BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Do tych wszystkich, którzy gadają, ze w niedziele to bedzie spacerek albo ze ich rozejdziemy. To jest klasyk i dodatkowo finał o trofeum tu możesz byc w g*wnianej formie a i tak możesz wygrac takze radziłbym ochłonąć
16
Nie ma co Nico kapitalnie poprowadził swoja karierę xd
3
Pedri dalej na boisku brak slow...
0
Pedri i Rapha powinni juz zejść i odpoczywać
0
No i wbita manita tym frajerom! Ale ich lejo. Niech sprawdza nasze finanse moze to cos pomoże ;) MANITA!!
0
4:0 Rapha ulala
0
Roony gooooool!!
1
Ferminator 2:0!!
0
Kurde my im płacimy 4 mln za pół roczne wypozyczenie to juz nie jest taki swietny deal. Myślałem, ze tylko cześć pensji xd
15
Powinni zawiesić Joana za te wszystkie interwencje w meczu, bo to jest niesportowe zachowanie, ze nie pozwolił byłemu klubów strzelić gola. Jaki sens cytować tego błazna?
5
Witamy Cancelo z powrotem! Miejmy nadzieję, ze Flick cos z niego ulepi na te pół roku.
11
To paradę z pierwszej połowy po strzale głową mógłbym ogladac w zapętleniu. Po prostu WOW!
9
Joan Garcia 25mln co to jest za Transfer! Co to jest za bramkarz. Dzisiaj bezapelacyjnie uratował 3 punkty MVP!
0
Lewy zgasił swiatla w tym kiblu ;))
0
Fermin co za zmiana i jest brameczka Lewego. Jazda z tymi espanylowoskimi ku*wami
0
Goooooooooooool DANI GOLMOOOOOOOO!!! Brawo Fermin!!
0
2 tygodnie bez meczów i dostajemy cos takiego, dzięki
1
Żaden z naszych napastników nie potrafi przyjąć pilki masakra
1
Fajnie nie trafil w ogole w pilke, ale karne zarezerwowane tylko dla jednej druzyny xdd
3
JOAN PI*PRZONY GARCIA!!
4
Jak go popchnął haha
4
Wszystkiego dobrego w tym nowym roku dla was!!
0
@Peciak Lamentuja, bo jest za mało meczów tak jak ten z Elche ;)
1
Pi*przony kocur Joan Garcia!
0
W obronie moglibyśmy wychodzić na kazdy mecz 15 latkami ze szkółki rezultat byłby ten sam, a nie musielibyśmy tyle płacić
0
Ależ spokój Raphy!!!
0
@FcPortoFan1999 No wiem, ale chodzi mi o to, ze na tak fatalnej murawie musza grac
1
Zobaczcie sobie murawę w meczu Qurense - Bilbao Xddd
0
@mordini123 Dzięki :)
0
Jest gdzieś w tv dzisiejszy wloski hit?