BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liczy chyba ma ofertę z Bayernu albo City
0
@itmustbejoke no muszą cos uzgodnić po uefa może ich wykluczyć z rozgrywek klubowych a do tego Laliga nie może dopuścić bo straciliby mnostwo kasy
4
Liga mistrzów to sa niezwykle prestiżowe rozgrywki każdy chce je wygrać. Czasami nawet te mniejsze kluby słabsze sprawialy niespodzianki i wygrywały z tymi lepszymi. Te starcia gigantów to były takie smaczki na które kazdy czekal a jak powstanie ta superliga to się te mecze największych przejedzą i się to znudzi. Powstanie tych rozgrywek to Będzie koniec pewnej pięknej epoki
0
Czyli co w takim wypadku z liga mistrzów ktos mi wytlumaczy?
0
Mozna juz kończyć lige jak za takie coś nie ma karnego to jest hit xdddddd
8
@CzarnyKapelusz jezu zrozum ze Messi daje więcej niż zarabia i ze względu na grę i ze względu na marketing
2
@PatrychoO najważniejsze zeby zostal, a nie kwestia dotyczącą finansów
0
Transfer kwestią godzin
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@martin3131 zgadzam się z tobą, takiej klasy zawodnik jak Messi powinien w swojej kolekcji mieć o wiele więcej trofeum za lige mistrzow
1
@BarcaInfo niesamowite uczucie, wreszcie!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Jak dla mnie w ostatnich latach najlepszym transferem był De jong broni strzela gola, zapiernicza w środku od pola karnego do pola karnego, potrafi swietnie podać i poklepać z Messim, a także zagrać ciałem no dla mnie strzal w dziesiątkę
5
@Litman po prostu final z tamtego roku został przełożony przez covid na ten rok i Bilbao gralo go 2 tygodnie temu z Realem sociedad
27
Jezus maria widok takiego Messiego cos pięknego. Takiego Messiego chcemy widzieć zawsze brawo Barca ❤
8
Brawo za całokształt tych rozgrywek. Pokazaliśmy charakter przede wszystkim w meczach z Sevilla i Granada brawo Barca. Trzeba powalczyć o dublet!
0
Niestety wrocila stara zla Barcelona :((
0
Panu juz podziękujemy xd
0
Juz bym wolał młodszego Depaya, ale jeżeli mielibyśmy 30mln to ciekawa opcja to Andre Silva z Frankfurtu bo taką będzie miał w lato klauzule a rozstrzelał się w tym sezonie
4
@Nano22 moze jeszcze nie wiesz ale jemu nie zależy na pieniądzach a na projekcie sportowym i wygraniu ligi mistrzów a z Barcelona będzie mu ciężko taki pilkarz jak on powinien mieć o przynajmniej 5 więcej wygranych w lidze mistrzow
6
Xdddddddddddddddddddd teraz mu się socios przypomnieli, a wcześniej mial ich w dupie
4
@panczo bardzo dobrze ze się takie coś dzieje bo wtedy widać że zależało im tylko na pieniądzach a nie na grze w naszych barwach. Jeżeli ktoś naprawde kocha ten klub i naprawdę chce w nim grac nie ze względu na pieniądze to nawet jezeli pojawiłaby się korzystniejsza oferta od realu to by jej nie przyjął
2
Widać, że ma niesamowity charakter takich piłkarzy brakuje w tym klubie gdzie ktos zostawia serce za na boisku jak on. My jako kibice będziemy mieli niesamowitą pociechę z niego jak nabierze do tych umiejętności doświadczenia
0
Jak dla mnie powinniśmy wyjsc z De jongiem na środku obrony tak jak to było przed el clasico bo wyglądało to wtedy najlepiej
5
Mysle, ze ostatnie mecze to taki kubeł zimnej wody dla niego i żeby się zastanowil trochę czy nie za dużo pieniążków żąda
0
Ciekawe co zrobi jak odejdzie Mbappe z kim tam wtedy będzie gral xd
11
Według mnie w tych czasach gdzie nie ma publiczności, a nawet niektóre druzyny graja "u siebie " na neutralnym stadionie nie powinno być zasady bramek na wyjeździe. Takie jest moje zdanie na ten temat
2
Tak się nie mogę doczekać jego powrotu. On robi taka niewyobrażalną roznice w ataku i potrafi strzelić cos z niczego. Szybkiego powrotu do zdrowia Ansu!
6
@Pawel13sz to ten var jest kiedyś włączany wogole xd
76
Mówcie co chcecie, ale żeby wygrywać lige mistrzów trzeba mieć najlepszych w zespole a takim bezwatpienia jest Neymar