0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja rozumiem, ze sędzia mogl nie widzieć tej sytuacji, ale dlaczego nie podbiegl do monitora to ja nie wiem. Ale nie ma co brawa dla uefy są w finale

1

@Krycha1899 mam taką nadzieję

0

Jedyne czego się obawiam u Pedriego to, ze kończy mu się u nas za rok kontrakt, a nic narazie nie słychać o zadnych rozmowach nt. Przedłużenia

1

"PSG w żadnym wypadku, ze względu na finansowe fair play, nie mogłoby utrzymać w zespole Messiego, Neymara i Mbappe." Co za bzdury, przeciez ich nie dotyczy jakieś tam finansowe fair play, oni mogą robic co chcą

2

Nie no kurcze czemu Laporta tak zrobil, przecież w tym sezonie matheus napewno by odpalił

6

No juz widze jak hojny pan Umtiti obnizy swoje wynagrodzenie, bo przecież jemu się należy za grzanie ławy i ciągłe kontuzje

4

Doku Barcelona czeka!!

0

Kurcze co na tym euro się wyprawia obłęd, jedno z najlepszych euro

0

Królu wszystkiego najlepszego!!! Wygranej ligi mistrzów w tym sezonie

5

Tak tylko dodam ze Gosens w sezonie 2019/20 zdobył 9 goli, a w zeszłym 11. Przypomnę, że jest to lewy wahadłowy wiec bardzo ciekawa opcja. Pytanie tylko czy tak samo radził by sobie na lewej obronie

17

Podoba mi się szpilka w P$G którego najwidoczniej nie obowiązuje finansowe fair play

1

Szczerze wierze w niego i jestem trochę spokojniejszy jak przejął klub, miejmy nadzieję, że wrócimy do świetności. Przez tak krotki okres zrobil o wiele więcej dobrego niż bartomeu np. Kupując 4 zawodnikow za 9 mln gdzie transferów bartomeu nie zamierzam komentować. Ale przede wszystkim widać u niego cojones i, że twardo stapą przy swoim zdaniu

3

To pomyślcie co by się działo jakby wszedł bartomeu

6

Mysle, ze wymiany o których mowil to wymiany z City (Laporte, Silva albo Cancelo). Chyba, ze nas kimś zaskoczy o kim nie słyszeliśmy

0

Brawo Polacy, ale jeszcze Szwecja, pokażcie moc!!!!

49

Chlop k*rwa w każdym meczu jest na spalonym tylko nie z Polską

8

Ależ to był zajebisty mecz!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Braithwaite bardzo dobrze wyglada w dzisiejszym meczu, moze znajdzie się jakiś kupiec na niego :)

6

Bartomeu powinien zapłacić z własnej kieszeni

13

Zastanowil bym się nad oferta od Pumy bo to co robi Nike to jest kryminal. Szukają kwadratowych jaj zamiast normalnych schludnych

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

To juz się robi dziwne i niezrozumiałe, ze Laporta zwalnia tylko po to żeby zatrudnić kogoś ze swojej rodziny

0

Oby to było wypożyczenie bez opcji wykupu

43

Emerson nie, ale jak chcą to mamy innego prawego obronce na sprzedaż pana Roberto

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ma ktoś jakieś racjonalne wytłumaczenie dlaczego nie gra Jóźwiak

2

Ja mam pytanie za co on k*rwa chce podwyższke za to ze przez 3 lata byl cały czas kontuzjowany, a przypominam że zapłaciliśmy za niego 140 melonów no ja tego nie rozumiem on powinien być pierwszym do cięcia pensji ale tak to jest jak się kupuje takiego zawodnika widzieliśmy co wyprawial w BvB zeby do nas przejść karma do nas wrocila

31

Prawa obrona to Emerson i Dest w środku De jong, Busi, Pedri, Moriba i być może Wijnaldum nie ma dla niego miejsca, a zarabia sporo kasy trzeba się pożegnać dziękujemy za ta remontade z Psg i rajd z realem, ale przyszedł czas się pożegnać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?