BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie nie i jeszcze raz nie Dembele tu zostaje nie ma mowy o transferze
15
Jak dla mnie sprzedaż Neto byłaby świetna decyzja dla wszystkich po pierwsze on sam mógłby grac w innym klubie a nie siedzieć na ławce zaoszczędzilibyśmy na jego pensji i mielibyśmy trochę pieniędzy za niego a za niego mógłby być na ławce Inaki pena z rezerw bo i tak wiekszosc meczy gra Ter Stegen
0
@ferdas_rawa tak transfery w takiej sytuacji gdzie mamy dlugi to świetny pomysł, jeszcze to spotkanie jest tylko o Garcii którego mozemy pozyskać za darmo w lato. Chlop po prostu wykorzystuje swoje 5 minut ma tylko jedno zadanie jak najszybciej zorganizować wyboru, a nawet tego nie potrafi zrobić. Czemu wcześniej nie pomyslal o glosowaniu korespondencyjnym?
0
Oni co kilka dni spotykają się tylko po to żeby z znowu rozmawiać o Garcii, którego nie ma sensu teraz kupować mamy Araujo Lengleta, Umtitiego wroci Pique jest tez Mingueza a w lato przyjdzie za darmo. Laporta jedyny tak ma jakieś pojecie
5
@normasubiektywna wymien mi jedna rzecz ktora dobrze zrobil tusquets podczas komisji za co można mu podziękować? Bo ja takowej znalezc nie mogę
0
Szczerze mówiąc jestem w szoku ze Barcelona ktora tak fatalnie gra na wyjazdach na 8 możliwych wygrała 7 z czego jeden w dogrywce po golu w końcówce jest progres, powiem szczerze, że stesknilem się za widokiem Camp Nou
11
Ale widać że chlop napędza ten zespół, ostatnio jest jednym z najlepszych na boisku, takiego De jonga chcieliśmy oglądać
0
Spokojnie jeszcze 5 razy przełożą
1
@AduŚ07 chlopie to jest BARTOMEU tego nie ogarniesz
1
@Patry10 jeszcze jakoś bym to zrozumiał jakby szedł do innej ligi ale na litosc boska nie do rywala który również walczy o mistrzostwo
0
Hmm Garcia i Araujo ciekawy duet, jakby to wypaliło byloby super :)
1
Zwyciestwo zdobyte najmniejszym nakładem sil. Messi przynajmniej odpoczął. De jong zawodnik meczu ale gdyby nie skala w bramce mogłoby się to inaczej skończyć
17
Koemanowi należy dac czas gosc rzucił reprezentacje i przyjął klub w bardzo złej sytuacji gdzie mnostwo ważnych graczy jest kontuzjowanych no a także w Kadrze znajdują się zawodnicy nie na poziom Barcy a gra zespołami polepszyła się w porównaniu do ostatniego sezonu jednym słowem Koeman nie ma łatwego zadania a radzi sobie dobrze
15
Ciekawe jest to ze teraz nagle wszyscy chcą sprzedać Lengleta, a przypomnijcie sobie ostatni sezon gdzie był jednym z najlepszych zawodników i ostatnio tez powoli odzyskuje formę
8
Czekam z niecierpliwością na powrót Ansu Fatiego
0
No normalnie rekiny biznesu
1
No najlepszym rozwiązaniem bylby transfer definitywny
25
Chlop jest po prostu kocurem no co tu dużo mówić obrońca na lata
8
@Rhaan tak naprawdę za Pjanicia nic nie zapłaciliśmy a oddaliśmy Arthura i dostaliśmy 20 mln czyli po prostu to była wymiana
0
Lenglet jest naprawdę bardzo dobry obrońcą tylko brakuje mu trochę szybkości i przede wszystkim zwrotności
0
Fajnie jakby Koeman dal mu szanse zaprezentować się w lidze i jakby wchodził De la fuente a nie Trincao
7
No i tak naprawdę wejście Busiego pukladalo środek no i oczywiście Inies... a nie przepraszam pedriego. Duży plus dla Moriby,Araujo,Neto,Lenglet,De la fuente
2
Zdecydowanie powinni potrenować karne na treningu. Trzeci karny z rzędu pudło ahh..
0
Oby Koeman dal kilku podstawowych graczy, żeby nie skończyło się tak jak real z alcoyano albo atletico z cornella, ale z chęcią bym zobaczył Moribe i Collado
1
@daro22 tez właśnie chciałem taki sklad napisac, byloby super
0
7 marca tak wcześniej, a tak wogole to po co te wybory, na co nam prezydent, po prostu brak słów
22
Dobra róbcie jak najszybciej te wybory i wygrywa Laporta bo inni to jakaś masakra chlop myśli że zatrudni Xaviego i wszystko będzie git znikna wszystkie problemy a co jak to jie wypali
0
Czyli jest szansa ze odbędą się 24 dzieki głosowaniu korespondencyjnemu czy nie nie wchodzi ten termin w grę ktos wie?
0
Nie można było zrobić tego wcześniej i wybory 24 stycznia
1
Pozwolę sobie zapytać co robila komisja przez 3 miesiące sprawowania gdzie ich jedynym zadaniem jest jak najszybsze przeprowadzenie wyborów czemu nie zabrali się wcześniej za to głosowanie korespondencyjne