5

Nie nie i jeszcze raz nie Dembele tu zostaje nie ma mowy o transferze

15

Jak dla mnie sprzedaż Neto byłaby świetna decyzja dla wszystkich po pierwsze on sam mógłby grac w innym klubie a nie siedzieć na ławce zaoszczędzilibyśmy na jego pensji i mielibyśmy trochę pieniędzy za niego a za niego mógłby być na ławce Inaki pena z rezerw bo i tak wiekszosc meczy gra Ter Stegen

0

@ferdas_rawa tak transfery w takiej sytuacji gdzie mamy dlugi to świetny pomysł, jeszcze to spotkanie jest tylko o Garcii którego mozemy pozyskać za darmo w lato. Chlop po prostu wykorzystuje swoje 5 minut ma tylko jedno zadanie jak najszybciej zorganizować wyboru, a nawet tego nie potrafi zrobić. Czemu wcześniej nie pomyslal o glosowaniu korespondencyjnym?

0

Oni co kilka dni spotykają się tylko po to żeby z znowu rozmawiać o Garcii, którego nie ma sensu teraz kupować mamy Araujo Lengleta, Umtitiego wroci Pique jest tez Mingueza a w lato przyjdzie za darmo. Laporta jedyny tak ma jakieś pojecie

5

@normasubiektywna wymien mi jedna rzecz ktora dobrze zrobil tusquets podczas komisji za co można mu podziękować? Bo ja takowej znalezc nie mogę

0

Szczerze mówiąc jestem w szoku ze Barcelona ktora tak fatalnie gra na wyjazdach na 8 możliwych wygrała 7 z czego jeden w dogrywce po golu w końcówce jest progres, powiem szczerze, że stesknilem się za widokiem Camp Nou

11

Ale widać że chlop napędza ten zespół, ostatnio jest jednym z najlepszych na boisku, takiego De jonga chcieliśmy oglądać

0

Spokojnie jeszcze 5 razy przełożą

1

@AduŚ07 chlopie to jest BARTOMEU tego nie ogarniesz

1

@Patry10 jeszcze jakoś bym to zrozumiał jakby szedł do innej ligi ale na litosc boska nie do rywala który również walczy o mistrzostwo

0

Hmm Garcia i Araujo ciekawy duet, jakby to wypaliło byloby super :)

1

Zwyciestwo zdobyte najmniejszym nakładem sil. Messi przynajmniej odpoczął. De jong zawodnik meczu ale gdyby nie skala w bramce mogłoby się to inaczej skończyć

17

Koemanowi należy dac czas gosc rzucił reprezentacje i przyjął klub w bardzo złej sytuacji gdzie mnostwo ważnych graczy jest kontuzjowanych no a także w Kadrze znajdują się zawodnicy nie na poziom Barcy a gra zespołami polepszyła się w porównaniu do ostatniego sezonu jednym słowem Koeman nie ma łatwego zadania a radzi sobie dobrze

15

Ciekawe jest to ze teraz nagle wszyscy chcą sprzedać Lengleta, a przypomnijcie sobie ostatni sezon gdzie był jednym z najlepszych zawodników i ostatnio tez powoli odzyskuje formę

8

Czekam z niecierpliwością na powrót Ansu Fatiego

0

No normalnie rekiny biznesu

1

No najlepszym rozwiązaniem bylby transfer definitywny

25

Chlop jest po prostu kocurem no co tu dużo mówić obrońca na lata

8

@Rhaan tak naprawdę za Pjanicia nic nie zapłaciliśmy a oddaliśmy Arthura i dostaliśmy 20 mln czyli po prostu to była wymiana

0

Lenglet jest naprawdę bardzo dobry obrońcą tylko brakuje mu trochę szybkości i przede wszystkim zwrotności

0

Fajnie jakby Koeman dal mu szanse zaprezentować się w lidze i jakby wchodził De la fuente a nie Trincao

7

No i tak naprawdę wejście Busiego pukladalo środek no i oczywiście Inies... a nie przepraszam pedriego. Duży plus dla Moriby,Araujo,Neto,Lenglet,De la fuente

2

Zdecydowanie powinni potrenować karne na treningu. Trzeci karny z rzędu pudło ahh..

0

Oby Koeman dal kilku podstawowych graczy, żeby nie skończyło się tak jak real z alcoyano albo atletico z cornella, ale z chęcią bym zobaczył Moribe i Collado

1

@daro22 tez właśnie chciałem taki sklad napisac, byloby super

0

7 marca tak wcześniej, a tak wogole to po co te wybory, na co nam prezydent, po prostu brak słów

22

Dobra róbcie jak najszybciej te wybory i wygrywa Laporta bo inni to jakaś masakra chlop myśli że zatrudni Xaviego i wszystko będzie git znikna wszystkie problemy a co jak to jie wypali

0

Czyli jest szansa ze odbędą się 24 dzieki głosowaniu korespondencyjnemu czy nie nie wchodzi ten termin w grę ktos wie?

0

Nie można było zrobić tego wcześniej i wybory 24 stycznia

1

Pozwolę sobie zapytać co robila komisja przez 3 miesiące sprawowania gdzie ich jedynym zadaniem jest jak najszybsze przeprowadzenie wyborów czemu nie zabrali się wcześniej za to głosowanie korespondencyjne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?