BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest ku*wa żart jakis ekspmryment oni se robia jaja
1
Bernal kocur!!!!!
1
@Dankho94isback eee to nie tak zle ;)
0
Nie oglądam meczu jak bardzo real ukradł?
4
@FcPortoFan1999 Jakbym ci mial wymienic jednego dobrego hiszpańskiego sędziego to bys się nie doczekał ;)
1
Powiem tak niestety jestem w zyciu dosyć naiwny, ale w bajki o Bastonim za 50 mln to nie uwierzę XDD
0
W tych wyborach jest tak, że Laporta I Font maja swoj namiot i ten co przychodzi do danego namiotu oddaje na niego glos czy to jest anonimowe?
0
Rapha, Bernal i Cubarsi do bazy!!!
1
Gool Cancelo! Piękna akcja, kluczowe zagranie Lewego!!
0
Oni nam strzelili 4 u siebie to mi im wpakowalismy 4 u siebie hehe brawo Rapha Hat trick!!
0
Karny jest jak sedzia gwiźnie brawo Rapha!!
1
Alez brazylijski luz brawo!!!
0
Następna faza otwarcia trybun to juz pełna pojemnosc?
1
@FcPortoFan1999 Wiadomo, ze to jest utopia, bo trenerzy maja jeden cel wygrac nie patrząc na styl ani nic wiecej (poza nami), inaczej zostaną zwolnieni, a klub straci sporo kaski wiec górę bierze zdrowy rozsądek
2
@FcPortoFan1999 Jako kibic pilki uważam, ze powinno być wiecej takich trenerów gdzie wolą wygrac 5:4 niz 1:0
0
Jak widze Dembele to zawsze mam przed oczami jego inteligentnego agenta trzymające w ręku telefon i na nim polaczenie od Leonardo haha
1
@FcPortoFan1999 Nie ma co wszystkiego zwalać na obronę. Taki po prostu mamy styl gry czyli wy*ebane w obrone i strzelić wiecej goli niż przeciwnik xd
2
Wiecie o tym, ze odkąd naszym trenerem jest Flick to w żadnym oficjalnym meczu nie bylo 0:0 xd
1
Nie oglądam często Interu, ale oni chyba za Chivu i Inzaghiego graja na 3 obroncow, a to kompletnie inne granie niz na 4. Tutaj miałbym jakies zastrzeżenia do tego transferu co nie zmienia faktu, ze zawodnik jest to bardzo dobry
4
Przypominam sobie te wypowiedzi piłkarzy Chelsea po meczu z nami i troche mnie to bawi po ich dzisiejszym spektaklu xd
2
Christian Kofane to nazwisko powinno znalezc sie w dzienniczku naszych skautow i Deco, ciekawe jak sie bedzie rozwijał, bo dzisiaj na tle Arsenalu wyglądał bardzo dobrze
0
Ostatnio tez chyba wracal na Seville jezeli sie nie mylę
0
Szczerze na Seville fajnie jakby zaczął w wyjściowym skladzie
0
Ktoś powinien sie przyjrzeć ich murawie, bo kto tam gra to jezdzi jak na łyżwach i po prostu nie da sie grać tam w pilke
0
@norbi77 Oby bylo tak jak mówisz, bo inaczej w rewanżu robimy out
0
Jakim cudem mieliśmy większe xg w tym meczu? XDD
3
Brawo mlody, ze to wytrzymal, ale nie zasłużyliśmy kompletnie na ten remis. W rewanżu jak zagrają z takim nastawieniem nie ma co liczyć na awans. Dramat!
0
Ale tak fajnie bylo jak Newcastle trafiliśmy co? To bylo wiecej niz pewne, ze tak sie to skończy xd
0
NIC nam sie dzisiaj nie nalezy!! Koszmarny mecz nie da sie tego ogladac
1
Podajcie do Messie.. to znaczy Yamala!