2

Ale brama Haiti!!

0

Prawo pilkarza realu madryt nie dotyczy tejże drużyny. Nie powiem pilka robi sie coraz ciekawsza XDD

1

Oho jest opóźnienie meczu. Mozna sie poczuć jak podczas presezonu XD

2

Hahahha zobaczyłem na ostatni post atletico na twitterze i nasi pieknie z nimi jadą w komentarzach xdd

0

No to nie ma wyjścia Alavarez musi tu trafic pytanie czy nie przeplacimy

0

Leo krol Messi!

10

Republika zielonego przylądka czarnym koniem haha

2

Ale to fajnie zagrali wow!

1

Lamine Yamal z pierwszym golem na mistrzostwach świata!!!

0

@LukaszFan A gdzie je sprzedajesz? W necie czy gdzies stacjonarnie?

0

@LukaszFan Dzięki wielkie :)

0

@LukaszFan A myślisz, ze jest sens dopłacać, zeby miec z napędem?

0

@Frimpong Będąc szczerym to chce kupic playke tylko i wyłącznie dlatego, bo wychodzi gta 6

0

Sa jakies przecieki kiedy moze wyjsc playstation 6? Bo nie wiem czy jest sens jeszcze kupować playstation 5

4

Po co to przyjmował xd

2

No i odrazu wieczor lepszy

1

Ale to zagrali

0

Ale brama!!!

0

@tbas byl minimalny kontakt zobacz sobie dobrze powtórki

0

@tbas Nie no kontakt był, ale on ocenił go jako zainicjowany przez napastnika. Dla mnie 50/50

0

@tbas Bo nie mam pojęcia czy tam powinien byc karny czy nie

8

Jak wstałem i zobaczyłem wynik Argentyny tk byłem w szoku. W szoku, ze Goat Messi tylko 3 bramy władował ;)

4

Pomijając sytuacje z karnym chyba jeden z najlepiej posedziowanych meczow jak dotąd. Nie gwizda pierdół i ten mecz jest bardzo płynny

0

Mbappe zdziwiony, ale to nie real

2

Za Salibe to ja bym mogl przymknąć oko jakbyśmy zapłacili ze 150mln Kozak!

0

Lukaku co za wejście smoka xdd

2

Nie wiem czy to przez pogodę, czy przez to, ze piłkarze sa zmęczeni sezonem, ale narazie ten mundial pod względem jakosci piłkarskiej jest marny. Moze sie rozkręci, a moze trzeba rozważyć powtórkę formuły ostatnich mś w srodku sezonu

2

@Faro komentarze tam to cos pięknego hahah

1

Gooooool kierasao!!!

3

real kupił byle jakiego pilkarza z Hiszpanii, zeby tylko miec kogos powolanego na mundialu hahaha to jest desperacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?