Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 Liczone z wzoru Hajty
4
@DonMatteo901 Wuja dobrze go wyszkolił :)
0
@Admin030 Koeman wystawia na mecz z liderem dwóch nieogranych stoperów, którzy do tej pory mają rozegrane łącznie mniej niż 1000 minut a tutaj zachwyty. To jak jazda autostradą z zamkniętymi oczami i znacznie przekraczając prędkość a przy tym hihotanie jaka to super rozrywka :D
0
@tobiasson92 a ta konkretna to już wybitnie nie :P
8
@Shapiro Polacy się nie boją szczepionek tylko właśnie nieprzebadanych leków. Pani Agnieszka najwyraźniej nie ogarnia rzeczywistości skoro nie potrafi dojść sama do tak oczywistego wniosku.
1
@Pertezm Halo? Gdzie Lenglet? O.O
1
@Comentateiro To... z bólu :)
13
@Bartunek Są tacy których nie boli?
0
@mkord to nie dziwię się że wybrał kadrę Danii ;)
0
@barcanawieki to trochę jak pytać czy strzelić sobie w stopę czy może w kolano
2
@Derean skąd wiesz zę Fernandes nie zasługuje skoro w ogole nie dostał szansy? Jak w klubie był Malcom to wszyscy płakali że Valverde tragiczny bo w ogóle nie daje mu grać. Teraz płączą że Puig nie gra. A fakt zawsze pozostaje ten sam: to trener wybiera kto gra i to on odpowiada za wyniki. Więc albo skończcie to jęczenie albo bądźcie chociaż sprawiedliwi dla każdego niegrajacego zawodnika.
2
@itmustbejoke Fernandes też zasługuje na szanse? Dlaczego wszyscy płaczą o Puiga a nikt nawet nie wspomni i Fernandesie? Ile minut od dostał?
0
@NaFazieHitman Toć to niewidzialna gitara :D
1
@macio_944 Grozisz mi?! Wstać do Ciebie!?
2
@Comentateiro "Razem! Razem! Razem! To dobre ustawienie!"
5
@macio_944 Nie można tak. Sam prosiłeś o żeby Ci to powiedział :D
1
@RR Godność ;) 15151515
1
@Nonameforlife Przypomniał mi się pewien film ;)
Warto zobaczyć też 1 komentarz :D
0
@kubix05 To wiele wyjaśnia :D
0
@ArterkHD Nie. Żonie też kazali się dziś zadeklarować i powiedziała że nie.
1
@IronSanHybrid czymś zupełnie innym jest klub który tak sobie wymyślił i robi to na w sumie malutką skalę a czymś zupełnie innym jest federacja które teraz musiałaby przeprwadzać taki proces dla każdego potencjalnego zawodnika. Wydaje mi się też że Bilabo nadto często nagina te swoje zasady (nie wiem czy Ćwiąkała o tym nie robił odcinka) ale nie chce mi się tego sprawdzać.
0
@Ghotti Akurat Dembele może być świetnym transferem. Prędzej pozbyłbym się Cou niż Dembusia.
A z idiotycznych pomysłów to Malcom pasuje idealnie
0
@Witekk10 Nie da się tego stwierdzić. Jak wszystko wskazuje że wygrają to dostają łomot a jak się ich streśla to wygrywają 3 kolejne trudne mecze.
1
@Coutinho007 MatS przyszedł już za Bartomeu? Suarez, Rakitic, Cillessen, Bravo i Lenglet to transfery, które należałoby ocenić zdecydowanie pozytywnie. FdJ, Pedri czy nawet Paulinho to też nie są wtopy. Ale nie zamierzam bronić najgorszego prezesa w historii sportu ;)
0
@espanio80 Ja tam bym chętnie zamienił naszą 9 na Milika ale jakoś nie wierze aby ktoś w Barcelonie zdecydował się na taki ruch.
2
@Coutinho007 Nie skreślajmy go. On grając w Benfice miał naprawdę nienajgorsze statystyki. A to że był przehajpowany jak mało kto w ostatnich sezonach to już nie jego wina.
0
@IronSanHybrid " Na tej zasadzie „bez sensu” działają też normalne reprezentacje. Urodziłeś się kilka km od granicy np. z Niemcami i nie możesz grać w reprezentacji DE..."
No nie. Chyba ze Twoi rodzice to są obywatele DE na co mają papiery. Wtedy nawet jak urodzisz się w Bolcach małych albo innych Starych pupach to i tak możesz grać w reprezentacji DE bo masz obywatelstwo DE poprzez rodziców. Stąd pytanie o jakiekolwiek dokumenty potwierdzające ze jesteś Baskiem albo któreś z Twoich rodziców nim jest.
0
@BarcaInfo Nie widziałeś przypadkiem żadnych informacji o stanie zdrowia Wague? Jest już po badaniach ale komunikat ze strony PAOKu niewiele mi mówi.
"Moussa Wagué underwent medical examinations which revealed that the Senegalese international has suffered a ruptured patellar tendon, through the lateral, posterior and anterior cruciate ligament.The PAOK medical team is consulting with the Barcelona medical staff to arrange the details for his injury recovery program. Stay strong Moussa"
0
@PatrykBarca Dam taki przykład. Żona pochodzi z miejscowości na granicy dwóch województw. Ona i jej rodzeństwo mieszkało całe życie w jednym a miejsce urodzenia to sąsiednie, bo tam po prostu był najbliższy szpital. I tak mają zapewne wszyscy z okolicy.
I teraz zakładając że to województwo z któego pochodzą chciałoby zrobić swoją reprezentację to nikt z tego regionu nie będzie mógł zagrać bo urodzili się przecież kilka km dalej. Takie podejście byłoby totalnie bez sensu.
9
@BarcaInfo wina Messiego. Mógł strzelić dwie albo trzy