0

Wow! Ale pilka od Ziyecha klasa.

4

Ten gość nie potrafi bronić, wystarczyło tylko kopnąć w bramkę.

3

Czaicie jakby teraz Dembele wszedł na boisko i strzelił hat-tricka. K*rwa przecież ci jego agenci to by zażądali 60 mln pensji i tyle samo premii. XD

0

Tego się nie da oglądać. Dostosowujemy się do poziomu rywala.

2

I ch*j teraz tamci z pola karnego juz nie wyjdą. Mingueza koks.

0

Jest var w Pucharze króla czy nie?

0

0

@patrykzmc2000 Pewnie i tak Barcelona będzie płacić wieksza część wynagrodzenia, ale z drugiej strony zawsze coś.

1

O k*rwa obudzil się, a gdzie bronił finansowego fair play jak PSG robi sobie co chce. Chlop nawet nie ma pojęcia jak wygląda sytuacja od środka, a się wypowiada. Niech idzie lepiej uczyć swoją drużynę parkować autobus bo to mu najlepiej wychodzi.

0

Gdzies o uszy mi się obiło, że żeby podpisać Halanda to trzeba to zrobić do 31 stycznia to prawda czy jest czas do letniego okienka z tą klauzulą??

1

TAK dla Moraty gdy będzie to tylko pół roczne wypożyczenie. NIE dla Moraty gdy będzie zawarta obowiązkowa klauzula wykupu.

13

Ja nie wiem jak ten gość moze byc jeszcze postrzegany jako zawodnik Barcelony. Za takie coś co robią jego agenci i on sam powinien być przyspawany do trybun jak nie zgodzi się odejść w styczniu. Myślę, że jedyne co trzyma Laporte przed wywaleniem go na zbity pysk jest brak możliwości zarejestrowania Ferrana. Zeby nie było byłem zwolennikiem jego podpisania, ale cierpliwość mi się już skończyła, a uwiezcie jestem bardzo cierpliwy.

0

Szybkie pytanko jakby była możliwość to chcielibyście Messiego jeszcze w drużynie w następnym sezonie za darmo czy jednak juz jako działacz w klubie? Moje skromne zdanie to fajnie jakby jeszcze u nas trochę pograł.

2

@kkbarca kierunek noc bardzo fajny

5

@Worny Oby dostali tak maks 5 albo 10 minut zeby ich powoli wprowadzać.

4

@KrystianR To jest to nie podoba się drzwi są otwarte. Alemany szef!

20

Nie rozumiem jak Ter Stegen nie broni to wszyscy go wyzywają i sprzedają, a jak wybroni nam mecz piekna interwencją to nagle, ze to byl fart. Obejrzyjcie sobie powtórkę to nie byl strzal w niego on ruszyk ręką i to wybronił. Bardzo ważne 3 punkty. Jedziemy dalej!!

6

Gdyby Barca podpisała umowę CVC to odrazu by mecz przełożyli, a tak prosze panstwa tebas show.

14

Wiecie dlaczego real madryt nie ma żadnych okolicznościowych znaczków pocztowych? Bo ludzie nie wiedzieli by na którą stronę napluć. Slowa legendy Christo Stoiczkowa, jak dla mnie 100% prawdy.

4

Szczęśliwego nowego roku wszystkim. Życzę wam zeby nowy rok był jeszcze lepszy niż ten. Pozdrowionka mordeczki :)

7

Rozumiem, ze spotkanie z Mallorcą nie jest przełożone? Jap*erdole, ale ta Laliga schodzi na psy. 17 zawodnikow nie moze grac w meczu i nie jest on przełożony. Zupełnie inna sytuacja była gdy 2 zaowdnikow Sevilli nie moglo zagrać bo wracali z Copa America i tam nagle mecz był przełożony.

6

Nie chce byc w skórze Dembele jak wyjdzie jeszcze na boisko w koszulce Barcelony. Oby kibice z trybun zrobili z nim porządek. Czarny bajerant najpierw mówi, że chce zostać, a później wyskakuje z 40 mln pensji.

1

K*rwa czy naprawdę Barcelona chce wymienić Depaya na Morate xddd albo kupic go za 35 mln. Myślałem, że prima aprilis w Hiszpanii jest 28 grudnia.

4

Ja nie wiem czego co niektórzy się spodziewali, że Dembele przedłużyć kontrakt hahaha. Przeciez to od początku było wiadome, ze gra na zwłokę, a na koniec i tak odejdzie do Newcastle, bo tylko ich na niego stac. Ale wiecie jemu nie zależy na pieniądzach tylko na rozwijaniu się i przypomnę, że jest to zawodnik, który może wygrać zlotą piłkę. Myślę, że grając w Championship napiwno mu się to uda. Xdddd Bylem za tym zeby zostal, ale po tym co odwala niech się pakuje i wypier...

21

Alemany teraz prosimy o Gaye w lato.

0

@patrykzmc2000 stawiam na wypożyczenie Coutinho, bo pewnie zależy mu na powolaniu na mś, a Umtiti na takowe raczej nie będzie mógł liczyć, nawet jakby zmienił klub.

3

Czy wy też nie możecie się doczekać powrotu Ansu Fatiego? Strasznie lubie oglądać go w akcji.

3

Mogę pojechać do Hiszpanii i osobiście go zawieźć do Newcastle ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

61

Niesamowite, że prezesi w innych ligach pomagają swoim klubom jak tylko mogą, a w Lalidze wielki tebas robi tylko pod górkę i dziwić się, że inne ligi tak odjeżdżają, chociażby Serie A.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?