3

I bardzo dobrze przyszłość w Barcelonie jest jego

10

To za niedługo można się spodziewać informacji ze ansu fati tez się nie nadaje do Barcelony

0

@ziel0ny zgadzam się z tobą w 100%

2

Brak słów ale juz taki de la fuente w składzie jest gdzie ma przed sobą griziego Messiego coutinho trincao dembele fatiego. Gdzie tu jest kurwa logika ktos mi powie bo ja jestem tak wkurwiony jak ten klub idzie z taką prędkością na dno

0

Dla mnie to jest śmiech na sali ze zostaje taki alenia który nic nie pokazal w REALU BETIS a puig który ciągnął srodek pola barcy pod koniec zeszłego sezonu jest na wylocie jak dla mnie KOEMAN OUT!! oby jakiś cudem bartomeu zrobił ostatnia dobra rzecz i go nie posłuchał bo koeman napewno długo na stanowisku nie wytrzyma i przyjdzie trener ktory dostrzeże jego talent

2

Komentarz usunięty

2

Puig jest po prostu za młody zeby grac w Barcelonie tam mogą grac tylko powyżej 30 lat

0

@cat_r37 według ciebie griezmann wyglada lepiej niż puig?

4

Komentarz usunięty

0

Myślę że wypożyczenie do jakiegoś zespołu z la liga byloby świetnym pomysłem oczywiście bez opcji wykupu jak np. Real robi ze swoimi zawodnikami np. Odegard czy kubo

35

Jak dla mnie to nigdy nie będzie już takiego piłkarza jak messi to jest po prostu nie do opisania i niemożliwe zeby ktokolwiek to powtórzył. Cieszmy się ze zyjemy w tych czasach w których mozemy oglądać go w akcji!!

0

@pichichi7 aha okej dzieki za info

0

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co się stanie jak uzbieraja ta ilość wiem ze bartomeu nareszcie odejdzie ale kiedy w takim wypadku będą wybory?

0

Narazie nie jest tak źle wiem ze grali z zespołami poniżej la ligi ale atak obiecująco pressing po stracie piłki no i jestem ciekaw jak spisze się w sezonie trincao bo w sparingach wygląda dobrze tylko trochę mało griziego no i araujo super, dla mnie transfer garcii teraz za ok. 15mln jest bez sensu skoro jest pique lenglet no i araujo który powinien dostawać więcej minut no i umtiti na lawke i garcie mogą sprowadzić za rok za darmo ale i tak gra barcy mocno srednia

4

@RobsonPL
No ale po co jeszcze jeden trener bramkarzy skoro obecny wykonuje dobrą robotę a przydalby się ktoś od przygotowania fizycznego bo to co jest w Barcelonie a na przyklad w bayernie to niebo a ziemia

0

@Cobra303
Nie puchar gampera zagrają w sobotę 19 z elche

0

@forest
To kogo bys widzial u boku lengleta?

3

Jak dla mnie najlepszą opcją byłoby nie robienie teraz żadnych transferów bo nie wiadomo co ten zarząd wymysli zostawić suareza na ostatni sezon, jest też griezmann i w zimowym oknie zakontraktowac Garcię i alabe jak nie podpisze kontraktu i za rok skierować wszystkie sily na mbappe.

0

Jak dla mnie najlepszą opcją byłoby nie robienie teraz żadnych transferów bo nie wiadomo co ten zarząd wymysli zostawić suareza na ostatni sezon i w zimowym oknie zakontraktowac Garcię i alabe jak nie podpisze kontraktu i za rok skierować wszystkie sily na mbappe

1

Szkoda. Thiago jest bardzo kreatywny a tego trochę w środku pola barcy brakuje, dla mnie de Jong i thiago to byłby zabójczy duet w środku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?