Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@karci0 to taki karny jak "sprokurował" Semedo w poprzednim sezonie. Biegł rywal przed nim, zaczepił stopa o kolano Semedo i cyk - rzut karny. Ale żeby za to czerwo dawać to jaja jakieś.
0
Kiedy była przerwa? Miałem iść sobie cole nalać, do WC skoczyć a tutaj 52 minuta :D
0
Czy na zegarze jest 50 minuta czy na źle widzę?
1
Brajtłajt pięknie przerwał nam akcje. Szanuję :)
3
Wrzutka na głowę do Leo. Koeman ma wyraźnie nowy plan!! :D
0
@NaFazieHitman w ogóle mnie to nie dziwi. To co widzimy to jest jakaś parodia gry w piłkę.
0
Gramy absurdalnym ustawieniem i bez pomysłu na kończenie akcji a LR wyzywa się na Busim :D
https://i.imgflip.com/1jcn12.jpg
0
Fajna ta nasza druga linia. Taka dziurawa
0
@clyde pod polem karnym rywala zawsze jest to samo: podajemy od lewej do prawej bez żadnego pomysłu na dogranie piłki. Albo Leo coś wymyśli albo Alba. Innych opcji brak. W poprzednim meczu próbował jeszcze Pedri ale dziś gra głębiej
6
Dest się ładnie dopasowuje do drużyny. Mam nadzieję że Semedo się nie dołuje przed tv ;)
0
@TheNekro94 bo to jest AS :)
0
Oby wrócił silniejszy :)
0
@Isso89 mnie się wydaje że to jednak facet. Choć ta broda może być myląca :P
1
@IronSanHybrid Zdecydowanie do zmiany! Dzisiaj wyraźnie jest najsłabszy na boisku! Nawet sędzie gra lepiej1!!!1111
0
@Fawrf daj fotki w takim razie :)
@Isso89 a Ty linka ;)
0
@PatrykBarca A kto powiedział ze ma "stosunek pracy z Barceloną"?
Jeżeli warunkiem "transferu" było wypłacanie co pół roku połowy wynagrodzenia to gdzie tutaj jest problem aby taka sytuacja miała miejsce? O.o
1
@kuz To są totalnie nieograni zawodnicy. Mnie nie dziwi że Lenglet potrafi walić babola a co tutaj mówić o takich małolatach?
0
@Isso89 jakie dziewczyny?
0
@kaziks a ta informacja pochodzi z....?
2
@Naturopata przecież to dokładnie to samo 2-1-7 co w poprzednich meczach...
1
Ja również uważam że Koeman zasługuje na czas i duży kredyt zaufania. Tylko w innym klubie :)
0
@maatiixx Ciężko stwierdzić czy nie wyłapałeś sarkazmu czy jesteś aż tak naiwny :D
3
Dobrze że oddaliśmy Suareza. Jeszcze by zabrał minuty Braithwaite i mielibyśmy problem ze skutecznością. Uff ;)
A tak to tylko placimy połowę jego wynagrodzenia i jest cacy
0
@kubix05 Jeżeli przewidywać działania naszego rządu to efekt będzie właśnie taki... I raczej szybciej niż później.
7
https://biznes.wprost.pl/handel/10398089/efekt-podatku-cukrowego-w-zabce-pojawily-sie-wieksze-malpki-350-ml.html
To w jak prosty sposób przedsiębiorcy obeszli idiotyczny plan rządu jest w swojej prostocie tak piękne, że zasługuje na oklaski. A zdaje sobie sprawę że alkoholizm stanowi poważny problem w tym kraju.
Mina Morawieckiego musi być mniej więcej taka:
https://twojememy.pl/wp-content/uploads/2018/12/Morawiecki-chwile-po-tym-jak-dowiedzial-sie-ze-jego-fotograf-jest-prywaciarzem.jpg
2
@tobiasson92 Śmiertelności czy śmiertelności na covid?
0
@Walker Trujący? ;)
0
@BarcaInfo No problemo. 433 z Busi, FdJ i Pedrim pasuje mi idealnie. Oczywiście kosztem naszej kochanej 9.
Swoją drogą to wymienić Suareza na Braithwaite to samo w sobie brzmi tak absurdalnie że tylko Barcelona Bartomeu mogła się na takich ruch zdecydować.
0
@Naturopata 17% z 38 milionów to wielu. A to że przekaz nie ma sensu to już zupełnie inna sprawa :D
0
@sebasek99 "Ale można też termin "państwo" odnieść po prostu do struktury organizującej społeczeństwo, nie wiążąc go z suwerennością, zresztą trochę to odpowiada XIX wiekowi, gdzie dopiero świadomość narodowa się kształtuje."
Można też wprowadzać dużo nowych podatków gadając przy tym, że to nie są podatki, więc wcale nie kłamało się przed wyborami. Skąd!
Tylko nie ma w tym nic wspólnego z prawdą ani logiką.