0

50 na 50 psg albo borussia oczywiście psg ale mogło być gorzej

0

Bez wątpienia jest legenda tego klubu ale jego czas juz minął, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść

0

@zibiku według ciebie Borussia bedzie faworytem jak na nich trafimy?

0

Najlepiej Borussia albo Chelsea najgorzej Bayern albo Liverpool

6

Ale jak byl karny jak braithwaitewo wybyli piłkę ręką to juz o tym nie wspomni wielce pokrzywdzeni ile kartek dostali pilkarze levante mieli 15 fauli a tylko jedna kartka o tym też nic nie powie a Barca 4 faule i 2 żółte

0

@trolownik myślę ze dlatego bo on jest jedynym zdrowym skrzydłowym bardziej gra przy linii rozciąga grę rywali jak środek jest bardzo zagęszczony lepiej atakować skrzydłami ale też dziwi mnie fakt ze konrad de la fuente nie dostaje szans

5

Pomijając cala słabą grę Barcy na wielki + zasługuje dzisiaj Braithwaite zaskoczył dzisiaj bardzo

0

Wykończenie akcji niesamowicie kuleje to jest pierwsza rzecz do poprawy i oczywiście gra obronna

10

Nie oszukujmy się ze najlepszą opcją na lewą obronę do Barcy jest Grimaldo albo Gaya

3

Ale jaki jest sens sprowadzania zawodnikow 30+ ?

3

Wymiana za Griezmanna plus dopłata byłaby świetną opcją. Nie wygląda dobrze gra Barcy gdy na boisku są trzy 10 Czyli Messi Coutinho i Grizi

0

Uważam że z levante nie powinien grac lepiej dmuchać na zimne potrzebny będzie za tydzień z Sociedadem

3

Teraz przeciwko Barcelonie wystarczy zaparkować solidny autobus we własnym polu karnym liczyć ze wykorzysta się 1 albo 2 kontry przy takiej obronie Barcelony nie jest to trudne i to jest przepis na zwycięstwo z Barceloną

2

@4Fabregas4 wydaje mi się ze tu potrzeba bardziej kupna zawodnikow oczywiście 9 i obrona do wymiany i jakiś środkowy pomocnik a nie zmiany trenera bo może wyniki są fatalne to gra wyglada nieco lepiej niż w poprzednim sezonie ale takie jest oczywiście moje zdanie jazdy moze mieć inne

2

@MysticCat czyli chcesz mi powiedzieć że Barcelona jest w stanie w najbliższej przyszłości zapłacić za neymara ponad 100 mln? Nie wspominając już o limicie plac

2

Co jak co ale pomijając te wszystkie jego występki jego Barcelona bardzo potrzebuje ale myślę że on sam nie chcialby już tu przyjść gdyż na ten czas w psg ma większe szanse na wygranie ligi mistrzów a po drugie Barcy nie stać na ten transfer

1

Ale szczerze nie da się patrzeć na grę obronną Barcelony albo w sumie jej brak dla mnie cala obrona oprócz desta jest do wymiany i to jak najszybciej

1

@Martinuc55 dembele jest ostatnio jednym z najlepiej grających zawodnikow w tym klubie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

I teraz nagle wielkie wyzywanie Messiego przez wiernych kibiców chlop jako jedyny się stara widać że mu zależy ale z kim on ma grac i dziwić się ze chciał odejść od początku wiedział że tak to będzie wyglądać. PO PROSTU JEDEN WIELKI DRAMAT DRAMAT DRAMAT. Po raz kolejny powtarzam bez napastinka i obrony nie da się wygrywać meczy

1

@Marcello dominację ronaldo nad messim przecież chlop nic nie zrobil tylko dostal dwa karne z czego pierwszego nie powinno być no to rzeczywiście wielka dominacja

10

@nor_bixs spokojnie w tym sezonie im to nie grozi ;)

3

Szczerze mówiąc nie myślałem nigdy ze oglądanie gry Barcy bedzie tak męczyć i w*urwiac nie chce się tego oglądać

1

Bez NAPASTNIKA i OBRONCY to Barcelona moze sobie pograć ale nie walczyć o najważniejsze trofea

0

Ahh... szkoda gadać :((

0

@Tom687 spokojnie jest w tv canal + family

1

@DzizuSS mysle ze bardziej winna temu wszystkiemu jest korona niżeli zarząd ktory nie mogl tego przewidzieć

0

Jak dla mnie eto'o powinien w nowym zarządzie odpowiadać za transfery

2

Podoba mi się to ze znowu stawiamy na wychowanków a nie przepłacamy za średniaków jak dla mnie zapowiada się na dobry ruch

6

Niesamowicie cieszą jego słowa jak dla mnie najlepszy golkiper na świecie to co on potrafi obronić jest niepojęte ten transfer to byl strzał w dziesiątkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?