Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@sebasek99 "Polska była państwem" + "czas zaboru"
Taaaaak.
Państwo (sjp) - wewnętrznie zorganizowana społeczność zamieszkująca określone terytorium, mająca swój rząd, suwerenność i określone prawa
To tak gdyby ktoś nie zrozumiał...
1
@NeroTFP już Wam przecież kilka razy tłumaczyli że to nie konto premium tylko macie włączoną kontrolę rodzicielską :p
0
@BarcaInfo znowu Koemana nie zaprosili?
0
@333tricampeones333 tak? Mam wątpliwości
1
@Rewolucja123 Ludzie to mają problemy :D
Mam na swoim pc dwie gry: Herosów 3* i Factorio.
W Factorio mam rozegrane około 1500h. Gra wywaliła mi się raz przez mody. Nie ścinała mi ani razu nawet na starym przedpodtopowym pc. Gra miała oficjalną premierę we wrześniu czy październiu - wcześniej wczesny dostęp. Kosztowała 70 zł.
Jak czytam o problemach jakie mają ludzie z graniem to uśmiecham się mimowolnie. Odpalcie sobie Factorio i bawcie się bez nerwów.
* W życiu są dwie gry które kupowałem więcej niż raz: Herosy 3 właśnie - już chyba 3 czy 4 razy przez ostatnie 20-parę lat oraz Fallout 2 - najlepsza gra w historii.
0
@FafitFCB nie podobny jesteś do matki. Do ojca to też nie. Trochę do tego wujka :p
1
Łysy nachodzi Lewego w domu?!?!
0
@Damiano27psk tvp sport
6
Ile można gadać o Maradonie na rozdaniu nagród?
2
@Pertezm Chcieli żeby Lewy dobrze wyglądał w towarzystwie ;)
0
@FC1899Barca Kto inny głosował. To był plebiscyt kto jest najbardziej lubiany przecież
0
Czy Lewy nie siedzi u nich w studiu? :D
1
Na 9 będzie Griez z warkoczykiem :D
0
@szymonm97 tvp sport?
4
@Janiama podobno @VamosRakieta nie dosłał pisemnego pozwolenia z forum kibiców Sevilli a udział w plebiscytach Barcelony. Większość głosowała przeciw. Oficjalne wyniki: 1 za i 2 przeciw. Frekwencja 100%
0
@NeroTFP To fake. Po prostu zliczający mają problem z matmą ;)
1
@Bobo25 Ja przeczytałem cały ten akapit:
"W ostatnich dwóch spotkaniach Koeman zmienił ustawienie z dwoma pivotami na grę z trójką środkowych pomocników. Na tej korekcie wyraźnie zyskał Busquets, który grając bardzo nisko i centralnie, na „szóstce”, i mając przed sobą dwie ciężko pracujące w pressingu „ósemki”, ma więcej siły, lepiej czyta grę i generalnie czuje się dużo swobodniej."
i doszedłem do wniosku że w komentrzach znajdę więcej sensu. I patrzcie - miałem rację! :D
0
@Kgorecki2500 Nie mam pojęcia. Zapytajmy Łukaszenkę ;)
0
@Moriarty fakt :D
Sorry
0
@Moriarty Bo mniej zachorowań ale dużo ludzi umiera. I w dodatku nie na covida - co w ogóle nie ma związku z fatalnym stanem systmu opieki zdrowotnej, którą PiS, PO i wszystkie poprzednie rzady dewastowały. Nieeeee. Skąd!
0
@IronSanHybrid To mniej więcej ten sam poziom absurdu co robienie ferii dla wszystkich w jednym terminie żeby uniknąć tłoku :D
0
Sasin dzień przed Wszystkimi Świętymi: "Nie planujemy zakazu przemieszczania."
Dziś na konferencji: "Nie planujemy zakazu przemieszczania na Boże Narodzenie"
Taaaaaaaaa...
3
@Pogba odpowiedz: TAK
5
@sebasek99 tam Ci się "nie" w tekście wkleiło ;)
0
@IronSanHybrid Zdaje sobie z tego sprawę... To czarny humor.
1
@Barcza223
0
@Kondziubarca odroczą Ci na 2023 :)
1
@IronSanHybrid A stać gdzieś można? :D
1
"Proszę Państwa mamy same dobre informacje. Pierwsza jest taka, że będzie dużo szczepionek. A druga jest taka, że wystarczy dla wszystkich, bo personel medyczny nie chce się szczepić" ;)
3
Kto ma chętkę pojechać pod KPRM z pochodniami? :)