2

Mamy im czerwony dywan rozłożyć, ze po raz enty przyznają sie do błędu, ale gowno z tym robią?

0

@liberoFCB Fajnie jakby Xavi Espart wypalił

49

My wtedy Gaviego nie mogliśmy zarejestrować a co dopiero Messiego XD

7

Laporta jest jaki jest, ale przykre, ze taka legenda jak Xavi rozmienił sie na drobne i zostal pachołkiem Fonta :(

1

@Criss18Barca Najprawdopodobniej baraże

5

Ale brama Pietuszewskiego!!

1

No racja sedzia byl dzisiaj bardzo słaby. Nie wyrzucić zawodnika bilbao po tak frajerskim faulu na Achillesa szkoda gadac...

1

No i pięknie 3 punkty na wyjeździe z bilbao po kosmicznie wyczerpujący meczu z Atleti! VAMOSS BARCA!!

1

Ale pilka ale goool!!!

0

Chlop kopie Caasado jest faul dla nich ja wysiadam hahahahahhahah

24

On tu nie gwizdnal faulu na Rashfordzie XDDDD

0

Dla mnie dzisiaj cały atak jest do zmiany...

1

@norbi77 Dali chłopa, ktory nie wyrzucił rudigera z getafe takze powodzenia dla nas Xd

2

Obecnie w lalidze to nieważne kto jest głównym, bo największe wałki kręcą na varze

8

Uznali bramke po ewidentnym faulu przeciwko Barcelonie to, zeby sie wyrównało to uznali bramke po ewidentnym faulu realowi ahhaha niesamowite rzeczy sie dzieją w tej lidze majac var do dyspozycji oni i tak dalej kradną XDDD

1

"To jest Real Madryt, nie szukamy wymówek" dawno sie tak nie uśmiałem hahahha

6

Mam nadzieje, ze przyszłemu prezydentowi pokazane zostanie to ostanie zdanie ;)

7

W takiej drużynie mozna sie zakochać jako postronny widz!

23

Cubarsi dzisiaj rozegrał takie partidazo, ze mozna zbierac szczękę z podłogi!

0

@GeneralXavi Ludzie zapominają, ze on jest cały czas tylko osiemnastolatkiem. Francja na euro, real w tamtym sezonie itd. Ludzie patrzą przez pryzmat początku sezonu gdzie gral z pubalgia, a najloesze jest to, ze on w tych meczach z p$g albo real dal patelnie i powinien mieć asyste

7

Tak w ogole to Yamal nie istnieje z dużymi rywalami XD Chlop co ich dzisiaj woził aż miło!

0

@LukaszFan Rapha mial duzo kontuzji i niedawno wrocll z kolejnej, a Bernal jest mlody, wrocil po zerwaniu wiezadel i widac ze byl strasznie zajechany w końcówce i miał chyba jakies skurcze, bo sie rozciągał podczas meczu

0

Wiadomo, ze w piłce liczą sie trofea, ale ja 100 razy bardziej wole widzieć takie porazki/odpadniecia niż fartowne przesluzgwianie sie i liczenie na farta. Ta drużyna po prostu zostawia serce na boisku i daje radość. Oby sie teraz porządnie zregenerowali. My dzisiaj naprawdę mieliśmy duzo nieobecnych zawodnikow plus dwie kontuzje podczas meczu Flick i zawodnicy są naprawdę wielcy

2

Duma mnie rozpiera jako kibic Barcy!! Trochę martwi, ze zaryzykowalismy zdrowiem Pedriego, Bernala i Raphy...

7

Prawidłowa bramka ktora nie została uznana zaważyła na awansie! KOCHAM tą ekipę zostawili serce trudno z sędziami ciezko wygrac mam na myśli pierwszy mecz. Ta drużyna jest WIELKA!!! VISCA EL BARCA

0

6 minut xdddddddd

0

Jedna bramka zawazy akurat ta nieprawidlowo nieuznana Cubarsiego...

0

Zejdę na zawał...

1

Gool uznany XDD

0

Kurde spalony....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?