1

Ten ostatni z wymienionych... Mam nadzieję, że to po prostu nie śmieszny żart

0

@Deviler A wiesz gdzie ma iść Coman i dlaczego ma odejść?

0

@Explode podobno bartomeu nie zapłacił całej kwoty za griezmanna gdy wykupował go uwaga za 120mln. Więc jestemy jeszcze winny Atletico trochę kasy. Porażka

0

Szkoda, ze nie ma żadnych newsów o zainteresowaniu Antonym ze strony Barcelony. To moglby być swietny następca Neymara. Myślę, że jednak jego cena byłaby za duża na nasze możliwości

0

@FCBurnley co to wogole za porównanie? Onana jest przecież naszym wychowankiem

6

@QuentinTarantino jest Onana i to do wyciągnięcia za darmo, ale ja bym tak szybko Ter stegena nie skreślał. Należy mu się kredyt zaufania za te poprzednie lata jak nas ratował. Jeszcze nie tak dawno wszyscy mówili, że powinien być kapitanem

27

Balde przeciez to jeszcze dziecko i nie dostal tak naprawdę prawdziwej szansy. Niech narazie się ogrywa w rezerwach, a nie odrazu zostal rzucony na głęboką wodę. Jego wejście z Bayernem w pierwszym meczu było naprawdę dobre. Przecież nie każdy młodziak jak Gavi i Nico odrazu będą grac bardzo dobrze

0

Nieprawdopodobne sceny w Bergamo. Jak to nie wpadło??

0

@Emerald jasne, że można było, ale mlodzi czasami mogą nie wytrzymywać takiej presji jaka jest w wielkich klubach i budują to w mniejszych zespołach. Wolą mieć też pewne miejsce w słabszym zespole w którym będą zbierać doświadczenie i dzięki temu mogą wejsc na kolejny poziom i przejść do lepszych zespołów. Poza tym w dzisiejszych czasach nawet za młodziaka zapłacisz teraz około 50 mln jak nie więcej

4

Barcelona powinna sobie odpalić Atalante z Villarealem i zobaczyć jak powinni reagować po stracie bramki. Czyli nie załamywanie się tylko naciskanie rywala

0

Wiadomo już coś więcej o Ryśku Prunie, kiedy wraca?

0

@DonMajkeL jezu przeciez napisalem, że to jedynie luźna mysl i wiem ze to nie fifa ani fm, po prostu są to świetni gracze i chciałbym któregoś dnia zobaczyć ich w Barcelonie

0

@Emerald czyli rozumiem, ze nie potrzebujemy wzmocnien i gościmy w lidze Europy na dłużej czy może jednak wolisz lige konferencji? Ja nie mówię zeby tych zawodnikow kupować za wszelką cenę i robic kolejne dlugi. Tylko jak ktoś za drogi to rozejrzec się za kimś innym. Oczywiście kupno tych zawodnikow tylko w przypadku sprzedania zawodnikow, który teraz są w klubie. Nie powiesz mi, ze nie potrzebujemy wzmocnien na juz.

0

Takie moje wymarzone transfery do Barcelony. Zdaje sobie sprawę z tego, że nie mamy kasy oraz, że to nie jest fm ale może któregoś uda się kupic.
- Bramkarz Onana na kontrakcie i rywalizacja Ter stegenem
- prawy obronca Mukiele z Lipska szybki i silny a takich zawodnikow nam potrzeba i azpilicueta do rotacji na kontrakcie
- srodkowy obronca Kounde i pau Torres z Sevilli i Villarealu
- lewa obrona Angelino z Lipska
- Defensywna pomoc tu nie mam pojęcia moze palhinha ze Sportingu
- ofensywną pomoc mamy De jong, pedri,gavi i nico
-lewe skrzydło Fati i Depay do rotacji
- prawe skrzydło Dembele i Antony z Ajaxu
No i najważniejsze czyli
-napastnik Marzenie to Haland, a tak bardziej racjonalnie to Adeyemi i Ferran do roatcji
A wy jak to widzicie?
Oczywiście są to jedynie moje luźne przemyślenia i nie sądzę, żeby kupili choć polowe tych zawodnikow ale 2 czy 3 byloby super

10

@FC1899Barca Chelsea 3 lata temu wygrywała lige Europy, rok temu wygrali lige mistrzów. W piłce bardzo szybko się wszystko zmienia i bardzo łatwo spaść ze szczytu. Musimy to zaakceptować, a poza tym to może być nasza jedyna szansa na grę w lidze Mistrzów w przyszłym sezonie, patrząc na nasze wyniki w lidze

