BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale brama Haiti!!
0
Prawo pilkarza realu madryt nie dotyczy tejże drużyny. Nie powiem pilka robi sie coraz ciekawsza XDD
1
Oho jest opóźnienie meczu. Mozna sie poczuć jak podczas presezonu XD
2
Hahahha zobaczyłem na ostatni post atletico na twitterze i nasi pieknie z nimi jadą w komentarzach xdd
0
No to nie ma wyjścia Alavarez musi tu trafic pytanie czy nie przeplacimy
0
Leo krol Messi!
10
Republika zielonego przylądka czarnym koniem haha
2
Ale to fajnie zagrali wow!
1
Lamine Yamal z pierwszym golem na mistrzostwach świata!!!
0
@LukaszFan A gdzie je sprzedajesz? W necie czy gdzies stacjonarnie?
0
@LukaszFan Dzięki wielkie :)
0
@LukaszFan A myślisz, ze jest sens dopłacać, zeby miec z napędem?
0
@Frimpong Będąc szczerym to chce kupic playke tylko i wyłącznie dlatego, bo wychodzi gta 6
0
Sa jakies przecieki kiedy moze wyjsc playstation 6? Bo nie wiem czy jest sens jeszcze kupować playstation 5
4
Po co to przyjmował xd
2
No i odrazu wieczor lepszy
1
Ale to zagrali
0
Ale brama!!!
0
@tbas byl minimalny kontakt zobacz sobie dobrze powtórki
0
@tbas Nie no kontakt był, ale on ocenił go jako zainicjowany przez napastnika. Dla mnie 50/50
0
@tbas Bo nie mam pojęcia czy tam powinien byc karny czy nie
8
Jak wstałem i zobaczyłem wynik Argentyny tk byłem w szoku. W szoku, ze Goat Messi tylko 3 bramy władował ;)
4
Pomijając sytuacje z karnym chyba jeden z najlepiej posedziowanych meczow jak dotąd. Nie gwizda pierdół i ten mecz jest bardzo płynny
0
Mbappe zdziwiony, ale to nie real
2
Za Salibe to ja bym mogl przymknąć oko jakbyśmy zapłacili ze 150mln Kozak!
0
Lukaku co za wejście smoka xdd
2
Nie wiem czy to przez pogodę, czy przez to, ze piłkarze sa zmęczeni sezonem, ale narazie ten mundial pod względem jakosci piłkarskiej jest marny. Moze sie rozkręci, a moze trzeba rozważyć powtórkę formuły ostatnich mś w srodku sezonu
2
@Faro komentarze tam to cos pięknego hahah
1
Gooooool kierasao!!!
3
real kupił byle jakiego pilkarza z Hiszpanii, zeby tylko miec kogos powolanego na mundialu hahaha to jest desperacja