Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Komentarz usunięty
0
@Adamski69 no przecież o to mu chyba chodziło ;)
6
@barcelonaLM Bardzo dobrze. Im szybciej wyszczepią tą część która chce się szczepić tym szybciej skończą biadolić na ten temat.
3
@Adamski69 W pewnym sensie ma rację. To jest najabrdziej wyrównana liga w europie. Tylko że wszystkie ekipy prezentują bardzo niski poziom. Ale jeżeli zrobić zestawienie najbardziej wyrównanych lig to bedziemy na pierwszym miejscu ;)
1
@BarcaInfo Chciałbym żeby jeszcze kiedyś założył koszulkę Barcelony :)
2
@BarcaInfo zdaje się że miało nie być transferów przed wyborami?
1
@patry295 po co mam to robic?! Oglądam sobie film i sam się sobie dziwię że w ogóle pauzuje żeby Ci odpisać. Na tą chwilę wymyśliłeś sobie znajomych którzy chcą się szczepić i w masz problem z ogarnięciem faktów że inni robić tego nie chca. Tyle że to Twój problem.
1
@patry295 "Na przykład w szpitalu wojewódzkim w Radomiu z 1400 osób uprawnionych do szczepienia w tym etapie zgłosiło się 500 pracowników, plus 100 pracowników spoza szpitala. W szpitalu w Sierpcu zgłosiło się 70 na 260 osób, w jednym ze szpitali w Warszawie - około 1/4 personelu - wymienia RMF FM. Radio zwraca uwagę, że powodem może nie być jednak tylko brak chęci szczepień, ale też kwestie logistyczne. Medycy pracują czasem w kilku placówkach, a do szczepienia zgłaszają się tylko w jednej. Poza tym w konkretnym szpitalu mogą bywać co kilka dni, więc mogli nie mieć jeszcze okazji się zgłosić. "
Bla bla bla. Bredz sobie dalej :)
0
@patry295 nie wrzucałem Ci żadnego linku do badań chłopie :D
Wrzuciłem Ci pierwsyz lepszy artykuł. Jak napisałem wcześniej nie chce mi się szukać dokładniej. Po co? Żeby przekonać gościa który wymyślił sobie znajomych po medycynieM? strata czasu :)
2
@patry295 jak nie możesz się przyczepić do treści to czepiasz się że to nie RMF FM? Sam się pograzasz kolego...
1
@patry295 tutaj masz inne źródło. Serio. Dalej mi się szukać nie chce.
https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26623170,pracownicy-szpitali-nie-zglaszaja-sie-do-szczepien-na-covid.amp
0
@patry295 nie mam pojęcia. A sondaż na temat liczby szczepień w szpitalach robił RMF FM. Linka nie dam bo na telefonie niewygodnie mi się pisze. Ale jeżeli sam dasz radę to wpisz RMF FM na YT to łatwo znajdziesz ich kanał. Tam powinien być ten materiał
1
@Coutinho007 tych skrzydłowych to nie ma od lat. EV sobie z tym problem prowadził więc się da. Może nie za pięknie to wyglądało ale nie martwiliśmy się o grę w LM.
Zresztą chętnie zobaczyłbym Barcelonę Valverde z Destem zamiast Semedo.
4
@LuisSalvano bo to jest medycyna alternatywna. Studia u Zygmunta.
37
@patry295 fajnych masz wyimaginowanych znajomych :)
Szwagier pracuje w szpitalu. Szczepić chce się nieco ponad 20%
Sam mówił że się nie szczepi. Czemu? Bo rozmawiał z typem od Pfizera który zasugerował że lepiej na razie tego nie robić. Pozdrawiam każdego kto chce moja dawkę - życzę zdrowia :)
1
@AmigoBlancos Barcelona 2:2 a Koeman wymienia napastnika na stopera...
Jeżeli majster ma być w Madrycie to oby u Atletico ;)
3
@Yosemite i rozegraliśmy mecz więcej ;)
Skupiamy się na na superpucharze i PK. Innych opcji na trofea nie ma niestety.
2
Niestety głosowanie trzeba powtórzyć. Zgłosiłem kandydata a redakcja zapomniała dać możliwość głosowania na niego. Znaczy poważny błąd i trzeba powtórzyć. Bywa :)
7
@VamosRakieta Oto bohater na jakiego nie zasługujemy :)
0
@Hosh a ja mam nawet na to dowód ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@norbi77 Modernizację mieli? Łooo. To może już nie trzeba się logować na IE :P
2
@MesQueUnClub96 albo jest dziewczyną? ;)
4
Pozdrawiamy kibiców Realu! Dajcie znać jak tam Wasza złota piłka :)
1
@IronSanHybrid na jakieś dwadzieścia parę. Nie jest źle.
Specjalnie powiedziałeś "jak bym znał pytania na takie odpowiedzi" czy robiłeś sobie jaja?
1
@IronSanHybrid Człowiek dzida? :D
2
@BarcaInfo czyli wywiad był z autoryzacją ;)
0
@draxidox ciesz się że nie gadają o Maradonie ;)
3
@MesQueUnClub96 @Fartlow Jakie sępy :D
0
@norbi77 Panie Betonie :)
Wytłumacz mi proszę łopatologicznie jak to możliwe że to "ofensywnie ustawienie" tych niby "skrzydłowych" zaskutowkowało liczbą dośrodkowań 0, liczbą stworzonych okazji 0, kluczowych podań 0. Udziału w grze - tutaj należałoby napisać też 0 ale nie będę tak krytyczny - Dest trochę jednak dał. Jaki jest efekt końcowy - każdy widzi/
Daj mi jakikolwiek argument na tą swoją bzdurną tezę. Bo ja tutaj widzę tylko teorię, której nie da się niczym podeprzeć. Ale się ten "Alba" skupiał na ataku :D