BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Po co wy jeszcze robicie artykuły o informacjach od tego ścieku el nacional? Aaa no tak pewnie dla clickbaitow
0
Na szczęście sędziowie są konsekwentni i w obu przypadkach pomylili sie na niekorzyść Barcelony. Oby tak dalej!
0
W ogole zabawne jest to, ze biali płaczą o to, ze znowu mamy słabe druzyny w fazie ligowej, a oni cięższe. 3 z 8 naszych przeciwników jest obecnie w top8 (Newcastle, Chelsea, P$g), za to od nich jedna druzyna Liverpool.
5
https://zapodaj.net/plik-mOuJBp7dYb
Znowu sędziowie nam sprzyjają, myślałem, ze tylko za lige płaciliśmy ahhhhh i weź tu rywalizuj z tą Barceloną. A tak na poważnie jak w piłce ma byc normalnie skoro ci pluciarze nie zostaną za to ukarani?
0
Frenkie i Eric dzisiaj najlepsi, plusik dla Olmo i Fermina za gole i troche Rashford rozruszał atak. Reszta slabo, mecz do zapomnienia.
0
No wreszcie Lewy przelamanie!!!!
0
Kontuzja w Barcelonie cos niewyobrażalnego dawno nie spotkane zjawisko
10
Hahaha drugi mecz pod rząd nas oj*bali w dwoch różnych rozgrywkach kurtyna xddd
0
Czemu nie pokazują odrazu powtórek jak Barcelona spali tylko czekamy 15 minut wiecznie na te powtórki?
2
Wielkie wyliczenia na top8, trzymanie kciuków, zeby inni sie potknęli, a tymczasem nasi zaraz stracą punkty ze Slavią, ktora sezon zakończyła miesiąc temu. Nie do podrobienia są nasi agenci...
1
Całe szczescie nasz zarzad widzi braki i sprowadzi nam napastnika w lato. Uśmiechnięci sie brygada :))))
3
Rzygam juz tą grą w obronie juz mam dość tego
0
Dwa strzały dwa gole japierdo nam by przedszkolaki bramke strzelily
0
Xddddddd weźcie mi ich z oczu
1
Fermin jest po prostu genialny w tym sezonie!!
1
Brawo Fermin!! Brawo Frenkie!!
0
Która druzyna skończyła sezon miesiąc temu? Jesteśmy pośmiewiskiem w Europie i juz nim bedziemy...
0
Pamiętajcie, ze w fazie ligowej LM jak w pierwszym meczu przegramy 1:5 a w rewanżu wygramy 1:0 to bedzie dogrywka wiec nie ma co sie martwić
4
Pytam na poważnie czy jest w ogole jeszcze sens żebyśmy wychodzili na boisko? Nie mamy czego zbierac w lidze i lidze mistrzow, maszyna Arbeloi juz sie nie zatrzyma to koniec!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dużo klubow zainteresowanych Casado mam nadzieję, ze nie odjedzie. Jak ma odejsc to wszystko poniżej 45/50mln bedzie pieprzonym skandalem Deco
4
@sidi12843 Nie pamiętam czy to bylo w lm czy lidze, ale Nomoko zerwał więzadła
1
@fotohobby Nam by roczne dziecko, ktore jeszcze nie umie chodzić bramkę strzeliło
7
Nie no nie moge jak ten mecz mnie wk*rwil
1
Jak ta k*rwa na varze nie przywoła teraz do czerwonej kartki
0
Xdddddddddddddddddddddddffffffffff
1
Kupmy napastnika w lato, bo obrona jest git!
0
Nie da sie wszystkiego wygrac trudno
0
Xd
1
Xg 0,20 vs 2,48 zgadnijcie, ktora druzyna prowadzi