BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pape matar sarr piłkarzem Tottenhamu, więc z transferu Moriby który zaznacze "kocha nasz klub" niestety nici
0
@Chakalaka sczerze to 30 mln to jak dla mnie cena minimum jak się nie zgodza to trybuny przez cały sezon. Laporta powinien pokazać innym, ze w kulki z Barcelona się już nie leci
0
Mecze wygrywa się nie tylko atakiem, do tego potrzebna jest również obrona czy real ją ma oprócz Alaby cieniutko
0
@normasubiektywna moj błąd chodziło mi o Manaja. Sorki
1
@NaFazieHitman I pomyśleć, że po takiej wtopie i wielu innych w lidze Mistrzów dalej trzon druzyny tworzą zawodnicy który grali w tych meczach ahh...
6
Spokojnie w przyszłości będzie więcej takich zawodników jak Mbappe. Barcelona wyjdzie za jakiś czas z dołka finansowego i tez będzie mogła pozwalać sobie na takie transfery.
Tylko potrzeba czasu. Barcelona była jest i będzie jednym z największych klubów na świecie i będzie przyciągała gwiazdy. Tylko socios 100 razy powinni się zastanowić zanim będą wybierali jakiegoś prezydenta za to, ze druzyna gdy on jest prezydentem wygrywa tryplet, a nie patrzy jak zarząda klubem (mowa tu oczywiście o tym frajerze na B). Wiec głową do góry. Z reszta na ch*j nam jakis Mbappe jak my mamy Fatiego on też może być wielka gwiazdą. Vamos Barca!!!
0
@busquets5 mysle, ze Haland chcialby byc twarzą jakiegoś projektu, a w realu byłby w cieniu Mbappe, a tak się składa, że w Barcelonie brakuje takiej pierwszoplanowej postaci, wiec kto wie jak finanse pozwolą. I za rok Haland kontra Mbappe w klasyku ale by to było
2
No i znowu to samo nie mamy kasy na jakiegoś dobrego zawodnika i chcemy kupić jakiś szrot. Pytam się po co to juz lepiej postawić na Ruiza, bo nie sądzę, że przy takich długach mozemy sprowadzić jakiegoś dobrego grajka
5
@kkbarca a co on miał zrobic jak zastal klub z ogromnymi długami i zawodnikami których nikt nie chce kupić bo mają za wysokie kontrakty i są za starzy
0
@Arczinho7 nie wiem jakim cudem, ale marze zeby Laporcie udało się go jakoś sprowadzić. Niestety wiem, ze jest to najprawdopodobniej nie możliwe. Cóż wyglada na to, ze wszyscy giganci odjeżdżają nam a my zostajemy w tyle
0
Przypomnij mi ktoś za ile Haland jest do wyjecia za rok?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Może i dobrze, ze trafiliśmy na Bayern, mamy okazję zmazać ta plamę 8:2
0
@smurfsoles2 porównałeś bayern do interu?
0
real jak zawsze grupa smierci widać, że uefa się na nich msci
1
Czyli znowu wiemy tyle, że nic nie wiemy
0
@Norkusik Gianluca Di Marzio, 50 mln
1
Kounde w Chelsea. Kurcze pieczone jaką oni mają tam pakę, nieprawdopodobne
0
@Peszko07 jeżeli wykupiłem canal plus juz jakis czas temu przed tym porozumieniem to będę mógł normalnie oglądać lige mistrzów w canal +. Czy musiałabym wykupić tą ofertę?
5
Z niecierpliwością na niego czekam, to może być najmocniejsze wzmocnienie obok Depaya. Oby wrócił do formy z przed kontuzji
8
Czyli znowu nic, założę się, że żadnego zawodnika nie uda się sprzedać, masakra
0
Ale ten Lukaku to czolg. Zaryzykuje stwierdzeniem, że korona krola strzelców premier league w tym sezonie jest jego
3
Ja bym nie ryzykowal z tym powrotem, niech zagra juz po przerwie reprezentacyjnej. Juz nie raz lekarze Barcelony się mylili i ktos wracał za wcześnie
0
@debu1989 ale problem w tym, że nie mamy innego napastnika bądź skrzydłowego na ten moment
2
@debu1989 mysle, ze juz w tamtym sezonie to pokazali Braithwaite i Roberto, ze nie nadaja się do gry w Barcelonie, a dalej tu są wiec ten mecz pewnie dalej tego nie zmieni
1
Sergi Roberto po raz kolejny pokazal dzisiaj, ze nie nadaje się do gry w Barcelonie, ale przecież moze grac na kilku pozycjach co z tego, że na żadnej nie potrafi grac dobrze. Roberto, Braithwaite, Pjanic, Umtiti niech te wymysly srartomeu juz idą stąd.
22
XDDDDDDD błagam, zeby ten świetny sezia Munuera sedziowal częściej. Arbiter klasa swiatowa
0
Gry Barcelony w tym meczu się nie da oglądać. Masakra!
4
Ten kibic chyba niezle zachlał i nie wie co mówi
6
Nie mogę pojąc jego decyzji mowi, że chcialby grac w Barcelonie. Dostal szanse od Koemana brakuje w Barcelonie pomocnika o jego charakterystyce, miałby ogromne szanse na grę w jednym z największych klubów świata, a on woli od tego kasę. A z reszta po co o nim gadac nie podoba się droga wolna. Skonczylo się rozrzucanie kasy na prawo i lewo, bartomeu juz nie jest prezydentem tego klubu.