0

Komentarz usunięty przez użytkownika

61

Niesamowite, że prezesi w innych ligach pomagają swoim klubom jak tylko mogą, a w Lalidze wielki tebas robi tylko pod górkę i dziwić się, że inne ligi tak odjeżdżają, chociażby Serie A.

0

@patrykzmc2000 no napewno pożegnają Albe, jak oni chcą przedłużyć kontrakt z Roberto o 2 lata, a taki Alba daje i wiele więcej niż Roberto. Nie mniej jednak wymiana Alby na Gaye byłaby ciekawa.

0

@Yoshi94 Tam była inna sytuacja. Lekarz Ricard Pruna przekazal bartoemu zeby nie przedłużał z nim umowy, bo jego sytuacja zdrowotna jest niepewna, a ten dal mu lukratywny kontrakt.

0

Wesołych spokojnych świąt. Spędźcie je w rodzinnym gronie i najedzcie się tak żebyście nie mogli chodzić :)

12

@BARCA_FOR_EVER daj się choć przez chwilę dzieciakom nacieszyć, teraz moda na umniejszanie Messiemu, bo ludziom znudziło się, że ciągle we wszystkim wygrywa ;)

0

@patrykzmc2000 widzę, że to sprzedawanie u nas kuleje albo nie ma do kogo albo zaniżamy cenę i sprzedajemy za mniej niż kupiliśmy.

9

Chyba, ktoś tam wypil to może zaoferujmy wymianę na Reece Jamesa i jakimś cudem się zgodzą. Xd

0

Myślę, że po potencjalnym przyjściu Ferrana, który nie jest nominalną 9 powinniśmy spróbować pozyskać na pol roku Cavaniego co o tym sądzicie? Czy byłby juz jednak zbyt duży scisk w ataku? (Dembele, Fati, Braithwaite, Ferran, Abde, Jutgla, Depay).

24

@micholek09 Zabronić mu wyjazdu i spełnienia marzenia gry w kadrze? Byloby to nie fajne zagranie ze strony Barcelony. Szkoda, ze go nie będzie, ale z drugiej strony obycie z wielkim turniejem daje mu ogrom doświadczenia.

0

Jak uważacie Mazraoui pasowalby do Barcelony i czy lepiej poradziłby sobie od Desta?

0

@michelos teraz w czerwcu.

0

@Momals11 prawdziwy znawca futbolu i tak powie, ze jest słaby bo nic nie strzela i nie asystuje. Na koniec jeszcze doda, ze okradł Lewandowskiego ze złotej piłki.

12

Dla nas kompletnie nie opłacalne. Jeśli Xavi nie chce Desta to można go sprzedać i podpisać za darmo Mazraouiego. Wtedy bylibyśmy na plus.

0

@Bykunn Tu nie chodziło o to, ze nie mamy pieniędzy, bo Laporta przecież mowil, ze umowa jest gotowa, ale nie było miejsca w limicie wynagrodzeń narzuconym przez LaLige. A zgodzisz się ze mną, ze Ferran nie zarabia takich pieniędzy jakie dostawałby Leo czy Griezmann. Problem nie jest w braku pieniędzy, a limicie wynagrodzeń. Oddaliśmy ich bo musieliśmy obniżyć pensje, a oni zarabiali najwięcej.

0

@Danny Gaucho No nie, ale mowie po prostu, ze ludzie nie mają pojęcia jak wygląda sytuacja od środka. Skoro mogą sobie pozwolić na taki transfer to najwidoczniej nie jest tak źle, wydaje mi się, że Barcelona ma pieniądze tylko największym ich problemem jest obecnie limit wynagrodzeń narzucony przez LaLige, a nie brak pieniędzy.

