54

Wyobraźcie sobie w ktorej minucie Flick by wyleciał jakby zachowywał sie tak jak Simeone przy linii, który oczywiście skonczyl mecz nawet bez żółtej XD

0

W rewanżu tez pewnie bez Pedriego i Raphy bo trzeba ich oszczędzać

5


Nie no za każdym razem jak to widzę to po prostu nie wierzę. Jak wytłumaczyć tu brak czerwonej? JAK? Chciałbym usłyszeć tego varowca

1

@BojanKriKicz Wtedy podobno sędzia var byl w toalecie, ale tego mu nie udowodnisz

9

Rozumiecie, ze System nie wykrył spalonego więc narysowali sobie linie :) ROZUMIECIE TO najwyzszy poizom w hiszpanskiej piłce XDD

1

Jak my tego meczu nie zgłosimy gdzies do jakiejś komisji to bedzie skandal

1

Ja bym na ich miejscu zszedł z boiska

0

Hahahhahahahahhahahahaha i tu sprawdza dla mnie za duzo ja to wyłączam

0

Wczoraj po takim zagraniu nie bylo karnego xdddd

2

Nie moge patrzeć na tego cw*la z gwizdkiem

1

Te 4 gole Atletico mi tak nie obrzydzily tego meczu jak ten nieuznany prawidłowy gol

3

O co tu chodzi XDDDD

1

Nie no co to ma byc xddddd

0

Spokojnie doliczy minutkę maksymalnie dwie

16

Szkoda ze czerwonej tak nie sprawdzali rzygam tymi sędziami juz

0

Hahahha zaraz coś znajdą XDD

0

To jest czerwo!!!!

0

@WiernyDoKoncaFCB Cofnąć sie i liczyc, ze z jakiejś kontry cos wpadnie

2

To jest chyba nasz ostatni mecz w tych strojach XD

1

Jak ktos ma grać mecz z Barcelona to biorą zastrzyki przeciwbólowe, cudowne ozdrowienia, a u nas ciagle przedłużający sie kontuzje, oszczędzanie graczy wieczność, a mogli juz ponoć grać w tamtą kolejkę

0

@Sewren122 A co ci tu obrońca pomoże? Jak my stoimy na polowie przeciwnika wszyscy

0

Wstyd

0

Jeżdżą jak na łyżwach

1

Znowu bez kartki Xd

0

Super murawa XDD

2

Kolejne nadepniecie znowu bez kartki xdddddd przypominam ten sędzia jest w czołówce rozdawania kartek

0

Równowaga we wszechświecie musi byc więc real dostanie te dwa karme w weekend oczywiście real madryt :)

0

Nie ma karnego dla Sociedad! To nie ten real i dlatego XDD

0

Zawsze bawi mnie jak ci kandydaci obiecuja transfery nie mając wglądu do finansow, ale nie od dzis wiadomo, ze socios do najmądrzejszych nie należą XD

3

Jednak wsiedli do pociągu, a nie to co Linda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?