0

Najlepsze jest to, ze var powinien wkroczyć czy tam nie powinno być czerwonej niesamowita liga XD

3

Trzymam kciuki, zeby i tym razem CTA nie udostępniła nagran!! Tak nie moze byc, zeby klub chcial sie dowiedzieć co paralitycy mówią w wozie var. Pewnie sobie laske nawzajem opierdzielali i nie mieli czasu sprawdzic

4

Szczerze jakby przeciwnik wyjął pistolet i postrzelił naszego zawodnika to ja nie byłbym pewny jaka decyzje podejmę sedzia. Mówię to zupełnie serio bez żartów, bo one juz jakis czas temu skonczyly byc śmieszne

10


Ten sam sędzia. Ja mam wyp*erdolone w ta lige, po prostu wysysa ze mnie cała energię i mam tego skorumpowanego gowna DOSC

2

Mam głęboko w pizdzie czy Barca wygra tą zjeba*a lige czy nie to juz przeszło wszystko co ci sędziowie odpier*aleja to jest SKANDAL NIE DA SIE WYGRAC W TEJ LIDZE XDDD

9

Tu trzeba wejść na jakies kroki prawne, bo to juz naprawdę jest niemozliwe

3

To jest CHORA LIGA CHORA

3

Żyjemy w symulacji xddddddddd

3

To juz jest brak slow to juz nie sa bledy to jest jawna kradzież

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak tamten sezon oglądało sie niesamowicie tak ten to jest dramat

0

Joan Garcia WOW

1

Niesamowite jakim my jesteśmy gównem w obronie....

1

Goool Cubarsi!!

1

Yamal jest do zmiany

0

Ruggeri juz wysyłał statystyki na ig po tym meczu? XD

0

Wszystkie gole dla Atletico padły po akcji nasza lewa strona śmiem twierdzić, ze gdyby Rapha byl na boisku wynik byłby inny

0

Teraz porównajcie to pismo do działania realu czy ich telewizji. Nam zależy na ogólniej poprawie dla wszystkich klubow, im tylko na tym, zeby gwizdali pod nich

3

@tbas Fake, na varze ma byc jakiś Galvez


2

Ogladajc tą powtórkę drugiego karnego dla realu przypomniała mi sie bardzo podobna sytuacja w finale pucharu krola. Mianowicie krny na Raphinhy wszyscy wiemy co sie tam później wydarzyło, jakże inaczej niż we wczorajszym meczu hmmm

3

https://zapodaj.net/plik-H5Ekyp80JD
Wygranie tej ligi przez Barcelonę graniczy z cudem XDD

4


Przy 0:4 narzekasz na sedziow i tak to jest w tym cyrku

1

@Peciak Podeślij końcowy produkt do Laporty on zrobi z tym porządek, a tak na poważnie to czas najwyższy sie za to zabrać, bo to jest chore jak nas okradają w tym sezonie

0

@Kubix93 Chlop co mecz musi cos wymyślać, bo po pierwsze co chwile jakis kluczowy zawodnik jest kontuzjowany, a dwa mamy bardzo krótka kadre patrząc na ilu frontach gramy

9

Kto teraz jest wiceszefem sedziow? Trzeba wrócić do tego płacenia, bo inaczej nas wykończą patafiany z gwizdkiem

5

Najbardziej mnie śmieszy, ze tą jedna bramke analizowali 10 minut, ale czerwona na Balde i faul na Yamalu ogarnęli w sekunde

1

@Kozinho. Nie, ten pies na varze fuertes byl troche lepszy

0

@Filipem Czyli tak jak miało byc, byleby nam nie uznać :))

2

@LAMC_10 Ja np. Nie wkurzam sie kompletnie o wynik, bo czasem zdąży sie słabszy dzien, ale no na litość boska jak widze co robią ci pluciarze z gwizdkiem to mam ochotę ich rozszarpac

0

@Barceloniarz987 It's not football it's laliga ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?