Francji nadymali się za piłką jak dzieci na orliku. Faktem jest, że może pierwsza połowa cudowna nie była, tak mnie osobiście się podobała - mądre podania, świetny Mascherano, Pique (7min.), Bartra czy Mathieu. Wy myślicie, że jednym ustawieniem da się grać cały sezon? Grubo się mylicie. Trzeba zmieniać i próbować w meczach, bo jak nie w meczach to gdzie forumowi geniusze? Skoro jesteście tak zapatrzeni w erę Guardioli to przypominam, że on też próbował ustawienia 3-4-3. Co mnie zaskoczyło? Pedro. Chłop nalatał się i zapewne zostanie niedoceniony przez późniejsze oceny, a ja widziałem w nim chęć.
Zastanówcie się co piszecie bo czytać te wasze wypociny "nie lubie eksperymentowania" aż czytać się nie chce. Brak modernizacji - brak pucharów, bo nie można całe życie w jednej parze obuwia. A przecież o puchary chodzi, prawda?
Pozdrawiam.

0

Artykuł jest generalnie o... No właśnie, o czym? Przedstawienie Lucho jako geniusza z powodu wystawienia dwóch pivotów i Xaviego który kreowaniem akcji nie grzeszył? Nie, to nie był przebłysk geniuszu lecz, w moim mniemaniu, pewien sprawdzian ustawienia. Brak reakcji na tragiczną wręcz grę Alvesa, pan Bystrzycki będzie wyjaśniał zupełnie przypadkowym golem Busquetsa? Chciałbym zobaczyć tą argumentację. Czy będąc parę metrów od boiska naprawdę trudno było dostrzec niemożność Xaviego? Nie sądzę. Zbyt późno dokonane zmiany (bodajże w 76 min pierwsza, lecz dokładnie nie pamiętam) w jaki sposób wytłumaczyć? To był jeden z tych meczy które według moich spostrzeżeń Barcelona chciała wygrać obroną, jednak konsekwencja Valencii w ataku i obronie im na to nie pozwoliła. Osobiście niemiałbym zastrzeżeń do artykułu gdyby ten mecz był jednostronny lecz nieskuteczny, bo jak mnie wiadomo to nie grają statystyki tylko piłkarze. Mydlenie oczu i chwalenie decyzji trenera jednak pozostawia wiele do życzenia z prostego powodu - ani Busi, ani Jefecito, a tym bardziej Xavi nie tworzyli okazji do ataku, a chyba ich pozycja (bo jednak mam wrażenie że to nadal było 4-3-3 tyle, że z Busim na pozycji "6") do tego jest stworzona. Czyż nie?Pozdrawiam.

4

A skąd wiesz, że go nie ma? Widziałeś jego grę? Śledzisz ligę brazylijską regulanie, że jesteś w stanie powiedzieć że Sylvinho nie ma racji? Jestem prawie pewny, że Twoja ocena jest wyssana z palca.
Pozdrawiam.

0

Porownujecie oboje pilkarzy roznego pokroju. Suarez to lis, "9" zaś Sanchez to bardziej skrzydłowy, cofnięty napastnik wiec bezsens. Mimo wszystko wystarczy spojrzec na to jak gra w Arsenalu i bedzie wiadomo dlaczego wszyscy chcieli by został. Suarez jak woda na młyn, a Enrique nadal wystawia go na skrzydło, wiec czemu odszedł Alexis?
Pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?