BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie chce podpowiadać pewnym osobom, ale misiek Probierz jest do wzięcia, a wiecznie na telefon czekał nie bedzie ;)
0
Kogo obchodzi czy real wygral wazne, ze maja najlepsza akademie na swiecie łyso wam?
4
Co by nie mówić, ale real troche krwi napsul Albacete ;)
0
Oby Florek został jak najdłużej prezesem hihi
1
No fajny ten real taki nie za mocny XD
1
https://zapodaj.net/plik-c75YqAaDxQ
Papa perez wystarczy jeden telefon do tego pana ;)
15
Barca zwolniła realowi trenera piekne czasy xd
6
Bordalas za Xabiego w realu mysle, ze siadło by perfekcyjnie ;)
1
@Kozinho. Nie pisz tak, bo mi smutno na myśl, ze za sezon albo dwa nie bedziemy miec juz takiego geniusza na lawce :((
1
@LeszekFCB
3
Jak myślicie ile meczów zawieszenia dostanie Frenkie 2,3,4 a moze 5? Na jeden mecz bym nie liczył, bo nie nazywa sie Mbappe i nie gra w wiadomo jakiej drużynie
5
Czy rezimowa telewizja pewnego klubu juz odniosla sie do tego, ze to negreira przyczynił sie do porażki realu? Mianowicie nie wyrzucając pdf po faulu na Pedrim co skutkowało tym, ze w końcowe po strzale Raphinhy pilka odbiła sie od tegoż pdfa
1
Ojjj Mbipi nie ma lekko w Hiszpanii. Wszystko co mozliwe przegrywa z Barceloną hehe
4
Jesteśmy pierwszą druzyną ktorą obroniła Superpuchar w tej formule :))
1
Hansi Flick finałów nie przegrywa!
2
Dobrze, ze tego Mbappe nie wpuścili i nie ryzykowali jego zdrowiem ;))
2
Dobrze, ze z tym Mbappe nie ryzykowali i nie wszedł ;))
1
Ale co sie fra*erzy nacieszyli po ostatnim el clasico jakby wygrali puchar albo lige to ich. Niech teraz carvajal albo belibuc szczekają
1
Mamy to!!! Jest Puchar Polski zwycięstwie z tymi mierdami smakuje milion razy lepiej haha
1
Teraz jeszce dolicza 15 minut xdddd
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Całe szczęście według naszego zarządu nie ma sensu wzmacniac obrony tylko idziemy po napastnika XD
0
@LukaszFan Albo sędzia odgwizdal faul na Garcii przed roznym
5
Co takie zdziwienie nie znacie pradawnej zasady, ze gramy dopóki real nie strzeli?
0
Goool Rapha brawo Fermin!!!!
0
@LukaszFan Fakt to jedyny plus
0
Powalone, ze my teraz 8 meczów z rzędu gramy na wyjeździe i dopiero po półtorej miesiąca od meczu z Osasuna zagramy u siebie pod koniec stycznia XD
1
Wypożyczenie na pół roku byłoby świetna opcją szczególnie do Girony. Bernal potrzebuje minut, a Michel to dobry trener do budowania zawodnikow
1
Widze, same negatywne opinie, a co jezeli to Flick chcial jego przedłużenia?
5
@dmcteam Gdyby nie nasza gra obronna to byłby w miarę spokojny