5

Jeżeli to prawda co mowi Romero i oni chcą sprzedać De jonga to brak słów. Jeszcze niedawno Xavi mowil, ze on jest nie na sprzedaż

36

De jong moze byc jednym z najlepszych pomocników na świecie tylko na ten moment nie ma z kim grac. Aż strach pomyśleć jak on by chodzil w takim Bayernie

0

@DaPidejpi kto ich kupi? Podaj mi chociaż jeden klub

37

Zeby się podnieść to trzeba upaść. Barcelona upadła najbardziej boleśnie jak to tylko możliwe. Bayern niestety pokazal nam ile nam brakuje do miejsca w którym jeszcze nie tak dawno byliśmy. Nigdy nie opuszczę tej druzyny choćbyśmy spadli z ligi, zawsze kazdy się podnosi. Najpierw jest ból i smutek, później jest radość i szczęście. W tym zespole jest materiał, są mlodzi ale to za malo, trzeba wzmocnien oraz bez wątpienia trzeba pożegnać się być może z 3/4 składem. Boli to cholernie szczególnie, że teraz każdy jest przeciwko nam, ale za parę lat sytuacja się odwroci. Taka sytuacja zweryfikuje prawdziwych kibiców. Co mogę więcej dodac duzo cierpliwość i wiary dla prawdziwych cules. Wrócimy

0

@Barca1992 zmartwie cie na to potrzeba kasy, a u nas narazie tego brak, aczkolwiek zgadzam się z tobą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Le cabaret XDDDDDDD

0

Barcelona 3 na 1. Bayern, Benfica i Dynamo ktore podaje rywalowi na sam na sam no cóż...

24

Tak szczerze nawet gdybyśmy przegrali dzisiaj 10:0 to ja i tak nie opuszcze tej druzyny az do śmierci. Vamos Barcelona wierzę, że dzisiaj wygramy!!!

1

Nie obraziłbym się gdyby taka Chelsea trafiła na prześcieradła w 1/8

0

@jedrek7000 Z czym Laporta kłamał? Wiesz, że to nie Laporta go kupowal, a po drugie kto mógł przewidzieć, ze nie wypali. Twoim zdaniem ktos dalby za niego więcej? Identyczna sytuacja jest w Realu z Hazardem. Zobacz za ile go kupili, a ile jest teraz warty, jaki zaliczył zjazd.

0

@jedrek7000 a ty jesteś bardzo ubogi umysłowo jeśli chodzi o sytuacje w klubie. Budżet na place wynosił 110%, a Griezmann byl jednym z najlepiej zarabiających zawodników. Laporta czy chcial czy nie musiał się go pozbyć. Do tego była to świetna oferta myślisz, że ktoś dałby za niego więcej niż 40 mln, a tak musielbysmy czekac az skończy mu się kontrakt. Laporta zakładał taki scenariusz, ze tak będzie wyglądał sezon i po prostu spisał go na straty kosztem odbudowania się finansowo. Griezmann byl kompletnie nie widoczny na boisku i nie przypominam sobie, zeby strzelił jakieś drużynie z topu możliwe, że się mylę w co wątpię. Jeszcze pytanie na koniec co takiego Griezmann osiągnął w Barcelonie?? ;)

14

Za przeproszeniem ch*j nas to interesuje. Stronka o Bayernie jest gdzies idziej. Idźcie tam się spuszczać. Juz nie mogę tego słuchać jaki to Bayern jest świetny i jak Lewy strzeli nam dzisiaj 10 bramek bla bla bla

7

Ale mnie ten Bayern irytuje i Ci wszyscy ludzie nasmiewajacy się z Barcelony, bo są w kryzysie gdzie oni wszyscy byli jak Barcelona była na szczycie? Oby dzisiaj Barca wygrała i zamknęła morde tym wszystkim pajacom

1

@jedrek7000 ten "Dreptaj" jak go nazwałeś w 15 meczach strzelił 8 goli, Griezmann w 35 meczach strzelił 9 goli. Pewnie jakby teraz Laporta sprzedał Depaya to nagle by Ci się odwidziało i zaczął byś mówic po co Laporta go sprzedaję. Zrozum, ze Griezmann nie pasowal do Barcelony. On świetnie się odnajduje w Atletico bo oni graja autobusem przez cały mecz i graja z kontry. Lubię Griziego, ale on tu po prostu nie pasował. Poza tym bramki gwarantował nam Messi, a nie Griezmann ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?