Azi

3

@sebasek99 "Polska była państwem" + "czas zaboru"
Taaaaak.

Państwo (sjp) - wewnętrznie zorganizowana społeczność zamieszkująca określone terytorium, mająca swój rząd, suwerenność i określone prawa
To tak gdyby ktoś nie zrozumiał...

Azi

1

@NeroTFP już Wam przecież kilka razy tłumaczyli że to nie konto premium tylko macie włączoną kontrolę rodzicielską :p

Azi

0

@BarcaInfo znowu Koemana nie zaprosili?

Azi

0

@333tricampeones333 tak? Mam wątpliwości

Azi

1

@Rewolucja123 Ludzie to mają problemy :D

Mam na swoim pc dwie gry: Herosów 3* i Factorio.
W Factorio mam rozegrane około 1500h. Gra wywaliła mi się raz przez mody. Nie ścinała mi ani razu nawet na starym przedpodtopowym pc. Gra miała oficjalną premierę we wrześniu czy październiu - wcześniej wczesny dostęp. Kosztowała 70 zł.

Jak czytam o problemach jakie mają ludzie z graniem to uśmiecham się mimowolnie. Odpalcie sobie Factorio i bawcie się bez nerwów.

* W życiu są dwie gry które kupowałem więcej niż raz: Herosy 3 właśnie - już chyba 3 czy 4 razy przez ostatnie 20-parę lat oraz Fallout 2 - najlepsza gra w historii.

Azi

0

@FafitFCB nie podobny jesteś do matki. Do ojca to też nie. Trochę do tego wujka :p

Azi

1

Łysy nachodzi Lewego w domu?!?!

Azi

0

@Damiano27psk tvp sport

Azi

6

Ile można gadać o Maradonie na rozdaniu nagród?

Azi

2

@Pertezm Chcieli żeby Lewy dobrze wyglądał w towarzystwie ;)

Azi

0

@FC1899Barca Kto inny głosował. To był plebiscyt kto jest najbardziej lubiany przecież

Azi

0

Czy Lewy nie siedzi u nich w studiu? :D

Azi

1

Na 9 będzie Griez z warkoczykiem :D

Azi

0

@szymonm97 tvp sport?

Azi

4

@Janiama podobno @VamosRakieta nie dosłał pisemnego pozwolenia z forum kibiców Sevilli a udział w plebiscytach Barcelony. Większość głosowała przeciw. Oficjalne wyniki: 1 za i 2 przeciw. Frekwencja 100%

Azi

0

@NeroTFP To fake. Po prostu zliczający mają problem z matmą ;)

Azi

1

@Bobo25 Ja przeczytałem cały ten akapit:

"W ostatnich dwóch spotkaniach Koeman zmienił ustawienie z dwoma pivotami na grę z trójką środkowych pomocników. Na tej korekcie wyraźnie zyskał Busquets, który grając bardzo nisko i centralnie, na „szóstce”, i mając przed sobą dwie ciężko pracujące w pressingu „ósemki”, ma więcej siły, lepiej czyta grę i generalnie czuje się dużo swobodniej."

i doszedłem do wniosku że w komentrzach znajdę więcej sensu. I patrzcie - miałem rację! :D

Azi

0

@Kgorecki2500 Nie mam pojęcia. Zapytajmy Łukaszenkę ;)

Azi

0

@Moriarty fakt :D
Sorry

Azi

0

@Moriarty Bo mniej zachorowań ale dużo ludzi umiera. I w dodatku nie na covida - co w ogóle nie ma związku z fatalnym stanem systmu opieki zdrowotnej, którą PiS, PO i wszystkie poprzednie rzady dewastowały. Nieeeee. Skąd!

Azi

0

@IronSanHybrid To mniej więcej ten sam poziom absurdu co robienie ferii dla wszystkich w jednym terminie żeby uniknąć tłoku :D

Azi

0

Sasin dzień przed Wszystkimi Świętymi: "Nie planujemy zakazu przemieszczania."

Dziś na konferencji: "Nie planujemy zakazu przemieszczania na Boże Narodzenie"

Taaaaaaaaa...

Azi

3

@Pogba odpowiedz: TAK

Azi

5

@sebasek99 tam Ci się "nie" w tekście wkleiło ;)

Azi

0

@IronSanHybrid Zdaje sobie z tego sprawę... To czarny humor.

Azi

1

Azi

0

@Kondziubarca odroczą Ci na 2023 :)

Azi

1

@IronSanHybrid A stać gdzieś można? :D

Azi

1

"Proszę Państwa mamy same dobre informacje. Pierwsza jest taka, że będzie dużo szczepionek. A druga jest taka, że wystarczy dla wszystkich, bo personel medyczny nie chce się szczepić" ;)

Azi

3

Kto ma chętkę pojechać pod KPRM z pochodniami? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?