BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
54
Wyobraźcie sobie w ktorej minucie Flick by wyleciał jakby zachowywał sie tak jak Simeone przy linii, który oczywiście skonczyl mecz nawet bez żółtej XD
0
W rewanżu tez pewnie bez Pedriego i Raphy bo trzeba ich oszczędzać
5
Nie no za każdym razem jak to widzę to po prostu nie wierzę. Jak wytłumaczyć tu brak czerwonej? JAK? Chciałbym usłyszeć tego varowca
1
@BojanKriKicz Wtedy podobno sędzia var byl w toalecie, ale tego mu nie udowodnisz
9
Rozumiecie, ze System nie wykrył spalonego więc narysowali sobie linie :) ROZUMIECIE TO najwyzszy poizom w hiszpanskiej piłce XDD
1
Jak my tego meczu nie zgłosimy gdzies do jakiejś komisji to bedzie skandal
1
Ja bym na ich miejscu zszedł z boiska
0
Hahahhahahahahhahahahaha i tu sprawdza dla mnie za duzo ja to wyłączam
0
Wczoraj po takim zagraniu nie bylo karnego xdddd
2
Nie moge patrzeć na tego cw*la z gwizdkiem
1
Te 4 gole Atletico mi tak nie obrzydzily tego meczu jak ten nieuznany prawidłowy gol
3
O co tu chodzi XDDDD
1
Nie no co to ma byc xddddd
0
Spokojnie doliczy minutkę maksymalnie dwie
16
Szkoda ze czerwonej tak nie sprawdzali rzygam tymi sędziami juz
0
Hahahha zaraz coś znajdą XDD
0
To jest czerwo!!!!
0
@WiernyDoKoncaFCB Cofnąć sie i liczyc, ze z jakiejś kontry cos wpadnie
2
To jest chyba nasz ostatni mecz w tych strojach XD
1
Jak ktos ma grać mecz z Barcelona to biorą zastrzyki przeciwbólowe, cudowne ozdrowienia, a u nas ciagle przedłużający sie kontuzje, oszczędzanie graczy wieczność, a mogli juz ponoć grać w tamtą kolejkę
0
@Sewren122 A co ci tu obrońca pomoże? Jak my stoimy na polowie przeciwnika wszyscy
0
Wstyd
0
Jeżdżą jak na łyżwach
1
Znowu bez kartki Xd
0
Super murawa XDD
2
Kolejne nadepniecie znowu bez kartki xdddddd przypominam ten sędzia jest w czołówce rozdawania kartek
0
Równowaga we wszechświecie musi byc więc real dostanie te dwa karme w weekend oczywiście real madryt :)
0
Nie ma karnego dla Sociedad! To nie ten real i dlatego XDD
0
Zawsze bawi mnie jak ci kandydaci obiecuja transfery nie mając wglądu do finansow, ale nie od dzis wiadomo, ze socios do najmądrzejszych nie należą XD
3
Jednak wsiedli do pociągu, a nie to co Linda