0

Powinni tam zamontować jakies siatki, bo to juz druga taka sytuacja po eintrachcie. Pamiętam jak śmiali sie, ze zamontowaliśmy takie ogrodzenie ciekawe co teraz by powiedzieli widząc takie bydlo.

1

@maroon No tak, ale ja mówię w kontekście widzą, a nie zawodnika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chciałbym uściskać dłoni osoby, kotra wprowadziła tą zmiane formatu ligi mistrzów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty

4

No dobra, ale przecież roznieśli Monaco 6:1 to o co wam chodzi?

1

Fani Realu tacy pewni byli że Barca poza top 8 a ci nie dość że wypadają spoza top 8 to im jeszcze bramkarz strzela XDDD, frajerstwo roku buahahhahahha

24

Bog stworzył świat w 6 dni, siódmego odpoczywał. Arboleda stworzył real w dwanaście XDDDDDDDDDD

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Szczerze uwielbiam ten nowy format wszystko się zmienia w sekunde. To byla jedna z najlepszych decyzji!!

1

Pewnie Rapha!! Komentator trzeźwy?? Chlop wystawia ewidentnie noge wiedząc, ze nie dotknie pilki

0

No wreszcie nam szcescie dopisało!! Brawo Lamine!!

2

Jest gool Lewego, piękna pila od Olmo!!!

0

Tu aż sie prosi wpuścić Rashforda, bo atakujemy tylko prawa strona

3

Jakbyśmy my majac tyle akcji strzelali bramki z taką łatwością jak nam strzelają to byśmy kończyli mecze 7,8 albo i 9 goli do przodu

1

Na druga polowe uwolnić Kraken... to znaczy rekina

7

W tym momencie przy zwycięstwie bylibyśmy na 4 miejscu XD ale nasze asy sie dzisiaj kopią po czole

0

@Toretto Nie potrafimy wygrac z kopenhagą, a myślisz ze wygramy z karabachem okej

3

Co nam da to top 8 jak my z kopemhaga nie umiemy wygrac

0

Siedzieli i minutkę doliczona wymyślili hahahah

2

K*rwa to jest niewiarygodne nam strzelają z jednej okazji my ku*wa 50 setek 30 slupkow/poprzeczek

1

I my chcemy byc w top 8 XDDDD

5

Agenci piłkarscy to jeden z raków we współczesnym futbolu

1

Niewiarygodne, ze Roma jeszcze nie prowadzi z Milanem. Podobny mecz do naszego z Sociedadem XD

1

Co za golazooo Yamalka!!!!

0

Ten sędzia jest fatalny

0

Ależ to pieknie zrobil Rapha!!!

0

Dani golmoooo!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?