1

No ale co wy chcecie karny ewidentny ch*j z tym ze nikt go nie dotknął przewrocil się to jest karny smiech k*rwa na sali czekamy na kolejnego ewidentnego karnego dla Huesci

5

Xddddddddd niezły var i niezły karny pomijając chec zabłyśniecia arbitrów bardzo dobra pierwsza polowa Barcy dla mnie w dalszym ciągu jest 2 : 0 ten karny to jakiś zart

0

No i super należy mu się jak najbardziej, po prostu wykorzystuje swoją szansę brawo!

9

Milion razy bardziej wole takie transfery niz gwiazdy za kilkaset milionów nic nie wnoszące do gry zespołu

6

Dobry ruch odmładzający kadrę...

0

Wszystko super pięknie, jest bardzo młody i niezwykle imponujący, ale raz ze my musimy koniecznie wzmocnić inne pozycje, a dwa to on gra na pozycji Fatiego po co nam dwie świetne perełki na jednej pozycji jeden hamowały rozwój drugiego

3

Dajmy czas Koemanowi gdyby dostal jakiegoś klasowego napadziora i obronce plus jeszcze defensywnego pomocnika i gdyby tylu ważnych zawodników nie dostało kontuzji myślę ze wyglądało by to fantastycznie z Koemanem na ławce

0

@JarekS czyli rozumiem ze za Griezmana i Coutinho nic nie zarobimy i po ich sprzedaży dalej będziemy placili ich pensje tak?

0

Coutinho i Griez out Haland in nie widzę innej opcji

2

Zawiodło to co zawsze czyli skuteczność, wielka szkoda. Trzeba przełknąć gorzka pigulke i jedziemy dalej
Ps. Kupno napastnika to jest najwiekszy z największych priorytetow juz chyba nawet tego Aguero bym bral

0

Lenglet chyba tego juz za wiele jak myślicie?

6

No szkoda, ale j*bany pech nas nie opuszcza. Brawa za walke, nadzieja zawsze umiera ostatnia

0

Liczę na solidna zemstę ale na boisku. Vamos Barca!!!

23

Przypomne tylko, ze Ronaldo przyszedł do Juventusu zeby wygrali Lige Mistrzow xdddddddddd

0

HALAND!!!!!!!!!

5

Cały czas przekręcają tą nazwe. To jest BARTOGATE A NIE BARCAGATE

0

33 lata Aguero no tak trzeba odmładzać kadrę, świetny ruch

15

Pep ty nie wiesz ile optymizmu i szczęścia kibicom dalo by twoje przyjście

2

Kto gra na jego pozycji w pierwszej drużynie Barcy?

17

Jak dla mnie za dużo gadania jest o całej tej remontadzie, trochę za bardzo balonik jest pompowany. Jest to kompletnie inna sytuacja niz cztery lata temu, ale z całego serca wierzę i wspieram najlepszy klub na świecie czyli Barcelone, bo kibicem się jest a nie bywa Visca el Barca❤

1

Nareszcie mamy prezydenta!! Trochę za długo to wszystko trwalo ale wreszcie jest

1

Team Laporta!!!

7

Ale nie zapominajmy ze my tez musimy zrobić swoje i wygrać z Realem i Atletico

8

Pomoc Barcy w przyszłości moze byc zabójcza i nie do przejścia: De jong, Pedri, Moriba, Puig

4

@messi564 znowu nam tylek uratował. Najpierw na początku pofrunol i później wyciągnął jeszcze setkę

2

Moriba!!!!!!!!!❤

4

Fajnie jakby Moriba zagrał od pierwszej minuty albo Puig

5

Nie ma chyba ani jednego wywiadu w którym Font choć raz nie wypowiedział nazwiska Xavi xd

7

Czyli widze ze nie chcą grac ma MŚ, niezle

4

No i to mi się podoba stawianie na mlodych i perspektywistycznych zawodników a nie kupowanie 30 latków za mnostwo kasy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?