1

Nie chce podpowiadać pewnym osobom, ale misiek Probierz jest do wzięcia, a wiecznie na telefon czekał nie bedzie ;)

0

Kogo obchodzi czy real wygral wazne, ze maja najlepsza akademie na swiecie łyso wam?

4

Co by nie mówić, ale real troche krwi napsul Albacete ;)

0

Oby Florek został jak najdłużej prezesem hihi

1

No fajny ten real taki nie za mocny XD

1

https://zapodaj.net/plik-c75YqAaDxQ
Papa perez wystarczy jeden telefon do tego pana ;)

15

Barca zwolniła realowi trenera piekne czasy xd

6

Bordalas za Xabiego w realu mysle, ze siadło by perfekcyjnie ;)

1

@Kozinho. Nie pisz tak, bo mi smutno na myśl, ze za sezon albo dwa nie bedziemy miec juz takiego geniusza na lawce :((

1

@LeszekFCB

3

Jak myślicie ile meczów zawieszenia dostanie Frenkie 2,3,4 a moze 5? Na jeden mecz bym nie liczył, bo nie nazywa sie Mbappe i nie gra w wiadomo jakiej drużynie

5

Czy rezimowa telewizja pewnego klubu juz odniosla sie do tego, ze to negreira przyczynił sie do porażki realu? Mianowicie nie wyrzucając pdf po faulu na Pedrim co skutkowało tym, ze w końcowe po strzale Raphinhy pilka odbiła sie od tegoż pdfa

1

Ojjj Mbipi nie ma lekko w Hiszpanii. Wszystko co mozliwe przegrywa z Barceloną hehe

4

Jesteśmy pierwszą druzyną ktorą obroniła Superpuchar w tej formule :))

1

Hansi Flick finałów nie przegrywa!

2

Dobrze, ze tego Mbappe nie wpuścili i nie ryzykowali jego zdrowiem ;))

2

Dobrze, ze z tym Mbappe nie ryzykowali i nie wszedł ;))

1

Ale co sie fra*erzy nacieszyli po ostatnim el clasico jakby wygrali puchar albo lige to ich. Niech teraz carvajal albo belibuc szczekają

1

Mamy to!!! Jest Puchar Polski zwycięstwie z tymi mierdami smakuje milion razy lepiej haha

1

Teraz jeszce dolicza 15 minut xdddd

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Całe szczęście według naszego zarządu nie ma sensu wzmacniac obrony tylko idziemy po napastnika XD

0

@LukaszFan Albo sędzia odgwizdal faul na Garcii przed roznym

5

Co takie zdziwienie nie znacie pradawnej zasady, ze gramy dopóki real nie strzeli?

0

Goool Rapha brawo Fermin!!!!

0

@LukaszFan Fakt to jedyny plus

0

Powalone, ze my teraz 8 meczów z rzędu gramy na wyjeździe i dopiero po półtorej miesiąca od meczu z Osasuna zagramy u siebie pod koniec stycznia XD

1

Wypożyczenie na pół roku byłoby świetna opcją szczególnie do Girony. Bernal potrzebuje minut, a Michel to dobry trener do budowania zawodnikow

1

Widze, same negatywne opinie, a co jezeli to Flick chcial jego przedłużenia?

5

@dmcteam Gdyby nie nasza gra obronna to byłby w miarę spokojny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?