0

Dla tego dla mnie te rozgrywki sa nic nie warte XDD

0

Hahahha bez faulu

2

Kane to idealny następca Lewego ale wiek i przede wszystkim Bayern go nie puści za żadne skarby

2

Teraz przez całą nasz historie poszukajcie ile takich wylewow w lm mial real na swoja korzysc a ile my xd

1

Pomijając wszystkie okoliczności wczorajszego meczu albo Roony bedzie dostawał wiecej szans i wtedy Yamal na przykład bedzie przechodził na dychę albo go sprzedajmy i nie marnujmy mu kariery, bo ma ogromny potencjal

1

Żarty sie skończyły za rok bierzemy tego pie*rzonego uszatka i zawozimy do słonecznej katalonii

1

Mam nieodparte wrazenie, ze Yamal zdobędzie tą lige mistrzow, ale niestety w innym klubie. My jesteśmy przekleci

0

Trzy kluczowe pozycje ktore trzeba wzmocnić latem środkowy obrońca, napastnik i lewy obrońca i wtedy mozna myśleć pozytywnie. Marzenie: Bastoni, Osimhem i Nuno mendes
Realnym jest jedynie Bastoni, a i tak to sie pewnie wysypie

27

Grac takiej gowno przez cały dwumecz i tak sie panoszyć haha. Oby przegrali z Sociedadem i Arsenalem o chyba, ze w lidze odrobią te 20 punktów straty haha

3

@KamQiX A wiesz co jest śmieszne, ze ten rzut wolny byl wlasnie z takiej akcji jak napisałem wyzej XD

1

Czy Barcelona straciła kiedys inaczej bramke niz podanie z lewego bądź prawego skrzydła do niekrytego napastnika?

1

@axegrinder Wiadomo my zawsze musimy byc perfekcyjni, strzelac z każdej akcji, a sędziowie niech dalej robia sobie co chca. Według ciebie co tydzień da sie rozgrywać perfekcyjne i bezbledne mecze?

1

@sebasarna Konsekwetnego sędziowania

11

Dobrze, ze zawodnicy wreszcie nie boją sie mowic. Szkoda, ze to nic nie zmieni

0

@Criss18Barca w żadnym wypadku, sędziowanie jak zawsze w meczach Barcelony jest bezbłędne.

1

15 fauli materacy, zero kartek mozna pisac dużo o naszej grze, ale to jest niepojete jak musimy zagrać po prostu perfekcyjny mecz przeciwko wszytskim i wszystkiemu. Gra to jedno, sędziowanie w tym dwumeczu jest k*rwa poniżej jakiejkolwiek krytyki

1

@KamQiX Bez konkretów? Ferran gol bo zabawnym spalonym, Ferran setka w pierwszej połowie, Araujo setka w ostatniej akcji meczu, możliwy karny na Olmo. My musimy wykreowac 10 sytuacji zeby strzelić gola, nasi rywale 1/2 zeby strzelić nam

0

@kaamil1910 Bo wtedy możliwe, ze nie było by spalengo i co gorsza musieliby wtedy uznać bramke

2

Kocham tą drużynę i zawsze bede. Wolę odpadać w takim stylu jak Barca niż awansować po takim czymś jak Ateltico. Visca el Barca na zawsze!!

1

Mieliśmy 2:0 mogliśmy trochę odpuścić zlapad oddech i sie cofnac. No ale kazdy jest mądrzejszy po fakcie Vamos!!

0

Jak zwykle Barca gra, a jakims cudem z dupy Atletico strzela xd

0

Goooooooool Yamal

1

Today or Never

0

A czy liga zgłosiła rasistowskie okrzyki kibicow Atletico czy miala to w pizdzie?

0

Trzeba jednak zaznaczyć, ze Barca z poprzedniego seoznu, a z tego to dwa inne oblicza. W tym sezonie troche straciliśmy ten ogień z poprzedniego

0

Ten gość to jest mistrzowsko! Kozackie są te jego zapowiedzi!

1

Gdybyśmy grali ten rewanz na Camp Nou to jestem pewien, żebyśmy to odwrócili, ale jednak u nich bedzie bardzo ciezko :(

1

Jak dla mnie to od 1-szej minuty powinien wyjść jutro Ferran. Od początku mocno trzeba ruszyć z pressingiem i w drugiej polowie juz powinien wejść Lewy. Jak sie ten mecz uspokoi to wtedy taki lis pola karnego w końcówce sie przyda. No i tez w przypadku potencjalnych rzutów karnych Lewy by sie mocno przydał wtedy

7

Powoli ulegam tej napince remontady, zeby znowu dostać mokrą ściera przez pysk xd

7

lekko przerazajace, ze we wtorek cała nasza nadzieja spoczywa w osiemnastoletnim gówniarzu XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?