6

Śmieszą mnie ludzie, którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu klubem piłkarskim i za przeproszeniem ch*ja wiedzą o finansach danego klubu od środka, ale pozjadali wszystkie rozumy i wypisują bzdury w internecie i smieszkują o Barcelonie "ciekawe z czego zaplacili", "kolejne dlugi" "przeciez ich nie stac" itp. Ale wiecie teraz jest moda na śmianie się z Barcelony. Ręce opadają.

0

@Jacu327 wpisz sobie real madryt.pl wejdz w bernabeu cafe i poczytaj sobie to zrozumiesz. Albo na fb piszą, że za dobrze im szło i specjalnie zeby osłabić drużynę La Liga sfałszowała testy na covid i dlatego mają tak dużo zarażeń XDD

8

Wszedłem po raz pierwszy w życiu na stronę o realu madryt i stwierdzam, że nie widziałem głupszych ludzi. Masakra dno i kilometry mułu

45

Jeśli Alemany sprzeda Umtitiego, Coutinho albo Neto to powinni mu pomnik postawić przed Camp Nou.

0

@Emhyr +100. Tez mnie tacy id*oci irtują.

2

Wszystko wskazuje na to, ze Ferran to naprawdę swietny transfer. Pracowal u Guardioli i Enrique, pasuje do stylu Xaviego, hiszpan obyty z La ligą więc nie powinno być problemów z aklimatyzacją. Do City przechodzi tylko za 28 mln tylko dlatego, że Valencią wyprzedawala swoich zawodników za bardzo niskie kwoty i City skorzystalo z okazji. Zobaczymy czy wypali. Z drugiej strony nie lepiej byłoby dozbierać na Halanda w lato? Bo i tak raczej w tym sezonie nic nie ugramy i powalczymy najprawdopodobniej jedynie o top4, bo jednak ta przewaga punktowa jest ogromna.

0

Wiadomo kiedy Ferran wraca na boisko po kontuzji?

1

@Emhyr Tebas: Laporta sluchaj jeden podpisik pod CVC i masz Halanda.

2

@Qba2312 Szczerze wyglądało to naprawdę dobrze. Przede wszystkim jest pomysl na grę i widać, że wreszcie zawodnikom chce sie biegać i zostawiaja serce na boisku. Do poprawy skuteczność i wejścia w drugą połowę, bo w pierwszej wyglądamy nieźle, a w drugiej cos się psuje. Graliśmy w przewadze, ale nie zapominajmy, że graliśmy z wiceliderem i najlepszą obroną w lidze pod względem starty goli. Szkoda, bo w końcówce Dembele pięknie uderzył, ale niestety pręty nam w tym sezonie nie pomagają, więc zabrakło tez odrobiny szczęścia. Warto zaznaczyć, że Sevilla, ktora jest jednym z faworyotw do wygrania ligi grając u siebie oddala zaledwie jeden celny strzał. Ich zagrożenia płynęły jedynie z rzutów różnych. Reasumując krok po kroku idziemy do przodu i wygląda to naprawdę obiecująco.

0

W pewnym momencie na boisku było widać jedynie biala linie zaparkowaną przed polem karnym. Można to trochę porównać do meczu realu z cadizem. Oni też nie umieli się przebić przez autobus.

3

Brakuje nam gościa od którego odbije się przypadkiem pilka w polu karnym, strzeli gola z niczego, wie gdzie się ustawiać w polu karnym. Ale na szczęście taki zawodnik wraca kuz w styczniu mowa o Fatim. Tylko oby urazy go oszczędziły. Niedosyt ogromny, ale widać poprawę. Krok po kroku idziemy do przodu. Trzeba też pamiętać, że graliśmy z najlepszą obroną w lidze pod względem straty bramek. Na koniec chciałbym dodać jeb*ć metalowe pręty.

3

JEDEN celny strzal Sevilli i jeden gol. Jak to skomentowac?

0

Tamci ustawili mur i nie ma jak się przez niego przebić.

0

@Lisek tylko, ze w tym meczu nie mamy przewagi liczebnej. Bo pan sędzia jest jak 11 zawodnik Sevilli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?