0

Liczy chyba ma ofertę z Bayernu albo City

0

@itmustbejoke no muszą cos uzgodnić po uefa może ich wykluczyć z rozgrywek klubowych a do tego Laliga nie może dopuścić bo straciliby mnostwo kasy

4

Liga mistrzów to sa niezwykle prestiżowe rozgrywki każdy chce je wygrać. Czasami nawet te mniejsze kluby słabsze sprawialy niespodzianki i wygrywały z tymi lepszymi. Te starcia gigantów to były takie smaczki na które kazdy czekal a jak powstanie ta superliga to się te mecze największych przejedzą i się to znudzi. Powstanie tych rozgrywek to Będzie koniec pewnej pięknej epoki

0

Czyli co w takim wypadku z liga mistrzów ktos mi wytlumaczy?

0

Mozna juz kończyć lige jak za takie coś nie ma karnego to jest hit xdddddd

8

@CzarnyKapelusz jezu zrozum ze Messi daje więcej niż zarabia i ze względu na grę i ze względu na marketing

2

@PatrychoO najważniejsze zeby zostal, a nie kwestia dotyczącą finansów

0

Transfer kwestią godzin

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@martin3131 zgadzam się z tobą, takiej klasy zawodnik jak Messi powinien w swojej kolekcji mieć o wiele więcej trofeum za lige mistrzow

1

@BarcaInfo niesamowite uczucie, wreszcie!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Jak dla mnie w ostatnich latach najlepszym transferem był De jong broni strzela gola, zapiernicza w środku od pola karnego do pola karnego, potrafi swietnie podać i poklepać z Messim, a także zagrać ciałem no dla mnie strzal w dziesiątkę

5

@Litman po prostu final z tamtego roku został przełożony przez covid na ten rok i Bilbao gralo go 2 tygodnie temu z Realem sociedad

27

Jezus maria widok takiego Messiego cos pięknego. Takiego Messiego chcemy widzieć zawsze brawo Barca ❤

8

Brawo za całokształt tych rozgrywek. Pokazaliśmy charakter przede wszystkim w meczach z Sevilla i Granada brawo Barca. Trzeba powalczyć o dublet!

0

Niestety wrocila stara zla Barcelona :((

0

Panu juz podziękujemy xd

0

Juz bym wolał młodszego Depaya, ale jeżeli mielibyśmy 30mln to ciekawa opcja to Andre Silva z Frankfurtu bo taką będzie miał w lato klauzule a rozstrzelał się w tym sezonie

4

@Nano22 moze jeszcze nie wiesz ale jemu nie zależy na pieniądzach a na projekcie sportowym i wygraniu ligi mistrzów a z Barcelona będzie mu ciężko taki pilkarz jak on powinien mieć o przynajmniej 5 więcej wygranych w lidze mistrzow

6

Xdddddddddddddddddddd teraz mu się socios przypomnieli, a wcześniej mial ich w dupie

4

@panczo bardzo dobrze ze się takie coś dzieje bo wtedy widać że zależało im tylko na pieniądzach a nie na grze w naszych barwach. Jeżeli ktoś naprawde kocha ten klub i naprawdę chce w nim grac nie ze względu na pieniądze to nawet jezeli pojawiłaby się korzystniejsza oferta od realu to by jej nie przyjął

2

Widać, że ma niesamowity charakter takich piłkarzy brakuje w tym klubie gdzie ktos zostawia serce za na boisku jak on. My jako kibice będziemy mieli niesamowitą pociechę z niego jak nabierze do tych umiejętności doświadczenia

0

Jak dla mnie powinniśmy wyjsc z De jongiem na środku obrony tak jak to było przed el clasico bo wyglądało to wtedy najlepiej

5

Mysle, ze ostatnie mecze to taki kubeł zimnej wody dla niego i żeby się zastanowil trochę czy nie za dużo pieniążków żąda

0

Ciekawe co zrobi jak odejdzie Mbappe z kim tam wtedy będzie gral xd

11

Według mnie w tych czasach gdzie nie ma publiczności, a nawet niektóre druzyny graja "u siebie " na neutralnym stadionie nie powinno być zasady bramek na wyjeździe. Takie jest moje zdanie na ten temat

2

Tak się nie mogę doczekać jego powrotu. On robi taka niewyobrażalną roznice w ataku i potrafi strzelić cos z niczego. Szybkiego powrotu do zdrowia Ansu!

6

@Pawel13sz to ten var jest kiedyś włączany wogole xd

76

Mówcie co chcecie, ale żeby wygrywać lige mistrzów trzeba mieć najlepszych w zespole a takim bezwatpienia jest Neymar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?