1

Karny xd

0

@Hosh Jedno z moich ulubionych stwierdzen w piłce haha

2

Przydałoby sie troszkę polskiej młodej fantazji, zeby ożywić ten mecz!

2

Oglądanie dzisiejszego portugalskiego "hitu" jest równoznaczne z siedzeniem i gapieniem sie w ścianę...

0

@AdrianJaniak Teraz czekają ich mecze z Celtą, ktora jest tuż za nimi i Atletico wiec moga tego miejsca dlugo nie utrzymać ;)

8

Porównajcie sobie wyniki Espanyolu przed meczem z Barcą i po meczu, ładnie ich spuscilismy XDD

1

Wiem, ze nierealne, ale chciałbym zobaczyć u nas w najbliższej przyszłości Barcole na lewej stronie

1

Ale brama Dembele!

4

Niezłe jaja na Anfield Xd

6

Szczerze ja uważam, ze dla nas dobrze, ze oni cały czas płaczą i mówią czy to o negriere albo o sedziow. Zamiast skupić sie na budowie druzyny, ktora Perez spieprzył po całości, ale wiadomo w wolnej Hiszpanii nie mozna powiedzieć na niego złego słowa, wojny ze wszystkimi i wszystkim, kwasy w szatni. Ja im kibicuje i oby działali dalej w ten sposób ;))

10

Pomijając wyniki i trofea to tą drużynę po prostu fenomenalnie sie oglada, a po to ludzie oglądają piłkę nozna. Dziękuję Barco! Dziękuję Flick!!

3

No i Bernal z brameczką pieknie!!!!

1

Ależ golassssoo Yamala! 5 mecz z rzędu z golem naszego wychowanka!!!

5

Tak liga jest skończona XDDD

0

Yamal japier....

3

@Derpowsky Nie wiem skad oni biorą sobie takie informacje haha

3

Jest gdzies jasno udowodnione, ze Perez w jakis sposób pomógł Barcelonie? Bo nieraz widze od kibicow prześcieradeł, ze podobno nam pomógł ale w jaki sposób i kiedy? Czy to zwykle pierd... jak mają w zwyczaju?

0

Powinni zmienic przepisy, ze zimowe transfery moga byc dopisane do listy, bo to jest bez sensu, ze kupujesz goscia w zime i nie moze zagrać dwoch dla niektórych meczów o byc albo nie byc.

1

No juz chyba nic nie powstrzyma gościa, zeby za tydzien Utd pozwolilo mu obciąć włosy XD

20

Tak jak pan nakazał swojemu pieskowi powiedzieć. Dziwne akurat zbiegło sie to z oficjalnym opuszczeniem przez Barcelonę superligi

1

Lewy gorsza ocena od Cancelo? XDD

1

@domin1515 Dzięki :)

0

Pierwszy zespol wylosowany gra rewanż u siebie czy drugi? W Pucharze Króla?

0

@rrradziowy Bodajże w swoim mini serialu Enrique omawiając taktykę przed swoimi zawodnikami wprost powiedzial maja odcinać w ten sposób, zeby to Araujo rozgrywal pilke. Jak przesledzisz sobie sytuację to nawet ta kartka wzięłaś sie z jego złego rozegrania. A od czerwonej kartki to juz jest zupełnie inny mecz

6

Po co ten artykuł? Co on wnosi? Cytowanie tych madryckich idiotow z elchiringuto czy jak to tam sie nazywa jest po prostu denne.

0

@LeoMessiiBarcaPepa "Taktyka p$g gdy Araujo dostal czerwona kartkę byla prosta dać rozgrywać Araujo" Ciężko sie nie domyślić, ze chodzi o mecz za kadencji Xaviego kiedy to właśnie dostal czerwona kartke, ale mój błąd bo nie doprecyzowalem o ktory mecz dokładnie chodzi ;)

3

Dla mnie Araujo nigdy nie powinien wychodzic na najważniejsze mecze przez swoje słabe rozegranie pilki. Taktyka p$g gdy Araujo dostal czerwona kartkę byla prosta dać rozgrywać Araujo

1

0

Który Puchar w Anglii wlicza sie do potrojnej korony?

2

Świetna końcówka Maldiniego to znaczy Martina i jest awans do półfinału Vamos!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?