0

Nasza jedyna nadzieja

1

@tomek8756 zgadzam się, aczkolwiek sędzia powinien przerwac mecz, bo na boisku były 2 piłki i kartki by wtedy nie bylo, ale hiszpańscy sędziowie żądzą się innymi prawami więc nie było to dla mnie wielkie zaskoczenie

9

Tak sczerze to jest to moj ulubiony zawodnik w obecnej Barcelonie. Widac, ze zostawia serce na boisku i dalby się pokroić za ten klub, a wisienką na torcie było jak cieszył się z tej bramki i całował herb. Mam nadzieję, że zostanie tu na długie lata, bo ma przeogromny potencjał

0

@norbi77 bo Cadiz bylo przy pilce a nie Barcelona

0

Jak on tego nie trafił. JAK!!!?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@The_Man ale tam byli swietni zawodnicy tylko musiał ich ktos poukładać a u nas tych zawodnikow brak wiec troszeczkę inna sytuacja. My przeciez nawet lewego obrońcy nie mamy i musi tam grac z konieczności prawy obronca bo Alba i Balde kontuzjowani (Balde dopiero 17 lat)

0

@GeraltzKatalonii no jezeli masz drużynę ktora stoi wszystkimi swoimi zawodnikami niemal w swoim polu karnym przez 90 minut to potrzeba zawodników potrafiących grac jeden na jednego zeby zrobić roznice, a obecnie w składzie nie ma żadnego takiego zawodnika

0

Rzygac sie chce tymi komentarzami "Laporta zmien trenera" zrozumcie ze tu trzeba nowych zawodników, zmiana trenera nic nie pomoże.

2

Dzisiaj 3 punkty i dobra gra. Vamos Barca!!

5

Ehhh... Szkoda, że nie 21 lepszy by byl klimacik

25

Tak!!!!!! Najbardziej wyczekiwany zawodnik przeze mnie

0

Charaktet to było widać tylko i wyłącznie u jednego zawodnika ARAUJO. Nasza pomoc chodzila bo boisku, nie było wogole ruchu jak chcieliśmy ich zaskoczyć jak wszyscy stali

1

Araujo jako środkowy obronca zagrał o niebo lepiej od De jonga który jest napastnikiem. Idealnie opisuje to jakiego gościa sprowadziliśmy w tym okienku koszmar dalej trwa

5

Należała mu się ta bramka jak psu buda

0

Tak jak uwielbiam ten klub oglądam praktycznie każdy mecz, ale tego juz nie mogę wytrzymać k*rwa mac przeciez z taką grą to my się będziemy bic o utrzymanie

2

J*pierdole tego się k*rwa nie da oglądać

1

No to co jeszcze w kolejce jest Busquets, pique, lenglet, alba i oczywiście umtiti. Japerd...

5

Osobiscie uważam, że idealnym rozwiązaniem byłoby zostawienie Koemana do konca sezonu. Po pierwsze musielibysmy mu zapłacić mnostwo kasy za odszkodowanie, a teraz przyda nam się kazdy grosz. Po drugie dajmy mu szanse jak wrócą zawodnicy Po kontuzji. Jeżeli by się nie sprawdził to widziałbym Ten Haga na jego miejscu

3

@Djzordon bo ich prezes jest chamem i uwaza się za niewiadomo kogo. Jest toatalnym hipokrytą np. W sytuacji proby utworzenia superligi wielce bronił uefy, ze to zniszczy piękno futbolu, a sam ma w czterech literach finansowe fair play i pompuje mnostwo kasy w klub.

1

Jezu jak mnie cieszy kazda strata punktów p$g i to wkurzenie szejka cos pięknego

0

Marzy mi się zeby pressing Barcy tez tak kiedyś wyglądał jak Liverpoolu. Jak oni z*pieprzają az milo patrzeć

1

Mysle, ze kupno Halanda w pełni wynagrodzi kibicom wtopę w tym okienku

4

Zaraz będziemy musieli wystawić całą 11 z Barcelony B

0

@jedrek7000 porównujesz kontrakt Depaya, Garcii i Aguero do kontraktu Messiego no nieźle. Sprzedac Umtitiego, Dembele, Pjanicia i Roberto zgadzam się, ale jest jedno zasadnicze pytanie gdzie znajdzie się taki jeleń i ich wezmie z takimi pensjami. Łatwiej mówić trudniej zrobić. Daj czas Laporcie trafił na bardzo ciezki okres, czy chcesz czy nie jest to sezon przejściowy na uratowanie finansów. Wyjdziemy na prostą to mam nadzieję wszystko wroci do normalności. Pozdrawiam :)

0

@jedrek7000 a co ma zrobić kupic mbappe za 180 mln albo Halanda za ponad 100 za co? Chlopie ten klub ma ogromne dlugi, słyszałeś ile wynosił procent pensji 110%. A może mial podpisać umowę z CVC i zadłużyć klub na 50 lat zeby podpisać kontrakt z Messim. Slucham co Laporta mial zrobic

2

Tak powinniśmy wysjc na najbliższy mecz Ter stegen
Dest (jak będzie zdrowy) Araujo Pique Balde
Nico gonzalez
Gavi De jong
Demir depay coutinho
Wiadac ze jak weszli mlodzi to z*pieprzali jeden za drugiego i im się chciało. Widać bylo szczegolnie tą złość u Gaviego. I tak nie mamy nic do stracenia bo ciężko coś bedzie ugrać w tym sezonie to dajmy szanse młodym

0

@jedrek7000 Laporta? Mówisz serio chlop próbuje ratować ten klub po nieudaczniku, zlodzieju, śmieciu, frajerze srartomeu, a ty mówisz ze to jego wina no nieźle.

0

Po tym co dzisiaj zobaczyłem boje się, ze naprawde nie wyjdziemy z grupy

0

Zmien tego de jonga na litość boska!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?