BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mam nadzieję, że Laporta będzie konsekwentny i jak Dembele nie podpisze kontraktu, co za tym idzie nie będzie chciał odejść w styczniu, to posiedzi sobie na trybunach. Bo nie ma wtedy prawac zakładać koszulki Barcelony jak woli pieniądze to niech wypier... Mamy mlodych i niech oni się ogrywają
20
Przez takich idi*tow normalni kibicem są fatalnie postrzegani
0
Oby socios się zgodzili
20
Widzę, że niektórych jeszcze piecze 7 złoto Messiego. Alez pięknie wygląda ta jego kolekcja. Oczywiście nie zasłużenie, bo Lewy przeciez nastrzelal w ogórkowej bundeslidze haha. Wyzywajcie dalej Messiego, a on i tak robi swoje i jest najlepszy w historii
4
Messi najlepszy pilkarz wszechczasow. Zasłużenie jak najbardziej. Coś czuje, ze nikt nie wygra więcej złotych piłek od króla Leo. Czekam z niecierpliwością na moment w którym wroci do domu czy to w roli piłkarza czy np. Dyrektora sportowego obojętnie, ważne, że wroci.
2
Krol jest tylko jeden, 7 złotych piłek MESSI
❤❤❤❤❤❤❤. Ahh ten bol polaczkow cos pięknego
0
Griezmann zostal wypożyczony na dwa lata czy rok?
0
Jorghinho zlota pilka?
0
Messi wracaj do Barcy. Widać, że to przehajpowane P$G nie jest dla niego
0
@Bobrowik najpierw to w 3 minucie powinna być czerwona dla Parejo
1
Największe k*rwy w piłce nożnej to niektórzy agenci piłkarscy, którzy mają w dupie zdanie zawodników i zależy im tylko na pieniądzach
0
@karolek981 wszystko super, ale on chce odejść do Newcastle, a tam to nawet ligi konferencji nie powąchają. To jest projekt, który byc moze rozwinie się dopiero za parę lat. Chyba, ze jeszcze jest opcja Manchesteru, ale oni wyglądają tak jak Barca tez nie wiadomo czy zagrają w lidze Mistrzów jak z Watfordem przegrywają 4:1 i są na 9 miejscu w tabeli, a z grupy tez mogliby nie wyjsc jakby mieli ją trochę trudniejszą
0
Jest tu na tej stronie jakas zakładka gdzie mógłbym sprawdzić kiedy wracają kontuzjowani?
0
@jq91 to jest przyszły kapitan. Sciana nie do przejścia, ale najlepsze jest to jak on zyje tym klubem te cieszynki po golach, ogólnie widać, że ma ten klub w sercu. Nie wiem jak odwdzięczymy się Planesowi bo to byl strzał nie w dziesiątkę a w setkę
1
Wątpię by była to prawda jezeli tak to Dembus jest idiotą. Xavi mocno w niego wierzy i chce by byl pierwszoplanową postacią jego druzyny. To w dalszym ciągu jest gra dla jednego z najlepszych klubów na świecie wielu chciałoby być na jego miejscu, a on zdecyduje zeby odejść do Newcastle cos mi się nie chce w to wierzyć, ale czas pokaże
2
@Krs0n3 jak dla mnie oboje się trzymali, a w takiej sytuacji nie ma mowy o faulu, ale ja nie mam licencji sędziowskiej wiec mogę się mylić
3
Jestem tylko ciekawy ile Emery dostanie zawieszenia bo przecież oczekuje sprawiedliwości, a Koeman, ktory wypowiadał się o pracy sędziego taką kare dostal. Zawsze jak coś jest na korzyść Barcy to wszyscy o tym mowia, ze im pomagają sędziowie "varcelona", ale jak dyktują jakieś śmieszne karne przeciwko nim, ale niezrozumiale decyzje to nikt o tym mówić nie możemy. Jedna wielka hipokryzja. Kolejna osoba z Villarrealu, której wypadła z głowy czerwona kartka dla Parejo. Var chyba wtedy też usnął
0
Ktoś wie czemu Balde nie byl powołany?
21
Dziwne, że nie wspomnieli o czerwonej kartce dla Parejo w 3 minucie, najwidoczniej musiało im to wypaść z głowy
12
Fajne zachowanie Depaya. Abstrahując Zauważyliście, ze chyba ulubionym słowem w Barcelonie jest "cierpieliśmy" na okrągło powtarzają to i dziennikarze i zawodnicy
7
Z jednej strony jestem zawiedziony jego grą, ale z drugiej trzeba spojrzeć na to, ze chyba po raz pierwszy gral na prawej obronie i jeszcze miał za zadanie byc plastrem moiego Gomeza. Tez jakby nie patrzeć w grze o Lige Mistrzów jesteśmy dzieki niemu
3
Wooooooow gdyby to wpadło
4
Brawo za to, ze się nie cofnęli pokazali jaja. Brawo
0
Jeeeeeeeest brawo
0
Dobra niech Dani Alves zakłada koszulkę i wbija na boisko bo nie wytrzymie
5
Nie no Garcia i Mingueza to jakiś śmieszny zart
0
To jest niesamowite jakiego Barcelona ma pecha, nie ma innej takiej druzyny na świecie obecnie, ktora miała by tyle jeb*nego pecha
0
Depay kurw..........
0
Co tu się dzieje, alez wślizg
0
Czy to nie czerwona?