13

Po co wy jeszcze robicie artykuły o informacjach od tego ścieku el nacional? Aaa no tak pewnie dla clickbaitow

0

Na szczęście sędziowie są konsekwentni i w obu przypadkach pomylili sie na niekorzyść Barcelony. Oby tak dalej!

0

W ogole zabawne jest to, ze biali płaczą o to, ze znowu mamy słabe druzyny w fazie ligowej, a oni cięższe. 3 z 8 naszych przeciwników jest obecnie w top8 (Newcastle, Chelsea, P$g), za to od nich jedna druzyna Liverpool.

5

https://zapodaj.net/plik-mOuJBp7dYb
Znowu sędziowie nam sprzyjają, myślałem, ze tylko za lige płaciliśmy ahhhhh i weź tu rywalizuj z tą Barceloną. A tak na poważnie jak w piłce ma byc normalnie skoro ci pluciarze nie zostaną za to ukarani?

0

Frenkie i Eric dzisiaj najlepsi, plusik dla Olmo i Fermina za gole i troche Rashford rozruszał atak. Reszta slabo, mecz do zapomnienia.

0

No wreszcie Lewy przelamanie!!!!

0

Kontuzja w Barcelonie cos niewyobrażalnego dawno nie spotkane zjawisko

10

Hahaha drugi mecz pod rząd nas oj*bali w dwoch różnych rozgrywkach kurtyna xddd

0

Czemu nie pokazują odrazu powtórek jak Barcelona spali tylko czekamy 15 minut wiecznie na te powtórki?

2

Wielkie wyliczenia na top8, trzymanie kciuków, zeby inni sie potknęli, a tymczasem nasi zaraz stracą punkty ze Slavią, ktora sezon zakończyła miesiąc temu. Nie do podrobienia są nasi agenci...

1

Całe szczescie nasz zarzad widzi braki i sprowadzi nam napastnika w lato. Uśmiechnięci sie brygada :))))

3

Rzygam juz tą grą w obronie juz mam dość tego

0

Dwa strzały dwa gole japierdo nam by przedszkolaki bramke strzelily

0

Xddddddd weźcie mi ich z oczu

1

Fermin jest po prostu genialny w tym sezonie!!

1

Brawo Fermin!! Brawo Frenkie!!

0

Która druzyna skończyła sezon miesiąc temu? Jesteśmy pośmiewiskiem w Europie i juz nim bedziemy...

0

Pamiętajcie, ze w fazie ligowej LM jak w pierwszym meczu przegramy 1:5 a w rewanżu wygramy 1:0 to bedzie dogrywka wiec nie ma co sie martwić

4

Pytam na poważnie czy jest w ogole jeszcze sens żebyśmy wychodzili na boisko? Nie mamy czego zbierac w lidze i lidze mistrzow, maszyna Arbeloi juz sie nie zatrzyma to koniec!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dużo klubow zainteresowanych Casado mam nadzieję, ze nie odjedzie. Jak ma odejsc to wszystko poniżej 45/50mln bedzie pieprzonym skandalem Deco

4

@sidi12843 Nie pamiętam czy to bylo w lm czy lidze, ale Nomoko zerwał więzadła

1

@fotohobby Nam by roczne dziecko, ktore jeszcze nie umie chodzić bramkę strzeliło

7

Nie no nie moge jak ten mecz mnie wk*rwil

1

Jak ta k*rwa na varze nie przywoła teraz do czerwonej kartki

0

Xdddddddddddddddddddddddffffffffff

1

Kupmy napastnika w lato, bo obrona jest git!

0

Nie da sie wszystkiego wygrac trudno

0

Xd

1

Xg 0,20 vs 2,48 zgadnijcie, ktora druzyna prowadzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?