BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak dla mnie Araujo jest wart każdych pieniędzy i trzeba zrobić absolutnie wszystko zeby go zatrzymać. To może być najlepszy obronca na świecie za parę lat
47
Mówcie co chcecie, ale Dembele to zawodnik, który potrafi zrobić ogromną roznice na boisku, dal świetną zmianę. Pod skrzydłami Xaviego może się naprawdę świetnie rozwinąć tylko te kontuzje...
6
Ależ męczycho i co panie Koeman dalej pan sądzi, że w Barcelonie nie ma kto grac?
0
Wooow ale brama Robcia
0
@Przemas8411 czy ty widziałeś co Mingueza dzisiaj robil, przez niego mogły paść przynajmniej 3 bramki
15
Ja nie rozumiem niektórych ludzi tutaj, oczekują, że Xavi bez prawego obrońcy bo Dest jest kontuzjowany (Roberto i Mingueza brak słów) oraz bez skrzydeł, a taktyka Xaviego polega na szeroko ustawionych skrzydłowych i tylko po 2 tygodniach treningow zmieni Barcelone o 180° to gratuluję wam.
2
Goooooooool Depay❤
0
Kurła, ale piekna akcja
0
Ja za to mam nadzieję, że będzie tam najlepszy, bedzie strzelal mnóstwo goli, ale żeby nic nie wygral
0
Przybliżył by ktoś troszeczkę sylwetkę Iliasa. Jaka to dokładnie pozycja?
0
@pacior95 brak w składzie Nico moze byc z ostrożności po ostatnim meczu. Widzisz co się dzieje teraz z Pedrim, nie możemy popełnić znowu tego samego błędu
1
Pod stołem tam pewnie dostaje trochę więcej ;)
0
Xavi chyba musi zacząć bać się o swoją posadę, bo Alves najwyraźniej chce go wygryźć xd
15
Pragnę zaznaczyć, żeby wszyscy się nie rozczarowali, ale Xavi nie jest cudotwórcą i nie odzyska nagle najlepszych wersji czy to Coutinho, De jonga, Demira czy jeszcze innych wymienianych przez różne dzienniki. Jeszcze się oczekuje, że nagle wszystko będzie wygrywał najlepiej każdy mecz po 5:0. Dajmy mu trochę czasu
0
Tylko czy ta umowa będzie ważna jak podpisuje ją jeszcze przed 18r.?
16
Wszystko super pięknie, ale złamał pewną normę mianowicie zakaz używania telefonu w ośrodku treningowym i jeszcze wsypał tym Pique xddd
1
Mysle, ze takie pol roczne wypożyczenie byloby bardzo atrakcyjne zarówno dla Barcelony jak i Sterlinga, który nie jest pierwszym wyborem Guardioli
4
Może i jestem naiwny, ale wierzę, że Xavi naprawdę moze odmienić nasza sytuacje. Wiadomo Al Sadd to kompletnie inna półka niz Barca, ale obejrzałem sobie ich akcje i wyglądało to bardzo dobrze. No nic trzeba poczekać na efekty, mam nadzieje, ze Xaviemu powiedzie sie kapitalnie
0
@Kwiatek67 ponieważ aktualnie mamy zdrowych tylko 4 pomocników, a zapewniam cie, że to nie koniec kontuzji w Barcelonie i będzie pewnie jeszcze gorzej jak tego nie zmienią
1
Kogo byście ściągnęli w zimowym oknie? Oczywiście patrząc na nasze finanse. Dla mnie chyba najlepiej byłoby ściągnąć Bakambu i wypożyczyć Sterlinga i Van De Bekka jak by się dało, a wy?
0
@pluszek mysle, ze większe straty będą jak nie awansujemy do ligi mistrzów, a z tyloma kontuzjami nie ma na to szans
3
Wszystko super i pięknie, ale nie rozumiem jednego. Mianowicie ostatniego zdania w tym artykule. Joan dlaczego?
3
@Tollusiek to w takim razie kim mamy grac jak wszyscy kontuzjowani?
3
W sumie jak na Barcelone z 11 możliwych piłkarzy w ostatnim meczu tylko 3 zeszło z kontuzją. Nie jest aż tak tragicznie...
1
Fc Szpitalonia!
2
@FCMichalo to szkoda, ze np. Z takim Alaves sędzia nie mial zegarka
1
Wie ktoś może na jakiej podstawie sędziowie dają doliczony czas gry? Bo zawsze jak Barcelona remisuje albo przegrywa to doliczają maks 2 albo 3 minuty i jeszcze kończą przed czasem, a gdy prowadzi to nagle nie wiadomo skąd 5 minut i jeszcze przedłużają.
6
Mam nadzieje, ze z powrotem Xaviego wroci tez Rysiek Pruna, który pracowal w tym klubie 25 lat. Świetny lekarz
0
Sedziowie widze dalej w formie. Po fo kończyć mecz jak po czasie. Z drugiej strony y zawsze jak Barcelona przegrywa to doliczają 1 minute albo 2, a jak wygrywa to zawsze 5 i jeszcze nie kończy po czasie
0
Sztab medyczmy to w*jebania wszyscy po kolei bo to k*rwa żarty