BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mamy im czerwony dywan rozłożyć, ze po raz enty przyznają sie do błędu, ale gowno z tym robią?
0
@liberoFCB Fajnie jakby Xavi Espart wypalił
49
My wtedy Gaviego nie mogliśmy zarejestrować a co dopiero Messiego XD
7
Laporta jest jaki jest, ale przykre, ze taka legenda jak Xavi rozmienił sie na drobne i zostal pachołkiem Fonta :(
1
@Criss18Barca Najprawdopodobniej baraże
5
Ale brama Pietuszewskiego!!
1
No racja sedzia byl dzisiaj bardzo słaby. Nie wyrzucić zawodnika bilbao po tak frajerskim faulu na Achillesa szkoda gadac...
1
No i pięknie 3 punkty na wyjeździe z bilbao po kosmicznie wyczerpujący meczu z Atleti! VAMOSS BARCA!!
1
Ale pilka ale goool!!!
0
Chlop kopie Caasado jest faul dla nich ja wysiadam hahahahahhahah
24
On tu nie gwizdnal faulu na Rashfordzie XDDDD
0
Dla mnie dzisiaj cały atak jest do zmiany...
1
@norbi77 Dali chłopa, ktory nie wyrzucił rudigera z getafe takze powodzenia dla nas Xd
2
Obecnie w lalidze to nieważne kto jest głównym, bo największe wałki kręcą na varze
8
Uznali bramke po ewidentnym faulu przeciwko Barcelonie to, zeby sie wyrównało to uznali bramke po ewidentnym faulu realowi ahhaha niesamowite rzeczy sie dzieją w tej lidze majac var do dyspozycji oni i tak dalej kradną XDDD
1
"To jest Real Madryt, nie szukamy wymówek" dawno sie tak nie uśmiałem hahahha
6
Mam nadzieje, ze przyszłemu prezydentowi pokazane zostanie to ostanie zdanie ;)
7
W takiej drużynie mozna sie zakochać jako postronny widz!
23
Cubarsi dzisiaj rozegrał takie partidazo, ze mozna zbierac szczękę z podłogi!
0
@GeneralXavi Ludzie zapominają, ze on jest cały czas tylko osiemnastolatkiem. Francja na euro, real w tamtym sezonie itd. Ludzie patrzą przez pryzmat początku sezonu gdzie gral z pubalgia, a najloesze jest to, ze on w tych meczach z p$g albo real dal patelnie i powinien mieć asyste
7
Tak w ogole to Yamal nie istnieje z dużymi rywalami XD Chlop co ich dzisiaj woził aż miło!
0
@LukaszFan Rapha mial duzo kontuzji i niedawno wrocll z kolejnej, a Bernal jest mlody, wrocil po zerwaniu wiezadel i widac ze byl strasznie zajechany w końcówce i miał chyba jakies skurcze, bo sie rozciągał podczas meczu
0
Wiadomo, ze w piłce liczą sie trofea, ale ja 100 razy bardziej wole widzieć takie porazki/odpadniecia niż fartowne przesluzgwianie sie i liczenie na farta. Ta drużyna po prostu zostawia serce na boisku i daje radość. Oby sie teraz porządnie zregenerowali. My dzisiaj naprawdę mieliśmy duzo nieobecnych zawodnikow plus dwie kontuzje podczas meczu Flick i zawodnicy są naprawdę wielcy
2
Duma mnie rozpiera jako kibic Barcy!! Trochę martwi, ze zaryzykowalismy zdrowiem Pedriego, Bernala i Raphy...
7
Prawidłowa bramka ktora nie została uznana zaważyła na awansie! KOCHAM tą ekipę zostawili serce trudno z sędziami ciezko wygrac mam na myśli pierwszy mecz. Ta drużyna jest WIELKA!!! VISCA EL BARCA
0
6 minut xdddddddd
0
Jedna bramka zawazy akurat ta nieprawidlowo nieuznana Cubarsiego...
0
Zejdę na zawał...
1
Gool uznany XDD
0
Kurde spalony....