0

To jest ku*wa żart jakis ekspmryment oni se robia jaja

1

Bernal kocur!!!!!

1

@Dankho94isback eee to nie tak zle ;)

0

Nie oglądam meczu jak bardzo real ukradł?

4

@FcPortoFan1999 Jakbym ci mial wymienic jednego dobrego hiszpańskiego sędziego to bys się nie doczekał ;)

1

Powiem tak niestety jestem w zyciu dosyć naiwny, ale w bajki o Bastonim za 50 mln to nie uwierzę XDD

0

W tych wyborach jest tak, że Laporta I Font maja swoj namiot i ten co przychodzi do danego namiotu oddaje na niego glos czy to jest anonimowe?

0

Rapha, Bernal i Cubarsi do bazy!!!

1

Gool Cancelo! Piękna akcja, kluczowe zagranie Lewego!!

0

Oni nam strzelili 4 u siebie to mi im wpakowalismy 4 u siebie hehe brawo Rapha Hat trick!!

0

Karny jest jak sedzia gwiźnie brawo Rapha!!

1

Alez brazylijski luz brawo!!!

0

Następna faza otwarcia trybun to juz pełna pojemnosc?

1

@FcPortoFan1999 Wiadomo, ze to jest utopia, bo trenerzy maja jeden cel wygrac nie patrząc na styl ani nic wiecej (poza nami), inaczej zostaną zwolnieni, a klub straci sporo kaski wiec górę bierze zdrowy rozsądek

2

@FcPortoFan1999 Jako kibic pilki uważam, ze powinno być wiecej takich trenerów gdzie wolą wygrac 5:4 niz 1:0

0

Jak widze Dembele to zawsze mam przed oczami jego inteligentnego agenta trzymające w ręku telefon i na nim polaczenie od Leonardo haha

1

@FcPortoFan1999 Nie ma co wszystkiego zwalać na obronę. Taki po prostu mamy styl gry czyli wy*ebane w obrone i strzelić wiecej goli niż przeciwnik xd

2

Wiecie o tym, ze odkąd naszym trenerem jest Flick to w żadnym oficjalnym meczu nie bylo 0:0 xd

1

Nie oglądam często Interu, ale oni chyba za Chivu i Inzaghiego graja na 3 obroncow, a to kompletnie inne granie niz na 4. Tutaj miałbym jakies zastrzeżenia do tego transferu co nie zmienia faktu, ze zawodnik jest to bardzo dobry

4

Przypominam sobie te wypowiedzi piłkarzy Chelsea po meczu z nami i troche mnie to bawi po ich dzisiejszym spektaklu xd

2

Christian Kofane to nazwisko powinno znalezc sie w dzienniczku naszych skautow i Deco, ciekawe jak sie bedzie rozwijał, bo dzisiaj na tle Arsenalu wyglądał bardzo dobrze

0

Ostatnio tez chyba wracal na Seville jezeli sie nie mylę

0

Szczerze na Seville fajnie jakby zaczął w wyjściowym skladzie

0

Ktoś powinien sie przyjrzeć ich murawie, bo kto tam gra to jezdzi jak na łyżwach i po prostu nie da sie grać tam w pilke

0

@norbi77 Oby bylo tak jak mówisz, bo inaczej w rewanżu robimy out

0

Jakim cudem mieliśmy większe xg w tym meczu? XDD

3

Brawo mlody, ze to wytrzymal, ale nie zasłużyliśmy kompletnie na ten remis. W rewanżu jak zagrają z takim nastawieniem nie ma co liczyć na awans. Dramat!

0

Ale tak fajnie bylo jak Newcastle trafiliśmy co? To bylo wiecej niz pewne, ze tak sie to skończy xd

0

NIC nam sie dzisiaj nie nalezy!! Koszmarny mecz nie da sie tego ogladac

1

Podajcie do Messie.. to znaczy Yamala!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?