BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No ale co wy chcecie karny ewidentny ch*j z tym ze nikt go nie dotknął przewrocil się to jest karny smiech k*rwa na sali czekamy na kolejnego ewidentnego karnego dla Huesci
5
Xddddddddd niezły var i niezły karny pomijając chec zabłyśniecia arbitrów bardzo dobra pierwsza polowa Barcy dla mnie w dalszym ciągu jest 2 : 0 ten karny to jakiś zart
0
No i super należy mu się jak najbardziej, po prostu wykorzystuje swoją szansę brawo!
9
Milion razy bardziej wole takie transfery niz gwiazdy za kilkaset milionów nic nie wnoszące do gry zespołu
6
Dobry ruch odmładzający kadrę...
0
Wszystko super pięknie, jest bardzo młody i niezwykle imponujący, ale raz ze my musimy koniecznie wzmocnić inne pozycje, a dwa to on gra na pozycji Fatiego po co nam dwie świetne perełki na jednej pozycji jeden hamowały rozwój drugiego
3
Dajmy czas Koemanowi gdyby dostal jakiegoś klasowego napadziora i obronce plus jeszcze defensywnego pomocnika i gdyby tylu ważnych zawodników nie dostało kontuzji myślę ze wyglądało by to fantastycznie z Koemanem na ławce
0
@JarekS czyli rozumiem ze za Griezmana i Coutinho nic nie zarobimy i po ich sprzedaży dalej będziemy placili ich pensje tak?
0
Coutinho i Griez out Haland in nie widzę innej opcji
2
Zawiodło to co zawsze czyli skuteczność, wielka szkoda. Trzeba przełknąć gorzka pigulke i jedziemy dalej
Ps. Kupno napastnika to jest najwiekszy z największych priorytetow juz chyba nawet tego Aguero bym bral
0
Lenglet chyba tego juz za wiele jak myślicie?
6
No szkoda, ale j*bany pech nas nie opuszcza. Brawa za walke, nadzieja zawsze umiera ostatnia
0
Liczę na solidna zemstę ale na boisku. Vamos Barca!!!
23
Przypomne tylko, ze Ronaldo przyszedł do Juventusu zeby wygrali Lige Mistrzow xdddddddddd
0
HALAND!!!!!!!!!
5
Cały czas przekręcają tą nazwe. To jest BARTOGATE A NIE BARCAGATE
0
33 lata Aguero no tak trzeba odmładzać kadrę, świetny ruch
15
Pep ty nie wiesz ile optymizmu i szczęścia kibicom dalo by twoje przyjście
2
Kto gra na jego pozycji w pierwszej drużynie Barcy?
17
Jak dla mnie za dużo gadania jest o całej tej remontadzie, trochę za bardzo balonik jest pompowany. Jest to kompletnie inna sytuacja niz cztery lata temu, ale z całego serca wierzę i wspieram najlepszy klub na świecie czyli Barcelone, bo kibicem się jest a nie bywa Visca el Barca❤
1
Nareszcie mamy prezydenta!! Trochę za długo to wszystko trwalo ale wreszcie jest
1
Team Laporta!!!
7
Ale nie zapominajmy ze my tez musimy zrobić swoje i wygrać z Realem i Atletico
8
Pomoc Barcy w przyszłości moze byc zabójcza i nie do przejścia: De jong, Pedri, Moriba, Puig
4
@messi564 znowu nam tylek uratował. Najpierw na początku pofrunol i później wyciągnął jeszcze setkę
2
Moriba!!!!!!!!!❤
4
Fajnie jakby Moriba zagrał od pierwszej minuty albo Puig
5
Nie ma chyba ani jednego wywiadu w którym Font choć raz nie wypowiedział nazwiska Xavi xd
7
Czyli widze ze nie chcą grac ma MŚ, niezle
4
No i to mi się podoba stawianie na mlodych i perspektywistycznych zawodników a nie kupowanie 30 latków za mnostwo kasy