BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinni tam zamontować jakies siatki, bo to juz druga taka sytuacja po eintrachcie. Pamiętam jak śmiali sie, ze zamontowaliśmy takie ogrodzenie ciekawe co teraz by powiedzieli widząc takie bydlo.
1
@maroon No tak, ale ja mówię w kontekście widzą, a nie zawodnika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chciałbym uściskać dłoni osoby, kotra wprowadziła tą zmiane formatu ligi mistrzów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty
4
No dobra, ale przecież roznieśli Monaco 6:1 to o co wam chodzi?
1
Fani Realu tacy pewni byli że Barca poza top 8 a ci nie dość że wypadają spoza top 8 to im jeszcze bramkarz strzela XDDD, frajerstwo roku buahahhahahha
24
Bog stworzył świat w 6 dni, siódmego odpoczywał. Arboleda stworzył real w dwanaście XDDDDDDDDDD
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Szczerze uwielbiam ten nowy format wszystko się zmienia w sekunde. To byla jedna z najlepszych decyzji!!
1
Pewnie Rapha!! Komentator trzeźwy?? Chlop wystawia ewidentnie noge wiedząc, ze nie dotknie pilki
0
No wreszcie nam szcescie dopisało!! Brawo Lamine!!
2
Jest gool Lewego, piękna pila od Olmo!!!
0
Tu aż sie prosi wpuścić Rashforda, bo atakujemy tylko prawa strona
3
Jakbyśmy my majac tyle akcji strzelali bramki z taką łatwością jak nam strzelają to byśmy kończyli mecze 7,8 albo i 9 goli do przodu
1
Na druga polowe uwolnić Kraken... to znaczy rekina
7
W tym momencie przy zwycięstwie bylibyśmy na 4 miejscu XD ale nasze asy sie dzisiaj kopią po czole
0
@Toretto Nie potrafimy wygrac z kopenhagą, a myślisz ze wygramy z karabachem okej
3
Co nam da to top 8 jak my z kopemhaga nie umiemy wygrac
0
Siedzieli i minutkę doliczona wymyślili hahahah
2
K*rwa to jest niewiarygodne nam strzelają z jednej okazji my ku*wa 50 setek 30 slupkow/poprzeczek
1
I my chcemy byc w top 8 XDDDD
5
Agenci piłkarscy to jeden z raków we współczesnym futbolu
1
Niewiarygodne, ze Roma jeszcze nie prowadzi z Milanem. Podobny mecz do naszego z Sociedadem XD
1
Co za golazooo Yamalka!!!!
0
Ten sędzia jest fatalny
0
Ależ to pieknie zrobil Rapha!!!
0
Dani golmoooo!!!